Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#5 | Welcome to LS!


Kaizi

Rekomendowane odpowiedzi

Oby to wyszło. Pisałem już wcześniej i powtórzę jeszcze raz - nie śpieszcie się panowie. Po prostu regularnie informujcie graczy o postępie prac, wtedy każdy będzie czekał cierpliwie. Fajnie, gdyby po przenosinach i tym "resecie gospodarki" wszystko było już dopracowane. Ci, którzy wrócą na serwer, będą mile zaskoczeni zamiast ponownie zmagać się z błędami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, slimetalk napisał:

Czyli postacie od nowa?

Nie będzie za bardzo innego wyjścia, bo po pierwsze podczas gry w Paleto doszło do tego, że sporo gotówki z buga poszło w obieg przez co wiele osób wzbogaciło się w sposób nieuczciwy, a dwa to większość charakterów tworzonych pod grę w Paleto będzie gryźć się z fabułą, która będzie toczona w Los Santos.

minnesota, zZz, kacper i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojazdów..
Proszę zróbcie to mądrze jak Devgaming 

Zróbcie klasy postaci jak gangster/biznesmen etc (wiem że brzmi to idiotycznie) i zróbcie jakiś zakres pojazdów które dana klasa może wybrac, ograniczy to np. że gangster jezdzi jakimś odjebanym pojazdem.. Niech sobie w trakcie gry zarobi na coś lepszego etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania co do tematu.

 

1. Orientacyjne na kiedy planujecie przenosiny wraz z aktualizacją?

2. Biznesy wszystko od nowa aplikacje i powstawanie?

3. Postacie całkowicie nowe czy po prostu czystka majątku?

 

Jeśli postacie mają być całkowicie nowe to trochę lipa, bo pewne historie się już potworzyły i fajnie by było kontynuować swoją postać niż tworzyć całkowicie nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kempuś. napisał:

Co do pojazdów..
Proszę zróbcie to mądrze jak Devgaming 

Zróbcie klasy postaci jak gangster/biznesmen etc (wiem że brzmi to idiotycznie) i zróbcie jakiś zakres pojazdów które dana klasa może wybrac, ograniczy to np. że gangster jezdzi jakimś odjebanym pojazdem.. Niech sobie w trakcie gry zarobi na coś lepszego etc.

W dyskusjach jest ankieta co do pojazdów na start, tam jest to bardziej rozwinięte.

zZz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin