Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#5 | Welcome to LS!


Kaizi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DeViL napisał:

Po co grać jak zaraz będą przenosiny i będzie przeprowadzona czystka.

wlasnie dlatego takie rzeczy powinno sie trzymac do momentu az wszystko bedzie gotowe, do momentu az serwer nie przeniesie sie do LS bedzie bił peaki po 30 graczy w godzinach szczytu bo nikt nie będzie wchodził wiedząc że i tak wszystko straci
polskie community nie będzie grało w roleplay gdy nie będzie mogło nabijać /stats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lexiz

🤔Wszystkim nie dogodzisz, ludzie chcieli zmian - są zmiany, więc znowu znalazł się ktoś, komu coś nie pasuje. Oficjalnie było mówione, że serwer stoi dla ludzi, którzy chcą sobie pograć do czasu przenosin. Co za różnica, czy będzie zamknięty czy nie, skoro update robimy na równoległym serwerze developerskim. Nie wiem w czym Ci to przeszkadza, że jest 21 osób online na mapie Paleto, a jakby serwer był zamknięty to nie byłoby nikogo. Gracze domagali się informacji - więc je dostali, stąd info o przenosinach już dziś.

 

/edit: Nie uprzedzając ludzi o czystce bylibyśmy wobec nich nie fair, a dopiero byłoby dla nich szokiem, że z dnia na dzień jest czystka gdzie do tej pory dorabiali się na mapie Paleto Bay.

zZz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poczekać do np. tygodnia przed przenosinami do LS z taka informacja. A tak zostaliśmy w niepewności, bo może to będzie tydzień, dwa może miesiąc, wiec ludzie sobie odpuścili a tak by chociaż część osób dalej grała a na ten moment uśmierciliście serwer. Rozumiem, że gracze graczami ale posunięcie się do dobicia serwera w taki sposób bez bliżej określonej daty jest bezsensu. Myślę, że utrzymałoby się tych 60-70 graczy w godzinach 20+ do tych przenosin, a tak pozostaje niedosyt i brak pewności czy po przenosinach będzie to miało ręce i nogi.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że się uda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zmiany potezne chlopaki w koncu ls, w koncu active roleplay time ale kiedy to huj wie  pzdr ziomale 😎🤙

 

 

mogliscie chociaz przewidywany czas realizacji przenosin (przyklad: tydzien, dwa tygodnie, miesiac, dwa lata - bez konkretnej daty) napisac zeby bylo wiadome czy sie smiac, plakac czy czekac xd

Szym00n, szag, Szybki i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że po takiej zagrywce, która doprowadziła do małej aktywności serwera, już nie mówiąc, że mimo tych 20 osób aktywnych pod wieczór, to i tak większość są ludzie odwalający, to same przenosiny będą szybko, lub ustalony zostanie sensowny termin.

Edytowane przez anti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł z LS to dobry pomysł, ale oby to się nie odbiło źle na serwerze. Daliście informacje o restarcie statystyk i na ten moment gra po max 10 osób na serwerze. Jeśli długo będziemy czekali na aktualizacje skończy się to tym, że na LS będziecie mieli 30 graczy i skończy się jak LSVRP. Przykro to stwierdzać ale do tego aktualnie dąży sytuacja. 

antek2220 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Lukree napisał:

Ogólnie pomysł z LS to dobry pomysł, ale oby to się nie odbiło źle na serwerze. Daliście informacje o restarcie statystyk i na ten moment gra po max 10 osób na serwerze. Jeśli długo będziemy czekali na aktualizacje skończy się to tym, że na LS będziecie mieli 30 graczy i skończy się jak LSVRP. Przykro to stwierdzać ale do tego aktualnie dąży sytuacja. 

O tym właśnie mówiłem, mogli zostawić serwer niech "powoli się wypala" ale trzymałby te 60 osób o 20+, a tak uśmiercili go i im dłużej będzie to trwało tym gorzej, oczywiście mam nadzieję, że się mylę tylko, że po prostu wszystko na to wskazuje.

Ptaku lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się to wytłumaczyć jeszcze raz. Pisząc news, o który tak bardzo się domagaliście i nie dając tam informacji o tym, że przy przenosinach do Los Santos będzie czystka to zapewne i tak każdy z Was by o to pytał z osobna, jestem tego pewien z tego względu, że nawet teraz gdy taka informacja jest ogólnie dostępna to i tak są osoby, które o to pytają 🤔 Drugą rzeczą jest to, że pewnie wylałaby się na nas kolejna fala hejtu za to, że nie uprzedziliśmy graczy o naszych planach. Domagaliście się tego w niemal każdej dyskusji, abyśmy informowali o tym co planujemy, co chcemy robić i mieli na uwadze Wasze zdanie - gdy to zrobiliśmy to piszecie o strzałach w kolano. Tak naprawdę nie było zlotego środka na to jak Wam to przekazać, czy od razu czy poczekać - ale jedno jest pewne, że ekipa ma czyste sumienie i dała odpowiednio wcześniej znać użytkownikom o naszych planach. Dodam, że serwer stoi otwarty nadal dla osób, które sobie chcą jeszcze pograć swoje epizody w Paleto Bay, nie chcieliśmy chętnym tego zabierać. Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin