Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Richards Majestic Productions


Lilith

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.bb02c202161da2043bb6cb5d013039ec.png

i00x79E.png.f2c460e417d750aff38ec8e889d5bbc7.pngRichards Majestic Productions
 

obraz.png.374c73e2f8fdf8cd16fcb592d4b37913.pngTo jedna z najstarszych wytwórni filmowych w Vinewood z ponad stuletnią tradycją. Została założona w 1921 roku przez Davida Richardsa, a po jego śmierci w 1978 przeszła w ręce jego syna - Solomona. Od tego momentu studio przynosiło coraz więcej strat, a zarazem coraz mniej zysków. Przepełnione kiczem pomysły właściciela obraz.thumb.png.fa0fcfe8a3315635b388259f617f9089.pngw połączeniu z malejącym budżetem firmy sprawiły, że studio było opisywane jako twórca "najgorszych filmów w całej Ameryce". Pasmo porażek miał przerwać w 2013 roku znany inwestor - Michael De Santa. Miał on stworzyć wysokobudżetowy i dobry jakościowy film, który miał wyciągnąć wytwórnię z kryzysu. Film "Meltdown" ku zaskoczeniu producentów, bynajmniej nie odniósł sukcesu i przyniósł odwrotny skutek do zamierzonego - wprowadził studio w spiralę długów i doprowadził niemal do całkowitego bankructwa firmy. W 2021 roku studio zostało po raz pierwszy sprzedane. Choć w nazwie nadal widniało nazwisko założyciela, wytwórnia zmieniła właściciela jeszcze kilka razy, przechodząc z rąk do rąk i niosąc na swoich barkach brzemię studia "przeklętego".obraz.thumb.png.75dd16db5ed94b1411f00f0a63737a52.png

Kiedy wśród mieszkańców Los Santos zaczęły pojawiać się plotki o potencjalnych planach wyburzeniu studia i postawieniu na jego miejscu nowych biurowców, niespodziewanie dla wytwórni pojawiła się nowa szansa. W sierpniu 2022 roku, niezrażeni nieprzychylnymi opiniami o studiu, Tiffany Wright i John Callaghan postanowili wykupić całość udziałów wytwórni. Ten nagły ruch wzbudził ciekawość ludzi zainteresowanych tematem studia. Zarówno Tiffany, jak i John nie byli rozpoznawani w Los Santos. Oboje pochodzą z Liberty City, gdzie przez większość życia pracowali w wytwórni Liberty Studios. Kierowani ambicjami i urzeczeni kameralnym, tradycyjnym klimatem RMP, postanowili porzucić wygodne, dobrze płatne stanowiska w znanym studio i podjąć się wyzwania "postawienia na nogi" ponad stuletniego studia w Santos.

Wkrótce po ogłoszeniu castingów do pierwszej produkcji, rmp9.pngścieżki Tiffany i Johna rozeszły się. Wśród pracowników studia krążą plotki, jakoby wspólnicy często kłócili się - z reguły na tematy biznesowe, choć nie zabrakło również śmielszych plotek, dotyczących rzekomego romansu pomiędzy dwójką. Wszelkie domysły przerwało oświadczenie Tiffany, która oficjalnie potwierdziła zakończenie współpracy z Johnem - jak twierdzi - za porozumieniem obydwu stron. Jego miejsce niedługo później zajął młody ex-raper - Tyler Lapointe, który wykupił połowę udziałów studia.

Kilka miesięcy po wykupieniu studia, Tiffany nadal walczy o popularność studia, jednocześnie starając się pozbyć tytułu "najgorszego studia na Vinewood", na które wytwórnia pracowała przez ostatnie sto lat. Choć zadanie to nie jest łatwe, o czym kobieta przekonuje się coraz dobitniej każdego dnia, dzięki swojemu zaparciu i determinacji, nadal dąży do celu, pracując nad kolejnymi produkcjami.

 

 

Spoiler

Hej. Założyłam ten projekt głównie z myślą o branży filmowej - skoro jest muzyczna, to dlaczego nie filmowa? Dlatego właśnie w dużej mierze skupiam się na grze narracyjnej. Tworząc studio, chcę stworzyć miejsce do gry dla graczy, którzy chcieliby poczuć się jak na prawdziwym planie filmowym, a potem przejść po czerwonym dywanie na premierze produkcji. Tak więc projekt nastawiony jest na narrację i grę IC, dlatego proszę byście mieli to na uwadze, decydując się na dołączenie do projektu. Choć obecne produkcje pełnometrażowe powstają głównie narracyjnie (w postaci screenów), nie wykluczam też tworzenia krótkometrażowych klipów, jak teledyski, reklamy, klipy promocyjne, itd. Nie chcę się tu rozpisywać bardziej, dlatego po więcej informacji zapraszam na discord: https://discord.gg/hyQv6VrhDK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**Studio filmowe ogłosiło nabór aktorów do nowego filmu akcji. Na ich stronie internetowej można przeczytać o otwartych castingach prowadzonych w siedzibie studia Richards Majestic Productions, Backlot City. Szczegóły na temat filmu i ról zdradzane są dopiero na miejscu, po przejściu pierwszego etapu rekrutacyjnego.**

naughty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

**W mieście, szczególnie w okolicach studia na Backlot City, pojawiły się plakaty informujące o wznowieniu castingów do filmu akcji. Więcej informacji można uzyskać po odwiedzeniu strony internetowej studia Richards Majestic Productions**
 


https://i.ibb.co/wYDFnmP/huj.jpgRichards Majestic Productions ogłasza casting do nowego filmu!

Poszukiwani: Aktor/aktorka, z naciskiem na płeć męską
Gatunek filmu: Film akcji/gangsterski
Wymagania, aparycja: Szczególnych wymagań brak. Ze względu na charakter filmu i rodzaj ról, preferowani są aktorzy płci męskiej.
Kontakt: Poprzez adres e-mail: (Lilith#5204).

Termin i godzinę spotkania ustalamy indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowanie ostatnich miesięcy działalności Richards Majestic Productions
(Wiedza wyłącznie dla użytku OOC - zakaz wykorzystywania zawartych w poście informacji w świecie gry)



Pierwsze miesiące po przejęciu studia przez Tiffany Wright i Johna Calaghana nie zapowiadały się obiecująco dla przedsiębiorstwa. Między pracownikami studia krążą plotki o częstych kłótniach Tiffany i Johna, podobno ich wizje prowadzenia studia były zbyt rozbieżne, przez co od lipca do końca września, produkcja stała w miejscu. W październiku Tiffany wydała pracownikom RMP oficjalne oświadczenie o zakończeniu współpracy z Johnem - podobno wypowiedzenie zostało podpisane polubownie przez obydwie strony - a także o rozpoczęciu prac nad nową produkcją, mało znanego reżysera. Jeszcze tego samego dnia do drukarni trafiły plakaty, które nazajutrz przyozdobiły słupy i tablice informacyjne Los Santos. Również na stronie internetowej studia pojawiły się informacje o otwartych castingach do nowej produkcji. W ciągu niecałego miesiąca do RMP napłynęło wystarczająco dużo aplikacji do ról, by studio mogło zebrać odpowiedni zespół mniej i bardziej profesjonalnych aktorów.


Prawdziwym przełomem w funkcjonowaniu Richards Majestic Productions okazał się niespodziewany ruch byłego rapera - Tylera Lapointe'a. W listopadzie postanowił on wykupić część udziałów firmy, należącą do byłego współwłaściciela studia - Johna Calaghana. Powiew świeżości w postaci nowego członka zespołu nie mógł zostać niezauważony. Dzięki nowemu współwłaścicielowi w - jak dotąd przestarzałym - Richards Majestic Productions powstał nowy dział zajmujący się nieco bardziej nowoczesnymi formami sztuki filmowej, takimi jak teledyski i klipy związane z motoryzacją. Ruch ten może oznaczać zerwanie z dotychczasowym klasycznym wizerunkiem firmy na rzecz otwarcia się na przyszłość i nowoczesność.



tyler2.thumb.png.fb962104e8933d17c74f3461a5f6a122.pngTyler Lapointe mówi: Słuchaj, nie chce przedłużać, a przyszedłem dopiąć wszystko śmieje się Jak wiesz kupiłem parę udziałów w waszym studiu.
Tiffany Wright mówi: Wiem, wiem... Po tym jak John odpuścił, wszystko spadło na mnie, więc szczerze.. Cieszę się, że wykupiłeś jego udziały.
Tyler Lapointe mówi: W sumie mam tylko jedno zastrzeżenie, ale można to zawsze zmienić - zauważyłem że nie macie działu zajmującego się teledyskami czy też motoryzacją - byłabyś za tym by to wprowadzić?
 **Tiffany Wright ściągnęła brwi, analizując coś w myślach**
Tiffany Wright mówi: Sama nie wiem.. Poważna produkcja i jakieśtam teledyski..
Tyler Lapointe mówi: Wiesz... Wszystko idzie do przodu nie? W tych czasach trzeba się otworzyć na wszystko, mówię ci, to jeszcze bardziej rozpromuje studio.
Tiffany Wright mówi: Uhh, ja wiem, wiem... Wy młodzi takie rzeczy bardziej.. ogarniacie, że tak powiem..
**Tiffany Wright ścisnęła usta, aktorsko próbując nie pokazywać stresu.**
Tiffany Wright mówi: Ja się nie czuję dobrze w tym całym internecie, trendach.. I tak dalej..
** Tiffany Wright dodała ciszej, trochę ze wstydem.**
Tyler Lapointe mówi: Dlatego daj mi robić swoje - na pewno nie pożałujesz tej decyzji.
Tiffany Wright mówi: Mianowicie, Ty chcesz się zająć tymi.. teledyskami, tak?
Tyler Lapointe mówi: No mogę cały ten dział ogarniać.
** Tiffany Wright wypuściła powietrze z płuc, jeszcze przez chwilę analizując odpowiedź w myślach.**
Tiffany Wright mówi: No.. no dobrze.. Ale chcesz zająć się tylko klipami związanymi z motoryzacją, czy klipami ogólnie?
Tyler Lapointe mówi: Wszystkim po trochu - zaufaj mi śmieje się Wiem co robię.
Tiffany Wright mówi: Uh, kiedy ostatnio usłyszałam ten tekst od Johna, niemal puścił całe studio z dymem..
** Tiffany Wright zaśmiała się krótko, z nietęgą miną.**
Tyler Lapointe mówi: No cóż... Ja nie jestem John *wyszczerza się*.
Tiffany Wright mówi: Ale dobrze, niech będzie. Zajmiesz się tą.. Bardziej nowoczesną stroną. Szczerze, przyda się tutaj jakiś powiew świeżości, jakieś pomysły młodego umysłu.



Krótko po opublikowaniu informacji na temat otwartego castingu prowadzonego w biurze Richards Majestic Productions, do studia zaczęły napływać kandydatury aktorów do poszczególnych ról obsadzonych w najnowszej produkcji. Każdy z kandydatów musiał przedstawić po krótce swoje dotychczasowe doświadczenie w kinematografii, a następnie dać próbkę umiejętności aktorskich, krótko odgrywając wymyśloną na poczekaniu przez dyrektorkę studia rolę.


Główną rolę otrzymał Tyrone Schrader, znany szerszej publice pod pseudonimem Ronnie.



ronnie.thumb.png.593c4a5f9bb701927c242e2282023b37.pngTyrone Schrader mówi: Reklamowałem bardziej na żywo. Wydarzenie Heritage podczas party-bus oraz na social-mediach. Pracowałem przy sesjach zdjęciowych, planach filmowych przy teledyskach. Umiem pracować w każdym razie przed kamerą.
Tiffany Wright mówi: W jaki sposób pracowałeś na planach filmowych?
Tyrone Schrader mówi: Plan filmowy teledysku, mojego teledysku dokładniej. Choreografia, opanowanie samego siebie podczas stresu. Nie jest to górnej loży ten teledysk, ale jak na low-budget-video spotkało się to z dobrym odzewem od internautów i fanów.
Tyrone Schrader mówi: Miałem jeszcze na swoich barkach rozdysponowanie czasu na dane sceny, pracę przy kreowania sceny za sobą. Organizacja osób do scen w niektórych rzutach kamery, scenach.
Tiffany Wright mówi: Zawsze coś.. Ale występ w teledysku to zupełnie coś innego niż gra w filmie, mam nadzieję, że masz tego świadomość. Jesteśmy szanującym się studio i wypuszczamy tylko naprawdę dobre jakościowo filmy..
Tiffany Wright mówi: Uważasz, że masz jakiekolwiek umiejętności aktorskie?
**Tiffany Wright zmrużyła powieki, przeszywając wzrokiem mężczyznę. **
**Tyrone Schrader utrzymuje typowy poker-face na twarzy obserwując kobietę, podrzucił ramionami.**
Tyrone Schrader mówi: Dlaczego więc tego nie sprawdzimy?
Tiffany Wright mówi: Właśnie miałam o to prosić.. Zaczniemy od czegoś prostego..
**Tiffany Wright zamyśliła się. **
Tiffany Wright mówi: Niech będzie.. Człowiek na łożu śmierci. Masz cały gabinet do dyspozycji, liczę na kreatywność.




Główna rola obsadzona przez zyskującego coraz większą sławę piosenkarza to niejedyne miłe zaskoczenie dla fanów muzyki. Na ekranach telewizorów przez niedługi moment pojawi się znany wszystkim raper, Memphis Tavares.


memphis.thumb.png.424eb9682db399137261330b61fa73f8.pngTiffany Wright mówi: Jak na nie-aktora, idzie Ci całkiem nieźle. Ja bym jeszcze na Twoim miejscu popracowała nad mimiką twarzy, poza tym jest dobrze. Masz też świetną dykcję.
Memphis Tavares mówi: Lata praktyki przed mikrofonem.
Tiffany Wright mówi: Może nie dam Ci głównej roli, ale jakąś.. Drugoplanową? Też nie ukrywam, że Twoja obecność w tym filmie będzie dodatkowym atutem.. Wiesz, ludzie obejrzą go choćby z ciekawości, żeby sprawdzić, jak sobie poradził słynny raper.
**Tiffany Wright uśmiechnęła się lekko.**
Memphis Tavares mówi: Cool, mi pasuje.
Tiffany Wright mówi: Dlatego tym bardziej miej na uwadze, że na planie nie będę tylko ja, ale też dziesiątki kamer, setki ludzi z ekipy filmowej.. No i tysiące, ba.. miliony ludzi przed telewizorami, czekający na Twój kolejny sukces, albo.. porażkę.
Memphis Tavares mówi: Zdaje sobie z tego sprawe, ma'am.
**Tiffany Wright wciąż się uśmiecha, tym razem ironicznie.**
Tiffany Wright mówi: Cieszę się. W takim razie, witam na pokładzie. Odezwę się, jeśli będę znała szczegółowe terminy zdjęć.. Nie wiem czy będę prowadzić drugi etap castingów, raczej to będzie zbędne, chyba, że będą po drodze jakieś dylematy i konflikty..
Tiffany Wright mówi: Czy ma Pan jakieś pytania?
Memphis Tavares mówi: Jak narazie nie.. Kontakt macie do mnie - jestem dostępny.

 

Jeśli fakt wystąpienia dwóch muzyków w jednej produkcji filmowej nie jest dość zaskakujący, to na pewno niespodzianką będzie pojawienie się kolejnego rapera - Chase'a Love - w jednej z pomniejszych ról.


chase.thumb.png.52eccc69e307b8282e137057957de8bb.png**Chase Love odszedł w kierunku wyjścia, chichrając się pod nosem z cringu. Nabrał jednak trochę powietrza, uśmiechając się w kierunku T. Wright. **
Chase Love mówi: Nie powiem, ale było trudno. To ciężka rola, gdy nie zna się chociażby klimatu, w którym utrzymany jest film. Naprawdę nie wiedziałem, czy próbować grać to profesjonalnie, czy raczej przekoloryzowanie.
Tiffany Wright mówi: Było dobrze. Nieczęsto to mówię, ale naprawdę wyszło Ci świetnie.
**Tiffany Wright posłała mu lekki, ale szczery uśmiech.**
Chase Love mówi: Myślę, że dałem z siebie wszystko. Tak jak mówiłem, madame. Starałem się jak tylko mogłem, słowo. Poważnie? Cholernie miło mi to słyszeć, dziękuję bardzo.
Tiffany Wright mówi: Rada na przyszłość, odpowiadając jednocześnie na Twoje pytanie.. Zawsze staraj się grać profesjonalnie. kolorowanie zostaw na kabarety, ewentualnie teatr, albo produkcje, które tego wymagają. Na przykład niektóre komedie.
Chase Love mówi: Pewnie, wezmę sobie to do serca. Myślę, że jeśli potrenuję, to będzie tylko lepiej.
**Chase Love odwzajemnił uśmiech**
Tiffany Wright mówi: Z pewnością. Jak chyba większość raperów, czy.. Jak wolisz, artystów, których tu miałam przyjemność gościć, dykcję masz wręcz perfekcyjną. Dobrze wychodzi Ci też wyrażanie emocji, gra mimiką, ciałem.. [...] Dasz sobie radę.
Chase Love mówi: Poradzę sobie z tym, a przynajmniej tak sądzę. Dam z siebie jak najwięcej, to jest pewne.




Choć wydawać by się mogło, że najnowsza produkcja studia RMP będzie zdominowana przez muzyków, na planie filmowym pojawi się inna dość rozpoznawalna osoba, tym razem jednak nie ze świata muzyki, a sportu - zawodowy pięściarz Louis Milvez. Szczęście uśmiechnęło się również do jego kolegi - Jaquanna Reggae, który choć na casting przyszedł jedynie w ramach towarzystwa, również dostał małą rolę w filmie.


648024959_louisjaq.thumb.png.6b42e9efab3694549b418c53006dd7cc.pngLouis Milvez mówi: To by byl dobry koniec sceny juz chyba, a kolega sie chyba wstydzi dotyku.
**Tiffany Wright obserwuje scenę z zainteresowaniem, jakby oglądała ciekawy serial. Słowa Louisa wyprowadziły ją ze swego rodzaju transu, westchnęła.**
Jaquann Reggae mówi: Nie, nie wstydzę się, na filmie bym to zrobił ale to była tylko próba.
Tiffany Wright mówi: A szkoda, już się zdążyłam wciągnąć i naprawdę zaczęły mnie ciekawić dalsze losy Waszej parki..
Tiffany Wright mówi: Jak masz na imię?
Louis Milvez mówi: Mogles mnie objac czy cos na pocieszenie.
**Tiffany Wright spojrzała na Jaquanna **
Jaquann Reggae mówi: Jaq, Jaquann Reggae.
Tiffany Wright mówi: Dobrze, Jaq, Jaquann.. Próba, nie próba. Pamiętaj. Aktorzy dają z siebie zawsze całe sto procent. Nie ma czegoś takiego, że na próbie nie, ale na filmie tak. Zawsze. Sto. Procent. Pamiętaj, to ważne.
Louis Milvez mówi: Emocjonalnie bylo stary.
Tiffany Wright mówi: Szczerze mówiąc, panowie, nawet mnie zaskoczyliście. Myślałam, że będzie drętwo i na początku rzeczywiście trochę tak było. Ale rozkręciliście się, a ja poważnie się w to wciągnęłam, prawie się wzruszyłam.  Do czego mogę się przyczepić, to.. Louis. Wiem, że wcześniej grałeś w teatrze. I miałeś kurs aktorski przystosowany właśnie do gry w teatrze. Musisz wiedzieć, że gra na deskach teatru i gra w filmie trochę się różnią..



W najnowszej produkcji nie mogło zabraknąć również profesjonalnych aktorów. Dwie role żeńskie zostały obsadzone przez dwie aktorki. Mniejszą z ról objęła początkująca, ale bardzo utalentowana, młoda aktorka, Meridiah Shires. Dyrektorka bardzo szybko zauważyła ogromny potencjał dziewczyny i po krótkiej wymianie zdań oraz sprawdzeniu podstawowych umiejętności aktorskich, zaproponowała jej rolę w filmie.


meridiah.pngTiffany Wright mówi: Grałaś wcześniej w jakimś filmie? Albo reklamie? Ogólnie przed kamerami?
Meridiah Shires mówi: Szczerze mówiąc, moje doświadczenie z obiektywem, to raczej pozowanie do zdjęć... Jednak myślę, że zdołało mnie to oswoić... Z obiektywem kamery. Z resztą, kamera mnie nie wyśmieje - da szansę na ewentualne poprawki.
Tiffany Wright mówi: Prawda, filmu nie nagrywamy na żywo - to zawsze jakieś pocieszenie dla początkujących aktorów. W każdym razie.. Nie przedłużając.. W najbliższej produkcji nie ma wiele miejsc dla aktorek. To film gangsterski, z mnóstwem przemocy i hektolitrami przelanej krwi. Mamy tu jedną, może dwie role żeńskie.. 
**Tiffany Wright wbiła w dziewczynę poważny, wręcz chłodny wzrok. **
Meridiah Shires mówi: Więc, jakie są to wcielenia?
**Tiffany Wright westchnęła cicho.**
Tiffany Wright mówi: Nie mogę aktualnie udzielić takich informacji.. Ale wiem, że jak dotąd jesteś jedną z najbardziej doświadczonych, a na pewno najlepiej wykształconych osób, spośród dotychczasowych kandydatów. Dlatego chętnie przyjmę się do jednej z tych dwóch ról.
**Tiffany Wright posłała dziewczynie kojący uśmiech. **
**Meridiah Shires potaknęła głową, mrużąc oczy - odwzajemniła uśmiech**
Meridiah Shires mówi: Niezwykle miło to słyszeć, można wręcz użyć słowa "zaszczyt".



Druga z dwóch żeńskich ról trafiła w ręce kolejnej zawodowej aktorki - Madison Beckett. Choć dziewczyna nie miała okazji spotkać się osobiście z T. Wright, dyrektorka wysłała na casting swoją zastępczynię, która również doceniła talent dziewczyny. Niedługo go spotkaniu, Madison otrzymała telefon od samej Wright z informacją, iż dostała rolę w najnowszej produkcji.


rmpmaddie.pngDominica Smith mówi: Bardzo dobrze Ci poszło, Madison. Widze, że masz otwartą głowę i jesteś kreatywną osobą.
**Dominica Smith wystawiła ku niej dłoń jakby chciała pomóc jej wstać. **
** Madison Beckett energicznie wstała z podłogi, otarła łzę z policzka i uśmiechnęła się szeroko. Widać, że podczas gry aktorskiej stres ją całkowicie opuścił. **
Dominica Smith mówi: Świetnie, po prostu świetnie.
**Dominica Smith skierowała się znów na swoje miejsce, nie siadała - zagarneła wszystkie jej dokumenty oraz osiągnięcia podsuwając na drugą strone biurka, dodała do niej. **
Dominica Smith mówi: Co do finalnej decyzji, zostanie podjęta na dniach po dodatkowej rozmowie z Tiffany, jednak jak na moje sprawne oko nie masz o co się martwić. Jesteś naprawdę w tym niezła.
Madison Beckett mówi: Dziękuję bardzo, naprawdę dziękuję.

**Madison Beckett podeszła do biurka i zebrała swoje dokumenty z powrotem do teczki. Szczęśliwa zaczęła podskakiwać delikatnie w miejscu, niczym  dziecko. **
**Dominica Smith uśmiechneła się szeroko widząc szczęście kobiety, dodała ciepłym głosem. **

Dominica Smith mówi: Proszę, bądź czujna co do smsów oraz ewentualnej poczty. Tam zostanie Tobie wysłana finalna decyzja oraz umowa i kilka innych dokumentów do zapoznania się. Jeszcze raz, moje najserdczniejsze gratulacje - nie masz się o co martwić.



W otwartych castingach wziął udział również Zahvier Rasharov, finalnie zasilając szeregu aktorów najnowszej produkcji. Choć - według planów zarządu RMP - nie pojawi się na ekranach telewizorów na długo, jego rola będzie dość istotna w całej produkcji.
 

zahvier.pngTiffany Wright mówi: Rozumiem.. Jesteś zawodowym aktorem?
**Tiffany Wright wbiła w mężczyznę chłodne spojrzenie.**
Zahvier Rasharov mówi: Oh, zawodowym aktorem, grałem w paru amatorskich filmach.
Tiffany Wright mówi: Mh.. Co to za filmy? Możesz jakoś się pochwalić swoim portfolio?
** Zahvier Rasharov podrapał się lekko po włosach, zaraz to położył ręce na swoich kolanach; cały czas utrzymując kontakt wzrokowy z kobietą.**
Zahvier Rasharov mówi: Jasne, filmy to horror o nazwie Krwawa Noc; studencki projekt typowo amatorski z scenariuszem pisanym przez byłego reżysera.
Tiffany Wright mówi: Dobrze, ale czy są do odnalezienia gdzieś w internecie..? V-tube, czy coś?
Zahvier Rasharov mówi: Jasne, jest on raczej w internecie; gdyż był puszczany przed studentami.
Zahvier Rasharov mówi: Miałem role jako jedna z głównych osób; która grała morderce.
**Tiffany Wright zmarszczyła czoło, wbiła w mężczyznę wyczekujące spojrzenie.**
Tiffany Wright mówi: W takim razie, czy mógłbyś je znaleźć i pokazać mi swoją rolę?
Zahvier Rasharov mówi: Jasne, chwila - troche muszę to wszystko sprawdzić w telefonie i znaleźć link do tego materiału.
** Zahvier Rasharov włożył ręke do kieszeni w celu wyciągnięcia telefonu, zaraz to włączył v-tube zaczął powoli szukać filmu z jego udziałem; gdy go znalazł wystawił telefon w jej strone.**



Po jednym z castingów, szeregi aktorów zasilił również Cash Montana. Otrzymał jedną z pomniejszych ról pomimo swojego niewielkiego doświadczenia w aktorstwie, urzekając dyrektorkę swoją pewnością siebie i naturalnością w odgrywanej na castingu roli.
 

cash.pngCash Montana mówi: Mowiac to chcialem przejsc do tego, ze gralem w reklamach uniwersytetu czy swojego starego High School. Jestem calkiem obyty z kamera, nie brakuje mi zaangazowania i parcia na szklo... sama rozumiesz.
Cash Montana mówi: Nie mam stresu przed kamerami, kreci mnie gra aktorska i chce isc w tym kierunku, tak?
Tiffany Wright mówi: Więc grałeś w reklamach. Masz może gdzieś nagrania przy sobie?
Cash Montana mówi: Jasne.
** Cash Montana szuka na v-tube reklam ULSA. Wlacza reklame, podaje jej telefon.**
** Tiffany Wright z zainteresowaniem ogląda filmik. **
**Na telefonie zwykla reklama uniwersytetu, bardzo przekolorowana, widac na niej nastolatkow, cheerlederki. W glownym centrum jest druzyna koszykowki i footballu, Cash w filmie daje krotki wywiad na temat uniwersytetu... Oczywiscie tylko go zachwalajac, sa pokazane jego jak i calej druzyny highlightsy, krotka gra 1 na 1 gdzie Cash wygrywa pod koszem. (( Cash Montana )) **
Cash Montana mówi: Prosta sprawa, mialem reklamowac swoj uniwerek ze jest najlepszy - pokazac co potrafie, widzisz chyba sama? Zero stresu.
** Tiffany Wright pokiwała powoli głową, oddała chłopakowi telefon. **
** Cash Montana chowa go do kieszeni. **
Tiffany Wright mówi: Twoje doświadczenie w pracy przed kamerą jest tu jak najbardziej na plus. Musisz sobie zdać sprawę jeszcze z tego, że film to nie reklama. Tam nie ma miejsca na sztuczność, taką jak widać na tym filmiku.


Powyższe materiały są wyłącznie do użytku OOC, wiedza ta nie może być wykorzystana w świecie gry. Kolejność wymienionych uczestników projektu jest przypadkowa.

  1.  
     
     
     
Edytowane przez Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakończenie castingów do produkcji było tak naprawdę początkiem ciężkiej pracy personelu studia Richards Majestic Productions. Nie próżnując, od razu po wydzieleniu ról, zaczęto przygotowania do nagrywania pierwszych scen. Podczas, gdy biuro studia było remontowane przez Home Solutions Architecture, cały zespół filmowy pod czujnym Tiffany Wright przygotował do pierwszych scen... stołówkę oraz biuro więzienia Bolingbroke. Po długich i intensywnych analizach, zarząd studia doszedł do wniosku, że wykorzystanie realnego więzienia nie tylko przyniesie realistyczniejszy efekt końcowy sceny, ale również pomoże aktorom lepiej wczuć się w klimat filmu. Już kilka dni później na niecodzienny plan filmowy zaproszono aktorów oraz ekipę filmową, by zacząć zdjęcia.


2.12.png?width=1440&height=648Dzień przed zaplanowanym terminem zdjęć, dyrektor oraz reżyser produkcji spotkali się, by omówić ostatnie szczegóły współpracy.

Spoiler

** Bradley Hickman zapukał. **
Tiffany Wright mówi: Wejść!
Bradley Hickman mówi: Dobry wieczór, Tiffany. **uśmiechnął się szeroko** Nie spóźniłem się?
** Tiffany Wright zbiera akurat dokumenty ze stołu, w pośpiechu pakuje je do teczki. Spojrzała niechętnie na mężczyznę, zaskoczona jego wizytą. **
Tiffany Wright mówi: Uhh, powiedzmy.. Miałam iść do domu, ale.. Siadaj.
** Tiffany Wright posłała mu niewyraźny uśmiech. **
Bradley Hickman mówi: Dzięki, postaram się streścić.
** Bradley Hickman usiadł na jednym z foteli**.
Tiffany Wright mówi: Myślę, że kanapa będzie wygodniejsza.. Napijesz się czegoś?
Bradley Hickman mówi: Co proponujesz?
Tiffany Wright mówi: Whisky czy kawa?
Bradley Hickman mówi: Na kawę trochę już późno
**uśmiechnął się** Już nie te lata.
Tiffany Wright mówi: Whatever.. Coś z alkoholem czy bez?
Bradley Hickman mówi: Whisky.
** Bradley Hickman położył na kanapie obok niewielką teczkę i otworzył ją. **
** Tiffany Wright pokiwała w zrozumieniu głową, udała się do barku, gdzie nalała whisky do dwóch szkieł, wcześniej uzupełniając je lodem. Wróciła do mężczyzny, by podać mu szklankę i zająć miejsce na kanapie. **
Bradley Hickman mówi: Ten scenariusz
**powiedział kładąc strony scenariusza na stole** ...to jest totalny gniot.
**Bradley Hickman odebrał od niej szklankę, zasalutował lekko unosząc ją w górę i napił się łyczka..**
Tiffany Wright mówi: Zgadzam się.
Bradley Hickman mówi: Ale! Jak na takiego gniota, to mogliśmy trafić o wiele gorzej. To jest plus. Da się coś z tego wykrzesać, zwłaszcza że masz już dobrą obsadę.
** Bradley Hickman pochylił głowe spoglądając na nią z nad okularów**
Bradley Hickman mówi: Bo masz, prawda?
Tiffany Wright mówi: Dobrą..?
** Tiffany Wright prychnęła. **
** Bradley Hickman zmarszczył czoło.**
Tiffany Wright mówi: Mam kilku pseudio-artystów i niewielu profesjonalnych aktorów.. Czarno to widzę, Bradley..
Bradley Hickman mówi: No wiesz co...
** Bradley Hickman zniesmaczony pokręcił głową z dezaprobatą. **
Bradley Hickman mówi: Tak kiepsko poszły castingi?
Tiffany Wright mówi: To miasto to jakiś obłęd! Dobrego aktora można szukać ze świecą, zainteresowanie - prawie zerowe..
** Tiffany Wright powiedziała z niesmakiem, upijając kolejny, nieco większy, łyk whisky. **
Bradley Hickman mówi: Niedobrze, niedobrze.
Bradley Hickman mówi: No ale dobra. Pogadam z nimi na planie, może cokolwiek wykrzesamy. Tylko że wiesz... to bynajmniej nie będzie produkcja najwyższych lotów.
Tiffany Wright mówi: Wiem to, Brad.. Byle skończyć to co już zaczęliśmy i na co poszła kupa pieniędzy.. Jak wyjdziemy za zero, to już w jakimś stopniu można mówić o zwycięstwie.. A jeśli jeszcze mielibyśmy z tego zysk..
Tiffany Wright mówi: Myślę, że to po prostu ciężki początek. To się jeszcze może rozkręci..
** Tiffany Wright powiedziała bez większego przekonania. **
Bradley Hickman mówi: Koszmar. W co ja się wpierdoliłem znowu. Gustowne biuro, tak swoją drogą.
** Bradley Hickman rozsiadł się wygodnie pijąc whisky. **
** Tiffany Wright rozejrzała się po wspomnianym pomieszczeniu. **
Tiffany Wright mówi: Dzięki, akurat kilka dni temu skończyliśmy remont.
Bradley Hickman mówi: Właśnie o to chodzi. Jeśli się rozkręci, jeszcze bardziej będziemy po kolana w bagnie, bo będzie się trzeba męczyć latami w jakiejś dennej pseudoprodukcji.
** Bradley Hickman zdjął beret, poklepał się nim w kolano parę razy i odstawił go na bok. **
Bradley Hickman mówi: Zamiast zająć się inną, lepszą, będziemy przykuci do użerania się z kiczem. Bez urazy. Jestem idealistą, sama rozumiesz...
Tiffany Wright mówi: Masz na myśli ten scenariusz..? Powinniśmy wyrobić się w ciągu roku i zajmiemy się czymś innym.
Bradley Hickman mówi: A jeśli produkcja okaże się być hitem? Wiesz, jakie marne poczucie estetyki ma teraz młodzież. Wtedy wypada to pociągnąć dalej, póki koryto pełne.
Tiffany Wright mówi: Nah, nie wierzę.. Uwierz mi, jeśli chociaż zwrócą nam się koszty.. To już będę szczęśliwa. Zaraz po niej zajmiemy się czymś porządnym, czymś, na czym naprawdę utrzemy zarobek.
** Tiffany Wright posłała mężczyźnie delikatny uśmiech, upijając niewielki łyk trunku. **
** Bradley Hickman skinął jej głową salutując szklanką whisky. **
Bradley Hickman mówi: Już się zgodziłem na warunki. Zrobimy tak, aby poszło gładko. Wracając do scenariusza...
Tiffany Wright mówi: Szybko i bezboleśnie.. Tak?
** Tiffany Wright zerknęła na mężczyznę zainteresowana. **
Bradley Hickman mówi: Nie wiem kto to pisał, ale powinien wrócić do szkoły. Materiału jest tyle, co kot napłakał. Bez inwencji twórczej aktorów będę bezradny i nic nam z tego nie wyjdzie. Z pustego i Salomon nie naleje.
** Bradley Hickman wzruszył ramionami. **
** Tiffany Wright postukała paznokciami w szklankę, analizując swoją odpowiedź. **
Tiffany Wright mówi: Słuchaj... Sprawdziłam naszą.. ekipę aktorów.. To są ludzie często bez wykształcenia, niektórzy nawet bez większego doświadczenia.. Ale każdy miał losową scenę do zagrania. Nie mając praktycznie nic, poza prostymi wytycznymi, odegrali.. całkiem przyzwoicie swoje role.
** Bradley Hickman mówi: zmrużył oczy i lekko odetchnął. **
Bradley Hickman mówi: To dobrze, ale mi chodzi o to, żeby wyszli z inicjatywą. Wiesz, odrobinę zaangażowania. "Przyzwoite odegranie roli" nie wystarczy nawet na absolutne minimum.
Tiffany Wright mówi: Jezu, Bradley, nie było Cię na castingach, a potrafisz tylko marudzić! Może trochę zaufania..? To nie będzie arcydzieło, ale jakoś powinno się udać.
Bradley Hickman mówi: Nie no. Damy radę.
** Bradley Hickman zamlaskał i napił się. **
Bradley Hickman mówi: To które sceny będziemy teraz nagrywać?
Tiffany Wright mówi: W sobotę możemy zrealizować scenę trzecią, dziewiątą, albo dziesiątą..
Tiffany Wright mówi: Jeśli udałoby się więcej niż jedną, byłoby świetnie, ale wiemy jak to zwykle bywa..
Bradley Hickman mówi: Zobaczymy.
** Bradley Hickman zanotował coś w notesiku. **
Bradley Hickman mówi: Dobra. Z mojej strony to będzie chyba wszystko.
Tiffany Wright mówi: Jasne.. W takim razie, do zobaczenia jutro na planie.
** Bradley Hickman już miał wstawać, ale wstrzymał się jeszcze. **
Bradley Hickman mówi: Ach, byłbym zapomniał.
Bradley Hickman mówi: Zdjęcia potrwają. Na razie zatrzymałem się w hotelu, ale prawdę mówiąc przydałoby się jakieś lokum. Albo zaliczka. Na kaucję za mieszkanie.
Tiffany Wright mówi: Dam znać księgowej, przelew powinien dotrzeć jutro rano. Mieszkań służbowych jeszcze nie mamy, choć są takie w planach.. Póki co nie mamy na to funduszy.
Bradley Hickman mówi: Rozumiem. No, może się odbijemy wkrótce. Dzięki za rozmowę i przepraszam, że cię zatrzymałem na tak długo.
** Bradley Hickman założył beret i wstał kierując się do wyjścia. **
Bradley Hickman mówi: To na razie! Do zobaczenia na planie.
Tiffany Wright mówi: Nic się nie stało Brad, miałam nadzieję, że wpadniesz.
** Tiffany Wright posłała mu lekki uśmiech, podnosząc się z kanapy. **
Bradley Hickman mówi: Też się cieszę, że znowu będziemy razem pracować.
** Bradley Hickman odwzajemnił uśmiech szerzej, dygnął i wyszedł z biura.**

3.12_2.png?width=1440&height=646
Nazajutrz, już od wczesnych godzin porannych przygotowywano dwa wybrane pomieszczenia zakładu karnego, aby w godzinach popołudniowych można było zacząć kręcenie scen.

Spoiler

** Tiffany Wright wyciągnęła z kieszeni płaszcza paczkę papierosów - jednego włożyła do ust, po czym wysunęła paczkę w kierunku reżysera. **
Tiffany Wright mówi: Palisz?
Bradley Hickman mówi: Tak, nadal nie udało mi się rzucić.
** Bradley Hickman wziął jednego papierosa z paczki i zapalił, podsunął jej zapalniczkę. **
** Tiffany Wright odpaliła papierosa, skinęła mu w podzięce. **
Bradley Hickman mówi: Ekipa jest prawie gotowa. Jak wychodziłem, kończyli rozstawiać lampy w biurze. Teraz tylko brakuje aktorów.
Tiffany Wright mówi: Tyle dobrze, że chociaż ekipa jakoś sobie radzi..
** Tiffany Wright skrzywiła się z niesmakiem. **
Bradley Hickman mówi: Chociaż właściwie wystarczą nam Virgil i Caroline. Pozostałych mamy na miejscu.
** Bradley Hickman zaśmiał się krótko. **
Bradley Hickman mówi: Wiedzą w ogóle, że nagrywamy w więzieniu, a nie w studio?
Tiffany Wright mówi: Nie są bystrzy, ale nie przesadzaj... Mówiłam im to kilka razy, powinni trafić.
** Bradley Hickman sprawdził godzinę w telefonie. **
Bradley Hickman mówi: No dobrze. W takim razie czekamy.
** Bradley Hickman zgasił papierosa podeszwą buta i sięgnął na tylne siedzenie wozu po neseser. **
Tiffany Wright mówi: Masz wejściówkę, czy już zgubiłeś?
Bradley Hickman mówi: Nie wziąłem jeszcze.. Przyjechałem chwilę przed tobą.
Tiffany Wright mówi: Mówię o wejściówkach dla odwiedzających więzienia..
Bradley Hickman mówi: Co? Aa, że identyfikator?
** Tiffany Wright pokiwała twierdząco głową, spoglądając na mężczyznę z politowaniem. **
Bradley Hickman mówi: No to mam. W aucie. ... chyba.
Tiffany Wright mówi: Starzejesz się, Bradley..
** Tiffany Wright zaśmiała się pod nosem, kręcąc głową. **
Bradley Hickman mówi: A weź mi nie mów.
** Bradley Hickman machnął ręką i zaczął grzebać w schowku. **
Bradley Hickman mówi: Jeszcze całkiem nie zdziadziałem. Jest.
** Bradley Hickman wysiadł z auta i zawiesił sobie na szyi plakietkę z napisem "Gość". **
** Bradley Hickman jeszcze raz spojrzał na zegarek i wziął głęboki wdech.**
Bradley Hickman mówi: Na którą mieli być?
Tiffany Wright mówi: Około siódmej..
** Bradley Hickman spojrzał na mur zakładu karnego. **
Bradley Hickman mówi: Mają tutaj jakiś bufet?
Tiffany Wright mówi: Mają stołówkę.. Która jest przygotowywana pod scenę. Chyba mają jeszcze drugą na oddziale żeńskim, ale nie interesowałam się tym jakoś specjalnie.
** Bradley Hickman machnął tylko ręką. **
Bradley Hickman mówi: Trzy krótkie sceny. Oby tylko poszło bez problemów.
Tiffany Wright mówi: O ile zdążymy z trzema, może się okazać, że przed zmrokiem ogarniemy tylko dwie.. Scenę wyjścia z więzienia chciałam zrobić o wschodzie, ale spróbuj się dogadać z tymi pseudo-gwiazdeczkami muzykami..
** Tiffany Wright prychnęła pod nosem, w nerwach odpalając kolejnego papierosa. **
Bradley Hickman mówi: No trochę będzie się różnić, ale może przy montażu podkręcimy trochę kolor światła.
Tiffany Wright mówi: To nadal nie to, będzie za ciemno.. Za zimne światło..
Bradley Hickman mówi: W takim razie scenę z Vergilem i Caroline będzie trzeba nagrać kiedy indziej.
Tiffany Wright mówi: Zobaczymy.. Może nie pójdzie tak źle.
Bradley Hickman mówi: Nie zabrzmiałaś zbyt przekonująco. Tiffany Wright mówi: A jak mam brzmieć, Bradley..?
Bradley Hickman mówi: Przekonująco.
** Tiffany Wright machnęła dłonią.**


3.12_1.png?width=1440&height=646 Jak to zwykle przy większych produkcjach bywa, nie obyło się bez delikatnej obsuwy. Finalnie jednak wszyscy niezbędni aktorzy dotarli na plan i w błyskawicznym tempie zostali przygotowani do scen dzięki profesjonalnym stylistom, którzy - swoją drogą - pomimo niełatwych warunków pracy, z łatwością sprostali trudnym zadaniom.



 

Spoiler

** Bradley Hickman zerknął na pierwszą stronę scenariusza, który trzyma w ręce, po czym spojrzał na aktorów. **
Bradley Hickman mówi: No to mamy wszysckich do sceny trzeciej.
Tiffany Wright mówi: Wszyscy są? Dobrze, kto jeszcze potrzebuje charakteryzacji, przypudrować nosek, do przyczepy!
Tyrone Schrader mówi: Sure.
** Tiffany Wright klasnęła w dłonie, popędzając ekipę. **
Tiffany Wright mówi: Ty..
** Tiffany Wright spojrzała badawczo na Memphisa. **
Memphis Tavares mówi: Ja?
Mary Jane Goldman krzyczy: Zapraszam, zapraszam!
Tiffany Wright mówi: Właściwie, nie musisz nawet nic zmieniać.
Memphis Tavares mówi: Ja jestem już przygotowany, wyglądam jak milion dolarów.
** Brad Howard poprawił koszulę i pas taktyczny. Spojrzał się po bracie i zerknął raz jeszcze w swój scenariusz. Przeleciał go szybko wzrokiem i powótrzył kilka razy w pamięci. **
Tiffany Wright mówi: Yeah.. Pasuje Ci ta rola..
Bradley Hickman mówi: Weźcie sobie potem na wejściu plakietki z napisem "gość".
** Tyrone Schrader głośno kichnął pod wpływem nakładanego makijażu. **
** Tiffany Wright spojrzała niecierpliwie na zegarek, następnie na stanowisko wizażystki. **
** Victor Howard wciągnął brzuch i założył wyżej pasek od spodni i zacisnął go ciasno. **
Saharella Dodorose mówi: Cudownie. Tyrone już niedługo będzie gotowy.
Tiffany Wright mówi: Świetnie, lepiej późno, niż wcale..
Bradley Hickman mówi: Jak się sprężymy, to może uda się załatwić całe więzienie za jednym zamachem.
Bradley Hickman mówi: Cholera, to źle zabrzmiało...
** Bradley Hickman pogładził się po potylicy. **
Saharella Dodorose mówi: Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Słońce się zakrywa wyjątkowo szybko. Chmury nam nie służą..
Tiffany Wright mówi: Oby - wyrzuciłam kupę pieniędzy za jeden dzień nagrywek w tym miejscu.. Whatever.
Bradley Hickman mówi: Grasz Vergila, czy tego drugiego więźnia? *zapytał Memphisa*
Tiffany Wright mówi: Tego drugiego.
Tyrone Schrader mówi: Okej, nos przypudrowany.
Tiffany Wright mówi: Wyglądasz jak prawdziwy menel... Czyli jest dobrze.
** Bradley Hickman pokiwał głową. **
Tyrone Schrader mówi: Dobrze, że to sztuczne włosy.
** Tiffany Wright uśmiechnęła się pod nosem, wyciągnęła z teczki przepustki z napisem "gość", rozdała je wszystkim aktorom i ekipie filmowej. **
Tiffany Wright mówi: Jak wszystko gotowe, to idziemy, pokażę Wam plan.
** Bradley Hickman zgarnął z dachu samochodu kilka rozrzuconych stron scenariusza, zapakował do nesesera i ruszył za grupą. **
** Tiffany Wright pokazała wejściówkę cieciowi na wejściu.**


3.12_scena_3.1.png?width=1440&height=650 Po krótkiej akcji przygotowawczej, można było zacząć kręcić pierwsze sceny. Choć po prawdzie nie wszystko poszło zgodnie z planem, improwizowana przez aktorów - amatorów scena okazała się nie tylko bardziej naturalna, ale też dynamiczniejsza oraz ciekawsza, niż ta ze scenariusza. Postanowiono więc dać aktorom na planie więcej swobody, pozwalając im na swobodną improwizację.

Spoiler

** Na stołówce widać porozstawiane światła, kamery - cała ekipa filmowa biega w tę i z powrotem, poprawiając poszczególne elementy sceny.**
Tiffany Wright mówi: Wszyscy znają scenariusz?
Memphis Tavares mówi: Yup..
Tyrone Schrader mówi: Ye.
** Bradley Hickman rozpiął neseser i wyłożył scenariusz na pusty blat upewniwszy się, że w tym rogu stołówka nie będzie nagrywana. **
Bradley Hickman mówi: Dobra... słuchajcie. Pasowałoby najpierw nagrać sam dialog między więźniami, a potem zająć się resztą, jak najważniejsze ujęcia będą już ustawione.
Tyrone Schrader mówi: Czyli zaczniemy od sprzeczki?
Memphis Tavares mówi: Ty to zajadasz swoje jedzenie i ja wpadam tutaj.
Bradley Hickman mówi: Hm... nie. Inaczej. Pasowałoby rozrzucić jedzenie z tacy, kiedy Vergil wstaje od stołu.
Bradley Hickman mówi: Nie ma co brać kilku porcji, wystarczy jedna. Nagramy po kolei wszystko tak, jak w scenariuszu.
Saharella Dodorose mówi: Brad, Tiffany, Bradley? Wydaje mi się, że możemy zaczynać?
Bradley Hickman mówi: Vergil, weź sobie tacę i zagrzej jakiś stołek.
** Brad Howard złapał za swoją kamerę, osadził ją na obojczyku. Zaczął ustawiać ostrośc i bawić się ustwieniami. **
** Tyrone Schrader złapał za tace z przygotowanym jedzeniem więziennym, rozejrzał się i skierował do stolika po swojej prawej. **
** Mary Jane Goldman podeszła do aktorów i wykonała ostatnie poprawki makijażu aktorów przed ujęciem. **
** Victor Howard przejechał ręką po glacy i się wyprostował. **
** Statyści zajęli swoje miejsca.**
** Bradley Hickman zgarnął papiery ze stołu i wyszedł poza kadr. **
Memphis Tavares mówi: Mówcie kiedy akcja start.
**Mary Jane Goldman przypudrowała nosek Memphis Tavares. **
** Tyrone Schrader zasiadł przy stoliku, chwycił w prawą dłoń za widelec i zaczął dłubać w jedzeniu. **
** Brad Howard skierował obiektyw na Tyrone. **
** Memphis Tavares czeka na start.**
Bradley Hickman mówi: Dobra. Ujęcie zaczniemy od samej tacy. Potem oddalisz, żeby ukazać Keitha, jak bierze tacę i idzie w stronę Vergila.
** Tyrone Schrader dłubie widelcem w jedzeniu, wzrok ma zawieszony na brei więziennej. **
** Brad Howard zrobił zbliżenie na niego, rozmywając tło. Następnie przesunął powoli kadr na Memphis'a. Sfilmował go od pasa w górę. **
** Victor Howard podrapał się z uchem i rozpiął kołnierzyk. **
Bradley Hickman mówi: Cisza na planie... Gotowi? Kamera... akcja!
** Brad Howard uruchomił nagrywanie i zaczął fimować całą scenę. **
** Tiffany Wright nerwowo postukała paznokciami w stół, obserwując scenę zestresowana. **
** Tyrone Schrader utrzymując wzrok dalej na jedzeniu więziennym, nabrał finalnie nieco mięsa z sosem na widelec i wsunął do ust. Zaczął powoli przeżuwać rozglądając się ukradkiem po kafeterii. **
** Memphis Tavares podszedł do T. Schrader ostro zdenerwowany - spojrzał na niego wrogim wzrokiem. **
** Memphis Tavares zaczął robić gestykulacje rękoma aby wpasować się w sam klimat. **
Memphis Tavares mówi: Tej, miejsc nie pojebałeś?
** Brad Howard położył dłoń na obiektywie, skierował go na Tyrone, filmuje jego jedzenie. Poprawia jasnośc i wyostrzanie kadru. **
** Tyrone Schrader odrzucił widelec na tace, podniósł powoli wzrok na M. Tavares nie ukazując żadnych emocji na twarzy. **
Tyrone Schrader mówi: Nie, ale ty chyba pojebałeś hierarchię w więzieniu. Kto pasera drażni wielcie, ten się krztusić chce widelcem.
** Memphis Tavares wyśmiał T. Schrader, odpowiedział mu zdenerwowany. **
** Tiffany Wright wzdrygnęła się z zażenowania, jednak nie przerwała sceny, pozostawiając ją taką, jak była w oryginalnym scenariuszu. **
** Victor Howard przygląda się po cichu sytuacji. **
Memphis Tavares mówi: Taki jesteś chojrak, ta? To może podniesiesz pizdę i pokażesz te swoją hierarchię?
** Tyrone Schrader przejechał dłonią po twarzy, spojrzał na ekipe filmową. **
Tyrone Schrader mówi: Kto to kurwa pisał?
** Bradley Hickman w milczeniu pokręcił głową zniesmaczony. **
Memphis Tavares mówi: Jakiś debil chyba, bez kitu.
Bradley Hickman mówi: Cięcie!
** Mary Jane Goldman zerknęła zdezorientowana na Saharelle i szepneła do niej. **
Tyrone Schrader mówi: Ja pierdole, naprawdę.
** Brad Howard zrobił zbliżenie na Memphisa, zatrzymał nagrywanie. **
** Victor Howard parsknął śmiechem. **
** Tiffany Wright westchnęła ciężko, spojrzała nerwowo na zegarek, przysiadając na brzegu jednego stolika. **
Memphis Tavares mówi: Dajcie nam improwizować, może dojdzie do lepszego scenariusza.
Bradley Hickman mówi: Macie rację, ten scenariusz to jakiś kał. Dlatego od was, jako aktorów oczekuje się odrobinę inwencji i zaangażowania!
Bradley Hickman mówi: Myślałem, że to oczywiste.
Tyrone Schrader mówi: No i zajebiście.
Tiffany Wright mówi: Przecież mówiłam, że MACIE IMPROWIZOWAĆ.
Bradley Hickman mówi: Macie pomysł na jakąś lepszą kwestię? Droga wolna.
** Tyrone Schrader złapał ponownie za widelec. **
Memphis Tavares mówi: To od nowa.
Saharella Dodorose mówi: Mary, pudruj noski, bo się Memphis świeci! |
Tiffany Wright mówi: Chłopcy. To ma wyglądać naturalnie.
** Mary Jane Goldman podeszła do mężczyzn i wykonała poprawki makijażu scenicznego. **
Memphis Tavares mówi: Jeszcze raz, dawajcie.
** Bradley Hickman kiedy charakteryzacja była gotowa przeniósł wzrok na kamerzystę. **
** Victor Howard wciągnął brzuch. **
Bradley Hickman mówi: Ćśśśś! Kamera...
Tiffany Wright mówi: Za dużo światła pada na okno. Zmieńcie to, natychmiast!
** Tiffany Wright wydarła się na losową osobę odpowiedzialną za oświetlenie. **
** Bradley Hickman uniósł dłoń czekając aż ekipa poprawi światła. **
** Członek ekipy szybko przesunął reflektory tak, by światło nie odbijało się w oknie. Na koniec pokazał kciuk w górę. **
** Brad Howard uruchomił nagrywanie, zrobił jeszcze raz zbliżenie na Tyrone i Memphis'a. **
Tiffany Wright mówi: Teraz możemy..
Bradley Hickman mówi: Akcja!
** Tyrone Schrader utrzymując wzrok dalej na jedzeniu więziennym, nabrał finalnie nieco mięsa z sosem na widelec i wsunął do ust. Zaczął powoli przeżuwać rozglądając się ukradkiem po kafeterii. **
** Memphis Tavares podszedł do T. Schrader, spojrzał na niego.**


3.12_scena_3.2a.png?width=1440&height=6463.12_scena_3.2b.png?width=1440&height=648









 

Spoiler

** Brad Howard nagrywa interakcję Tyrone i Victora. Druga kamera filmuje całą scenę - obejmując wszystkie osoby. **
**Dźwiękowiec stara się wyłapać dialogi aktorów. **
** Tiffany Wright patrzy na scenę już lekko zniecierpliwiona, zerka co jakiś czas na B. Hickman. **
Tiffany Wright szepcze: Ta scena trwa już zdecydowanie za długo..
Victor Howard mówi: Na co czekasz, idziemy! pociągnął Tyrone'a za ramię w kierunku drzwi.
Bradley Hickman mówi: Cięcie!
Tiffany Wright mówi: Potrzebna powtórka?
** Brad Howard zatrzymuje nagrywanie. **
** Tiffany Wright spojrzała na reżysera oraz kamerzystów. **
Bradley Hickman mówi: Przydałoby się nagrać dubla z innej perspektywy, żeby mieć więcej opcji w montażu.
Brad Howard krzyczy: U mnie wszystko okey, nagralismy cały materiał z dwójką!
** Victor Howard spojrzał na Bradley'a z przymrużonym wzrokiem. **
Tiffany Wright mówi: Skoro mamy materiał, to nie ma co sztucznie przedłużać..
** Bradley Hickman wzruszył ramionami. **
Bradley Hickman mówi: Są ważniejsze sceny do zrobienia.
**Pod pachami Victora pojawiły się koła spowodowane potem. (( Victor Howard )) **
** Tiffany Wright przesunęła badawczym wzrokiem po aktorach. **
** Tyrone Schrader spojrzał na M. Tavares, kiwnął do niego łbem i wystawił dłoń. **
Tyrone Schrader mówi: Dobra robota, Memphis.
Memphis Tavares mówi: Yup.
** Memphis Tavares zbił z nim pione. **
Bradley Hickman mówi: Bardzo dobrze, panowie. Tak trzymać. Nie zbyt wulgarnie, nie za grzecznie. Jest ok.
Tiffany Wright mówi: Krótka przerwa na poprawienie makijażu i zabieramy się za drugą scenę.
Tyrone Schrader mówi: Druga scena w?
Tiffany Wright mówi: W biurze. Zaraz obok, zaprowadzę Was, jak będziecie gotowi.
Tyrone Schrader mówi: Zróbmy to od razu, mam siły na to.
Tyrone Schrader mówi: Makijaż tylko poprawić i lećmy.
** Tiffany Wright skinęła na stylistkę. **
Tiffany Wright mówi: Właśnie, Memphis..?
Jesteś wolny, dziękuję.
Bradley Hickman mówi: Dobra robota.
** Mary Jane Goldman podeszła do Tyrone, przyjrzała mu się uważnie i poprawiła nieco makijaż pudrując najbardziej problematyczne strefy. **
Victor Howard mówi: To moja rola skończona? Mogę iść się przebrać? spojrzał na przepoconą koszulę.
** Brad Howard zdjął kamerę z barku i wziął ją do ręki. **
** Reszta ekipy filmowej, w tym osoby odpowiedzialne za światło, kamery i dźwięk zaczęły uwijać się szybko w pracy, by posprzątać scenę i przygotować drugie pomieszczenie. **
Tiffany Wright mówi: Tak jest. Dziękuję za współpracę. Wypłata zostanie przelana najpóźniej za kilka dni przez księgową.
Bradley Hickman mówi: Zaczekam przy biurze.
** Bradley Hickman wyszedł z pomieszczenia aby nie plątać się pod nogami technicznych. **
Victor Howard mówi: Super.
** Victor Howard po tych słowach wyszedł. **
** Tiffany Wright popatrzyła nerwowo na zegarek. **
Tiffany Wright mówi: Czekamy na jeszcze jednego aktora...
** Andrew Jaspers wszedł do pokoju. **
Tyrone Schrader mówi: Przewietrze się.
Andrew Jaspers mówi: Jestem gotowy.
Tiffany Wright mówi: W samą porę.
Tiffany Wright mówi: Stylistka..? Potrzebny makijaż dla...
** Tyrone Schrader zatrzymał się przed drzwiami, spojrzał na wchodzącego A. Jaspers. **
** Tiffany Wright spojrzała na mężczyznę, nie przypominając sobie jego imienia.**
Tiffany Wright mówi: Dla nowego aktora..
Saharella Dodorose mówi: Mary, biegniemy przygotować aktora!
Andrew Jaspers mówi: Andrew... przewrócił oczami i posmerał się po wąsie.
Tiffany Wright mówi: Andrew. * Tiffany Wright powtórzyła za nim chłodnym tonem.
** Brad Howard odkręcił ekran kamery w swoim kierunku, przegląda nagrany materiał. Konsultuje to z drugim kamerzystą na planie. **
** Mary Jane Goldman kiwnęła głową, podeszła do mężczyzny, przyjrzała się mu uważnie i uśmiechnęła lekko. Wyciągnęła z kuferka bazę pod makijaż sceniczny, nałożyła ją na twarz Andrew i od razu przeszła do pudrowania. **
** Mary Jane Goldman otrzepała pędzel z nadmiaru pudru i wykończyła makijaż sceniczny aktora. Wrzuciła kosmetyki do kuferka i zatrzasnęła go głośno. **
Mary Jane Goldman mówi: Gotowe moje droga.
** Andrew Jaspers kichnął po tym jak Mary Jane nałożyła mu makijaż. **
Tiffany Wright mówi: Świetnie, w takim razie idziemy do biura.. No, już już.
** Tiffany Wright klasnęła w dłonie w swoim stylu. **
Saharella Dodorose mówi: Kochani, szkoda czasu. Chodźmy.


3.12_scena_3.2c.png?width=1440&height=6443.12_scena_3.2d.png?width=1440&height=644










 

Spoiler

Tiffany Wright mówi: Dobrze. Biuro jest niewielkie, dlatego proszę, by tam byli tylko ci, co są naprawdę niezbędni.
Tiffany Wright mówi: Dyrektor, Vergil i kamerzysta - jeden powinien wystarczyć.
Brad Howard mówi: Yeah, wchodzę tam. Musimy sie rozstawić.
Bradley Hickman mówi: Co myślicie o tym plakacie? Z gangsterami. W biurze dyrektora kicia.
Tyrone Schrader mówi: Brzmi jak praca z powołania, do resocjalizacji takich ludzi...
Brad Howard mówi: Faktycznie ciasno, dwójka tutaj nie wejdzie...
Bradley Hickman mówi: Może faktycznie pasuje... dobra, niech zostanie.
Tiffany Wright krzyczy: Bradley! Nie czas na pogaduszki!
Brad Howard mówi: No nic, musimy polegać na mnie; na szczęscie to statyczna scena.
Mary Jane Goldman szepcze: Skoczymy po nagraniach.
Bradley Hickman mówi: Spokojnie. Nie ma co robić tego na odpierdol, bo przyniesie tylko straty.
** Brad Howard podciągnął kamerę i oparł ją na ramieniu. Przysunął wizjer do oka, wyostrzył i ustawił światło. **
Brad Howard krzyczy: Gotowy!
** Andrew Jaspers czyta scenariusz zanim zaczną nagrywać. **
Tiffany Wright mówi: Nie robię na odpierdol, po prostu.. Ugh.
** Tiffany Wright tupnęła nerwowo stopą. **
** Bradley Hickman stanął przy drzwiach by lepiej słyszeć rozmowę. **
** Tiffany Wright ustawiła się nieopodal drzwi, by wszystko słyszeć, jednak jednocześnie by nie było jej widać przez szybę. **
**Dźwiękowiec wszedł również do środka. (( Brad Howard )) **
** Tyrone Schrader zamiar ponownie improwizować, nie podobał mu się przygotowany scenariusz. **
** Brad Howard spojrzał na Tyrone. **
Tyrone Schrader mówi: No, to zaczynamy?
Brad Howard mówi: Zrobię zbliżenie jak wchodzisz, a później złapie Ciebie i dyrektora w kadr.
Tyrone Schrader mówi: Brzmi to jak plan, poważnie.
Brad Howard mówi: Jest ciasno więc musimy się zmieścić jakoś podrapał sie po głowie.
Bradley Hickman krzyczy: Jak będziecie gotowi, to akcja! Brad Howard mówi: Matt jesteś gotowy? spojrzał na dźwiękowca.
**Ten pokazał mu okejkę. (( Brad Howard )) **
** Tyrone Schrader przytaknął głową. **
Brad Howard mówi: Dobra, my jesteśmy gotowi! Czekamy na aktorów, możecie patrzeć na podgląda z jedynki - jest podglad na żywo w tablecie.
** Tiffany Wright zerknęła na tablet, spoglądając na podgląd z kamer. **
Tyrone Schrader mówi: Na Twój znak, cameraman.
Brad Howard krzyczy: Gotowy!
** Bradley Hickman zerknął na Tiffany z tabletem, nim zawołał. **
Bradley Hickman krzyczy: Akcja!
** Andrew Jaspers poprawia papiery uderzając krawędzią kartek o stół i kładąc je obok. **
** Tiffany Wright kiwnęła mu twierdząco głową. **
** Tyrone Schrader po wejściu do gabinetu dyrektora więzienia rozejrzał się, poprawił swój tracksuit więzienny i westchnął. Ruszył wolniejszym krokiem w kierunku biurka A. Jaspers.**


3.12_scena_4a.png?width=1440&height=6323.12_scena_4b.png?width=1440&height=646









 

Spoiler

Tiffany Wright szepcze: Ich improwizacja ratuje ten scenariusz.. o ile jest co ratować.
** Tiffany Wright mruknęła do siebie pod nosem. **
Bradley Hickman mówi: Cięcie!
** Andrew Jaspers machnął ręką na wyjście Tyrone'a z biura. **
** Brad Howard zatrzymał nagrywanie. **
Brad Howard mówi: Cholera jak tam jest duszno, żadnego okiernka
** Brad Howard zdjął kamerę z barku.**
Bradley Hickman mówi: Vergil, przed nagrywaniem zapomniałem ci powiedzieć...
Tyrone Schrader mówi: Yeah?
Bradley Hickman mówi: W scenariuszu wysokość kaucji nie była sprecyzowana. Dobrze, że sam na to wpadłeś i wspomniałeś o jej wysokości, inaczej scena nie miałaby wartości merytorycznej.
Bradley Hickman mówi: Nie potrzeba dubla, chyba że coś nie tak z video...
Tiffany Wright mówi: Wszystko okej.
** Tiffany Wright uniosła kciuk w górę. **
** Tyrone Schrader przytaknął krótko głową na jego słowa. **
Tyrone Schrader mówi: Mamy jeszcze jakieś sceny w planie?
** Brad Howard przegląda nagranie sceny razem z drugim kamerzystą. **
** Mężczyźni wymieniają swoje uwagi na temat nagrania, jednak finalnie się zagadzają co do wersji ostatecznej. (( Brad Howard )) **
** Tiffany Wright spojrzała na zegarek. **
Tiffany Wright mówi: Nie wiem czy nagrywać dziś jeszcze scenę wyjścia z więzienia, czy wolisz przełożyć to na jutro? Tyrone, jak się czujesz?
Tyrone Schrader mówi: Jest w porządku, ale chyba jest już po ósmej, a w scenariuszu jest... Południe?
Tiffany Wright mówi: Tak, właśnie o tym rozmawialiśmy wcześniej z Bradleyem. Niby dałoby się ustawić światło tak, by wyglądało na słoneczne, ale...
Tiffany Wright mówi: To dość ryzykowne, bo zawsze może się to nie udać. A wtedy kilka godzin zdjęć pójdzie jak krew w piach..
Tyrone Schrader mówi: Więc możemy jutro się umówić o piątej. Brad Howard mówi: Nagranie jest okey, mamy wszystkie najważniejsze perspektywy i reakcje aktorów.
Bradley Hickman mówi: Mamy sporo scen z Vergilem i Caroline. Można nie angażować w to całej ekipy danego dnia, wystarczy jedna furgonetka sprzętu i dosłownie parę osób.
Tyrone Schrader mówi: Fakt.
** Bradley Hickman pokiwał głową na słowa kamerzysty. **
Tiffany Wright mówi: Miałam na myśli scenę w więzieniu, Bradley. Ale raczej stać nas na opłacenie jeszcze jednego dnia zdjęciowego.
Tiffany Wright mówi: W takim razie, to chyba wszystko na dzisiaj. Dzięki wszystkim za obecność.
Tyrone Schrader mówi: Dzięki również. Idę się przebrać i wracam do Santos.
Andrew Jaspers mówi: Wybornie. zatarł ręce i poprawił pasek. Brad Howard mówi: Zgram to wszystko na wasz dysk, resztą zajmie się montażysta.
Tiffany Wright mówi: Zresztą aktorka grająca Caroline wspominała mi, że wyjeżdża na urlop, wraca dopiero jutro..
** Brad Howard wyciągną kartę z kamry i przekazał ją osobie odpowiedzialnej za sprawy techniczne. **
Tiffany Wright mówi: Świetnie.. Brad..? Bradley Hickman mówi: Jasna sprawa. W razie czego dzwoń do Tiffany, ale miejmy nadzieję, że nagle nie okaże się że trzeba robić jakieś powtórki.
** Tiffany Wright zmrużyła powieki, próbując sobie przypomnieć imię, posłała mężczyźnie lekki uśmiech. **
Tiffany Wright mówi: Zresztą, cała ekipa - to był kawał dobrej roboty, dzięki.
Tyrone Schrader mówi: Dzięki również.
Brad Howard mówi: Zbieram się do przyczepy, dzięki za zdjęcia. Dobra robota, dziś na szczęście wszystko poszło z górki.
Bradley Hickman mówi: Tak jest. Dzięki za dzisiaj, trzymajcie się!
** Bradley Hickman wsunął stronę scenariusza do nesesera i wyszedł na parking. **
** Tyrone wrócił do przyczepy, gdzie przebrał się i ściągnął peruke oraz szcztuczną szczecine. Wrócił do Santos. **
** Tiffany Wright została w więzieniu jeszcze pewnie przez najbliższych parę godzin, nadzorując pracę ekipy sprzątającej.**

 

Edytowane przez Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Rhytm & Booze - Dick in Dixie Documentary

352887899_rb2.thumb.png.8b5fa29a26fa2f2901a81f8fbb544c5d.png



720700687_GrandTheftAutoVScreenshot2023_03.21-16_23_05_47.png.f88161142c4a696335225b23d50fa4db.pngZimowy czas był trudny dla studia. Prace nad dużą produkcją nagle przerwano, co odbiło się finansowo na wytwórni. Kiedy Tiffany była pewna, że będzie musiała zamknąć nieprzynoszący zysków biznes, niespodziewanie pojawiło się kilka zleceń na mniejsze i większe produkcje. Jedno z tych zleceń obejmowało film dokumentalny o legendarnym zespole rockowym Dick in Dixie. Właścicielka studia, choć z początku sceptycznie podchodziła do projektu, postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i dać szansę produkcji. Po dwóch spotkaniach, na których omówiono wszystkie szczegóły, zaczęto przygotowania do produkcji. Film rozbito na trzy odcinki, a dużą część materiału stanowią zdjęcia i nagrania archiwalne zespołu.

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.21_-_16.04.55.62.pngNa plan filmowy poświęcono kilka bardzo intensywnych dni, co wymagało ogromnego nakładu pracy i zaangażowania ekipy filmowej. Podczas zdjęć nie ucierpiał żaden człowiek ani zwierzę. Jedyną ofiarą współpracy z ludźmi powiązanymi z Dick in Dixie była i tak jak dotąd chwiejna psychika Tiffany, która leży i nie potrafi się podnieść od wyjazdu do Blueberry. Pracownicy studia, którzy jak dotąd narzekali na nerwowość i impulsywność "szefowej", teraz coraz częściej skarżą się na jej roztargnienie i apatię. Podobno kilka razy przyłapano ją na ucinaniu drzemek w czasie pracy. Niecodzienne zachowanie kobiety wyjaśniło się kilka dni później, kiedy została przyłapana na łykaniu sporej ilości ziołowych tabletek na uspokojenie, od których uzależniła się podczas pracy nad dokumentem.

1524520322_rb3.jpg.f926b8a34264178ada16240b30c75884.jpgNic dziwnego, że Tiffany po pracy z osobami związanymi z Dick in Dixie wróciła do biura RMP w pewnym sensie... "odmieniona". Praca z tymi ludźmi nie przypominała w żadnym stopniu pracy na planie, jaką dotychczas znała. Chaos, rozgardiasz, nieład, zamęt - to określenia przychodzące w pierwszej kolejności na myśl po wspomnieniu o pracy nad produkcją. W drugiej kolejności kojarzą się takie terminy, jak: plątanina, nerwówka i stres.. Naturalnie, to przemyślenia tylko samej Tiffany, bo cała reszta prawdopodobnie bawiła się na planie przednio, dzięki Toddowi Bailey'owi (pogromcy uśmiechów Tiffany i niszczycielowi jej psychiki, ściślej nazywany przez resztę "doradcą kreatywnym"), który dbał o zaopatrzenie planu filmowego w zioło, które wszyscy, poza Tiff, ochoczo palili. Po ukończeniu zdjęć, kobieta mogła wreszcie odetchnąć z ulgą i opublikować na platformie Richard Majestic Oryginals pierwszą część dokumentu, wcześniej zlecając pracownikom studia rozmieszczenie odpowiednich reklam w mieście.
 

 

 

Link do materiału:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Latem 2023 roku CEO Greenwood, Edgars Anders zlecił studiu Richard Majestic Productions napisanie oraz wyreżyserowanie reklamy piwa. Scenariuszem zajął się nowy nabytek RMP, początkujący reżyser Asste Vonreppe oraz sam zleceniodawca. Po kilku spotkaniach wszystko zostało uzgodnione, dzięki czemu można było rozpocząć pracę na planie, gdzie przez dwa intensywne dni poprawiano scenariusz, zmieniano całą scenografię oraz wymieniano aktorów. Podczas zdjęć reżyser wymarzył, aby w reklamie brała udział popularna w ostatnim czasie Adelina Caballero. Podpisanie umowy na udział w reklamie nie było proste przez utrudniony kontakt z agencją modelki, Prime. Po kilku telefonach oraz rozmowach udało się podpisać umowę z Adeleine. W połowie pierwszego dnia przystąpiono do pierwszej fazy nagrywek - dzięki odpowiednim kaskaderom przygotowano scenę pościgu za popularną modelką. Prób oczywiście było kilka, niektóre z nich zakończyły się boleśnie dla przygotowanych pojazdów, co szybko zostało ukryte przed Tiffany, właścicielką RMP. Po dłuższej przerwie, podczas której wymieniono pojazd oraz kierowcę, przystąpiono do drugiej części reklamy, czyli wyjścia z pojazdu, zakupu alkoholu oraz rozmowy ze ścigantem. Nie wiadomo w jakim stanie byli scenarzyści podczas pisania planu reklamy, lecz ławo się domyślić, że szefa Greenwood i Niderlandzkiego pochodzenia pracownika RMP porwało nocne życie Santos. W tym momencie na planie panował istny chaos, który ciężko opisać jednym słowem - pokrótce można powiedzieć, że miejsce akcji podzieliło się na dwie strefy: te, które rozmawiały o tematach trzecich między sobą, popijając przywieziony alkohol, oraz tych, którzy ciężko pracowaliby wyrobić się z reklamą do końca dnia, co niestety okazało się niemożliwe przez tajemnicze zniknięcie reżyserów.
06_23_2023_-_22_01_59.png

Drugiego dnia gdy prawie każdy wytrzeźwiał i był w stanie wrócić do ciężkiej pracy. Asste wraz z całą ekipą dokończył scenę z pościgiem. Tym razem w bardziej old-schoolowych autach wraz z zagraniem ról tylko przez kobiety, co według reżysera miało na celu wspieranie popularnego w Los Santos ruchu praw kobiet oraz równości. W połowie godziny siedemnastej zakończono prace na planie - wysłano wszystko do montażu, a później zaprzyjaźnionej stacji telewizyjnej.

06_23_2023_-_22_03_57.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin