Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#5 | Welcome to LS!


Kaizi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bartas napisał:

Mam nadzieję, że postacie jako tako zostają - tym kim były itp. i będzie możliwość odegrania sobie przeprowadzki, jeśli komuś jak mi zależy na ciągłości historii. 

 

no to ta osoba stworzy sobą taką samą postać i odegra przeprowadzkę. Jaka w tym stoi przeszkoda? Moim zdaniem najlepiej aby wszystko zacząć na nowo, a Paleto uznać za epizod i w skrócie sprawdzenie serwera. Niech teraz na poważnie osoby zajmą się serwisem i to dobrze zorganizują w tym Los Santos, a może coś z tego będzie. Tak naprawdę nie tylko miasteczko ograniczało rozgrywkę.

Krzechu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mith napisał:

Czy będzie można ponownie zrobić nowe postacie, nie posiadajać przy tym na każdej postaci minimum 10h? Mam 3 postacie aktualnie, z czego dwie nie mają tylu godzin nabitych. Nie opłaca mi się tego teraz wbijać skoro i tak zmieniamy uniwersum?

Tak, każdy będzie miał możliwość stworzenia nowej postaci.

Mith i Scorpio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne posunięcie.
Pomijam fakt samych przenosin do LS, ogłoszenie tego bez podania nawet daty i z oświadczenie z góry że będą czyszczone postacie jest takim popisem ze strony administracji że śmiać sie chce
Mamy godzine 21 i 21 graczy na serwerze, dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lexiz napisał:

Świetne posunięcie.
Pomijam fakt samych przenosin do LS, ogłoszenie tego bez podania nawet daty i z oświadczenie z góry że będą czyszczone postacie jest takim popisem ze strony administracji że śmiać sie chce
Mamy godzine 21 i 21 graczy na serwerze, dobra robota.

 

Czystka po takiej zmianie na serwerze chyba jest normalna. Większość postaci tworzonych na potrzeby Paleto Bay nie będą pasować do Los Santos. Nie podawanie daty to dobra strategia. Jeśli podali by datę i nie daj boże z jakichś powodów technicznych nie wyrobili by się w terminie to dopiero by była jazda z strony takich osób jak Ty. To, że na serwerze jest teraz mało osób to logiczne. Po co grać jak zaraz będą przenosiny i będzie przeprowadzona czystka.

dasAdi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin