Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rashkovsky MOB


aikon

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zaistniałą sytuacją jesteśmy ostro w plecy. Straciliśmy 10 stron zalanych screenami z naszej gry, nie ma sensu wrzucać to wszystko od nowa, więc robię wrzutkę z ostatnią sklejką. Kto nas obserwował, ten będzie wiedział co u nas słychać. Aplikacja zostanie zaktualizowana dziś (najpóźniej jutro) wszystko zależy od grafika. Trzymajcie się mocno, najbliższe dni to będzie rozpierdol w naszym wydaniu. Dalej drzwi do naszej organizacji pozostają zamknięte, jesteśmy skłonni przyjąć do naszego składu tylko osoby wyróżniające się w grze IC. Wszystko w waszych rękach, Rashkovsy MOB wraca ze zdwojoną siłą i zamierza przypomnieć kto w tym mieście pociąga za sznurki. Pozdrawiam naszych ludzi z każdego zakątka Davis. Do zobaczenia w grze kochani! 

s1.png 

 

s2.png 

 

s0.png 

 

s1.png 

 

 

 

 

** W półświatku zrobiło się głośno, pod klubem należącym do Corneli Watts, kobiety Rashkovskiego dokonano egzekucji. Ugur 'Slimy' Sulimenko, znana persona w mieście został rozstrzelany przed wejściem do Oxygen Night Club. Media w mieście rzuciły te wiadomość na pierwsze strony gazet. Sulimenko był postacią numer jeden w ekipie Rashkovskiego, gangsterowi przypisywano zbieranie haraczy i handel bronią. Oficjalnie mężczyzna prowadził firmę ochroniarską Solid Security. Po ulicach rozeszła się wiadomość, że nagroda za wskazanie mordercy to 100.000$. **

0_PAY-JPLAVENDER3.jpg

Wacha, dooc, Yanadis i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kika słów od autora. Tak, na naszym discordzie pojawiło się kilka wrzutek które nie są zgodne z regulaminem. Mój discord, mam prawo pisać tam to co mi i chłopakom się podoba. Mieliśmy w ekipie osobę która screenowała wrzutki i wysyłała je na inną grupe (16 osób) ktoś dalej to przesłał i wyszło gówno. Nie namawiałem nikogo do MG jak to określa opiekun organizacji i jeszcze jeden osobnik (podobno) homosapiens. Osoby które grały lub grają ze mną, znają moje wartości i podejście do ułatwiania sobie gry. Nie zostałem wyrzucony ze stanowiska supportera, sam je opuściłem. Uznałem, że tak będzie lepiej dla mnie i mojej organizacji. Aktualnie dalej trwa rozmowa z chłopakami, bo przez jednego idiote kilka osób zostało wyrzuconych z grupy. Niestety ale straciłem zaufanie do tych ludzi. Co dalej z organizacją? Zamierzamy grać swoje, co z tego wyjdzie nie wiem. Wkurwienie osiągnęło maksimum. Pozdrawiamy tych co są z nami, do zobaczenia w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin