Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#6 | Nowy update, nowy VIBE!


Karach

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.09.2020 o 16:19, Karach napisał:

Nagradzanie graczy V-Points. W przyszłości planujemy otworzyć sklep, w którym będziecie mogli kupować dodatkowe przedmioty, czy inne benefity dla swoich kont głównych, czy też postaci. Walutą w tym sklepie będą V-Pointsy, które będzie można kupić za PLN, oraz otrzymywać w grze od Gamemasterów za dobrą rozgrywkę, nietuzinkowe akcje, czy przeróżną pomoc ekipie. Tak więc mimo, że sklepu jeszcze nie ma to warto będzie już sobie zbierać V-Points na swoim koncie 😉

Mam nadzieję, że te rzeczy nie będą tylko za V-Points'y. Nie mam problemu ze wsparciem serwera, bo bardzo mi się to podoba, ale by to nie skończyło się jako Pay-to-win, ale też nie blokowało graczy z mniejszym portfelem przed zdobyciem czegoś co jest tylko za prawdziwą gotówkę.

Oczywiście wszystko wymaga odpowiedniego balansu. Może po prostu zróbcie tak by było to oszczędnością czasu.

Edytowane przez D'Arcadius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, D'Arcadius napisał:

Mam nadzieję, że te rzeczy nie będą tylko za V-Points'y. Nie mam problemu ze wsparciem serwera, bo bardzo mi się to podoba, ale by to nie skończyło się jako Pay-to-win, ale też nie blokowało graczy z mniejszym portfelem przed zdobyciem czegoś co jest tylko za prawdziwą gotówkę.

Oczywiście wszystko wymaga odpowiedniego balansu. Może po prostu zróbcie tak by było to oszczędnością czasu.

pay to win na rp XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Przeciez normalne ze tam beda po prostu jakies ubranka premium i bardzo dobrze

Spectre lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin