Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Przetarg #54 Los Santos County Government / Utrzymanie obszarów zielonych


MiLaN

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje o zleceniodawcy:

Dane wystawiającego przetarg: Los Santos County Government, Public Works Department 
Adres: County Hall, Rockford Dr., Del Perro 
Kontakt: [email protected]

Terminy:

Data rozpoczęcia przetargu: 24/07/2022
Data zakończenia przetargu: 26/04/2022

Informacje o zleceniu:

Los Santos County Government, Public Works Department poszukuje zleceniobiorcy, który realizuje prace z zakresu:
- Przystrzyżenie trawników i/lub drzew i/lub pozostałej zieli znajdującej się na obszarze prac;
- Oczyszczenie obszaru prac z zanieczyszczeń;
- Dalsze utrzymanie na określony umową okres;

Wymagania:
- Zarejestrowana działalność,
- Dane firmy,
- Kosztorys,
- Termin realizacji zlecenia
Vesa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcgill.png

McGill & Olsen CONSTRUCTION
West Vinewood, San Vitus BLVD 14010
Tel. 670-777

OFERTA PRZETARGOWA


Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe i remonty. Działamy na terenie Los Santos. Powierzone prace wykonują osoby przeszkolone, zachowując tym samym najwyższe standardy wykonania. Gwarantujemy solidność, terminowość oraz satysfakcję klienta z wykonanej przez nas usługi. Współpracujemy z projektantami wnętrz, realizując nawet niewypowiedziane marzenia naszych klientów. Potrafimy odmienić każdy dom, mieszkanie, szkołę, sklep i biuro. Wysoka jakość realizacji i konkurencyjne ceny usług zbudowały sieć naszych klientów, którzy wracają do nas i polecają nas swoim znajomym. Współpracujemy z podwykonawcami branży instalacyjnej: wodno-kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej, C.O. Nasza firma to sprawdzeni fachowcy budowlani. Doradzamy klientowi na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w planowaniu przedsięwzięcia, organizowaniu inwestycji, doradzamy oraz pomagamy w zakupie materiałów najlepszej jakości. Dodatkowo pełnimy usługi mające na celu utrzymanie czystości jak i odnowę wszelkiej maści obiektów w zależności od potrzeb klienta.

KOSZTORYS


Cennik usług uzależniony jest od szeregu różnych czynników, takich jak wielkość obszaru, pochyłość terenu oraz jego stan. Nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną przedstawić dokładnego kosztorysu usług, gdyż nie zostały zawarte w/w specyfikacje dotyczące zlecenia w ofercie przetargu. Chętnie podamy przybliżone kwoty po konsultacji za pomocą maila gdzie zostaną przedstawione dokładne dane.

PLANOWANIE I TERMINOWOŚĆ


Przykładamy szczególną uwagę do dobrych kontaktów z klientem. Każde nasze działanie poprzedzone jest konsultacjami z klientem celem uzyskania efektu odpowiadającemu potrzebom naszego zleceniodawcy. Zakładamy realne terminy wykonywanych prac. Prace nad przetargiem jesteśmy w stanie rozpocząć do 72 godzin po zatwierdzeniu oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 24.07.2022 na skrzynkę mailową [email protected] doszła wiadomość od firmy Project: EW, dalsze informacje są wiadome tylko dla osób odbierających.**

Project.png

Project: Expert Workers
33 Cortes Street, Vespucci, Los Santos.
Tel: 385-951
Adress e-mail: [email protected]

Opis sytuacji:

Szanowny zarządzie prac publicznych. Zauważając że poszukujecie osób odpowiedzialnych za prace utrzymania terenów zielonych w okolicach, chce opisać całą sytuacje jaką zauważyłem w ów dniach działalności mojej firmy pod względem bezpieczeństwa i wizualności miasta. Jak wiemy okolice zielone są bardzo ważne nie tylko dla nas, ale również dla flory zwierzęcej. Po interwencji z dnia 19.07.2022 oraz 20.07.2022 zauważyłem iż tereny zielone w okolicach Vespucci potrzebują być zadbane. Większość terenów zielonych w okolicy potrzebuje nie tylko strzyżenia, ale zarówno zadbania w formie zdrowotnej dla roślin. Jak wiemy, Vespucci jest terenem przy którym najczęściej można spotkać zarówno cywili, jak i turystów w Los Santos i był też w jakimś stopniu dbany, ale widząc te niedociągnięcia pozwolę iż zdam opis sytuacji poszczególnych terenów zielonych. Pojawiłem się na kilku ulicach gdzie najczęściej można spotkać wiele osób i zauważyłem iż ziemia jest strasznie sucha co równie dobrze sugeruje nam podlanie jej, ale czy tylko? Dalsza inspekcja wywołała u mnie dreszcze. Trawa nie tyle co jest sucha, jej stan jest osłabiony a ona sama traci kolory i jest szorstka. Wiele terenów które sprawdziłem posiadały podobne sytuacje i tyczy się to zarówno długiej drogi przy Vespucci, jak i pobocznych ulic. Pamiętajmy, że jeżeli chcemy uniknąć konsekwencji zniszczonych trawników i wymiany ziemi tylko po to aby nasze trawniki mogły wyrosnąć trzeba zadziałać profesjonalnie.

Opis działania:

Jestem doświadczonym pracownikiem w kwestii dbania o bezpieczeństwo, wizualność jak i sprawność rzeczy wizualnych oraz funkcjonalnych. Mam za sobą profesjonalnie równo 30 lat przerobionych, z czego 20 lat jako profesjonalny pracownik w jednej z firm w San Fierro i wiem z czym mam do czynienia. Całość postanowię opisać w krokach jakie podejmę swoją firmą w celu działania. Krokiem pierwszym będzie zadbanie o to aby wyzbyć się problemów, tak też usuniemy wpierw tereny które nie będą nadawać się do rozpoczęcia prac pielęgnacyjnych i zasadzimy tam nową trawę oraz krzaki przedtem upewniając się że ziemia nie posiada złej atmosfery, wtem przejdziemy do kolejnego kroku jakim jest nawóz. Pamiętajmy że przy zniszczonej trawie nie można przejść od tak do koszenia jej, trzeba zadbać o to by jej nie uszkodzić, a nie by ją uszkodzić jeszcze bardziej, nawóz który będzie niezbędny zostanie zakupiony oraz rozsypany/rozlany w danych ilościach na okoliczne trawniki/krzaki/drzewa i tym podobne. Krokiem trzecim jest kontrola, jako iż trawa jak i krzaki rosną przez kilka dni do kilku tygodni będziemy kontrolować to każdego dnia by upewnić się że wszystko idzie pod dobrej myśli oraz że trawa rośnie zdrowa. Krokiem czwartym będzie wyrównanie okolic zielonych, tak też po konsultacji z wami ustalimy czy trawniki mają posiadać 2cm czy też 4cm, oraz jakiej wielkości mają być wyszczególnione krzaki, krokiem piątym będzie dalsza kontrola poszczególnych terenów co kilka dni w kwestii dania im niezbędnego nawozu oraz przygotowania ich dla ludzi oraz zwierząt. Pamiętajmy, że są to kroki które mają swoje zmienne oraz dobrze zadbane okolice będą mieć inne kroki, zarówno dodatkowe zmienne w formie zniszczeń przez złe osoby też będą mieć swoje zmienne.

Kosztorys:

Pragnę powiedzieć iż kosztorys jest trudny to opisania. Zakładamy iż koszt utrzymania jednej okolicy zielonej może się różnić od drugiej okolicy zielonej w kwestii wielkości oraz oszacowanych zniszczeń. Wiadomo że koszt nawozów jest także różny od problemu dotykającego daną okolice zieloną i może on wyjść w setkach jak i tysiącach dolarów w kwestii okolicy, nie chcemy przecież tym samym nawozem traktować traw, jak i krzaków oraz drzew. Dalsza kwestia to koszt działania naszych pracowników, i tutaj jako iż nasi pracownicy są nastawieni do pracy w każdych warunkach, a kwestia zieleni nie jest im obojętna sugeruję iż ich praca będzie kosztem kilku dolarów na godzinę pracy gdyż to też jest wykorzystanie energii. Dalszy koszt to utrzymanie sprzętu, ale postanowiłem iż uwielbiając tereny zielone tą kwestie wezmę na swój rachunek. Jak wiemy nie chcąc wykorzystywać miasta chciałbym dopiero po wykonaniu prac przedstawić wam dokładny koszt odnowienia zieleni, oraz dalszy koszt utrzymania jej również zostanie podany w granicach rozsądku.

Termin realizacji działania:

Nie chcę zakładać że wykonamy to w danym terminie tylko po to by was rozczarować. Chcemy się skupić na upewnieniu się jaki jest problem, wykonać działanie, kontrolować działanie i upewnić się że wszystko idzie w dobrym kierunku. Prace możemy rozpocząć od zaraz w kwestii zadbania o zniszczone tereny, pozostawiając wam zamysł na tereny które potrzebują strzyżenia i tu też podać kilka przykładów do krzaków w formie e-maila oraz przykład do traw który podam tutaj: 2cm, 3cm, 4cm. Wyższe są zbędne gdyż każda z ów wysokości sprawdza się praktycznie i technicznie. Termin realizacji działania nie jest łatwy do ustalenia, może to potrwać od tygodni do miesięcy gdyż miasto jest wielkie, a odnowa terenów zielonych nie trwa kilka godzin i jest to praca która potrzebuje kontroli oraz czasu. Tak jak piszę wyżej, rozpoczęcie prac może zostać wprowadzone już po zaakceptowaniu umowy.

Wymagania:

Nasze wymagania chcę podać w punktach:
- Zezwolenie na prowadzenie prac w sektorach publicznych miasta na terenach zielonych.
- Zezwolenie na usuwanie zniszczonych terenów zielonych i prace fizyczne przystosowujące do położenia nowych terenów.
- Zezwolenie na używanie niezbędnych specyfików do terenów zielonych przez firmę Project: Expert Workers.
- Zezwolenie na używanie maszyn dalej zwanych opryskami oraz kosiarkami do niezbędnej pielęgnacji terenów zielonych.
- Zezwolenie na prowadzenie prac od godzin 6:00 rano.

Mafio lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

county.png.0db791e9b50de365ea53424964a484e8.png

Los Santos County Government, Department of Public Works,

Z dniem 26/07/2022 niniejszy przetarg zostaje rozstrzygnięty, a zainteresowane firmy poinformowane zostaną poinformowane o wynikach w ciągu najbliższych 48h.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za udział.

Head of Public Works Dept.

Michael Callaghan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin