Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#5 | Welcome to LS!


Kaizi

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Karach napisał:

Postaram się to wytłumaczyć jeszcze raz. Pisząc news, o który tak bardzo się domagaliście i nie dając tam informacji o tym, że przy przenosinach do Los Santos będzie czystka to zapewne i tak każdy z Was by o to pytał z osobna, jestem tego pewien z tego względu, że nawet teraz gdy taka informacja jest ogólnie dostępna to i tak są osoby, które o to pytają 🤔 Drugą rzeczą jest to, że pewnie wylałaby się na nas kolejna fala hejtu za to, że nie uprzedziliśmy graczy o naszych planach. Domagaliście się tego w niemal każdej dyskusji, abyśmy informowali o tym co planujemy, co chcemy robić i mieli na uwadze Wasze zdanie - gdy to zrobiliśmy to piszecie o strzałach w kolano. Tak naprawdę nie było zlotego środka na to jak Wam to przekazać, czy od razu czy poczekać - ale jedno jest pewne, że ekipa ma czyste sumienie i dała odpowiednio wcześniej znać użytkownikom o naszych planach. Dodam, że serwer stoi otwarty nadal dla osób, które sobie chcą jeszcze pograć swoje epizody w Paleto Bay, nie chcieliśmy chętnym tego zabierać. Pozdrówki.


Spokojnie, jest dobrze. Za jakiś czas możecie najwyżej mniej więcej określić, kiedy te przenosiny się zakończą, by gracze mieli większą świadomość o losie serwera jeszcze z Paleto Bay. Dodajcie info, że ten czas się może wydłużyć lub skrócić w zależności od potrzeb i że otworzycie dopiero, jak będzie wszystko gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie być pewni, że jeśli już będziemy pewni mniej więcej określonego terminu to się z Wami podzielimy. Jedno mogę Wam zapewnić - że ekipa zarówno techniczna, jak i część od rozgrywki zapierdziela na pełnych obrotach, by dać Wam to jak najszybciej.

Dolan, cobra0505, Debe i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Karach napisał:

Możecie być pewni, że jeśli już będziemy pewni mniej więcej określonego terminu to się z Wami podzielimy. Jedno mogę Wam zapewnić - że ekipa zarówno techniczna, jak i część od rozgrywki zapierdziela na pełnych obrotach, by dać Wam to jak najszybciej.

nie ma co się przejmować i szlifować relacji w tym momencie. malkontenctwo było zawsze i musimy z tym żyć. ile to by czasu nie było przed samym restartem zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy. mimo, że nie pograłem za długo w PB to czekam z niecierpliwością na LS. 

dasAdi, Karach i zZz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Debe napisał:

nie ma co się przejmować i szlifować relacji w tym momencie. malkontenctwo było zawsze i musimy z tym żyć. ile to by czasu nie było przed samym restartem zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy. mimo, że nie pograłem za długo w PB to czekam z niecierpliwością na LS. 

My również czekamy i ciężko zapieprzamy aby stało się to czym prędzej 😉

Kalirot lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz wyżej dobrze napisał. Nie ograniczajcie się z terenami gangów tylko do Davis, pozwólcie im grać gdzie tylko chcą. W realnym życiu gangi są nawet w Hollywood, ale nikt stąd w Vinewood nie zrobi gangu ze względu na brak interakcji poza ludźmi, z którymi się gra ten gang. W każdym razie, jeżeli ktoś zrobi gang na Vespucci, Little Soul, czy gdziekolwiek, gdzie będzie miał ochotę pograć - nie zabraniajcie mu tego. Nie oddzielajcie gangsterów od cywili, bo pewnie większa część cywili będzie w Vespucci. Z tego też powodu w Davis może ich nie być w ogóle, bądź 1% lub 2%, więc żeby kogoś napaść, to będzie ciężkie wyzwanie. A napady rabunkowe są jednym z nieodłącznych sposobów na zarobek w gangu ulicznym. Dobrze, że do LS się przenieśliście, to mnie zachęci do gry tutaj. Mam nadzieję, że tym razem skrypt będzie dopracowany, że będzie się dało pograć normalnie. Pozdrawiam.

ripyungbruh., Bartas i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie ogranicza. Jak ktoś chce grać w Vinewood to niech se tam gra - pisałem o tym na discord. Tu chodzi o centralizowanie rozgrywki, co oznacza że wszelkie podstawowe rzeczy jak spawny głowne, banki, motele i inne sklepy czy lokacje będą głównie w okolicach zaznaczonych na mapie w grafice newsa. Nikt tutaj nie będzie zabraniał grać komukolwiek w innej części mapy.

 

//edit: W tym podziale chodzi głównie o to, aby życie codziennie organizacji przestępczych typu gangi uliczne i odgrywany margines nie kolidował 24/7 z grą w strefie cywilnej. Co nie oznacza, że stawiamy jakieś mury wokół danych dzielnic. Chodzi o centralizacje rozgrywki dla 'ulicznych rzezimieszków' i ludzi grający w strefie cywilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin