Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#6 | Nowy update, nowy VIBE!


Karach

Rekomendowane odpowiedzi

Martwi mnie fakt, że w newsie nie ma słowa o 'przeprogramowaniu' ekonomii serwera. Dalej osoba nie nijacząca postaci i pracująca w jednym biznesie będzie zarabiała 2x mniej niż typowy bentrumek na trzech etatach? Ponad to w nowych informacjach o biznesach padła informacja, że biznes nie będzie dostawał różnicy z dotacji na pracowników. Do czego to doprowadzi? Otóż do tego, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki z Paleto, gdzie każdy zarabiał tyle samo, a jak komuś nie ustawi się max wypłaty, to pójdzie do konkurencji. Ponownie barman, prawnik, tatuażysta czy pani z kiosku będą zarabiali tyle samo.

 

PS Może znów przywróćmy płace minimalną, jak w Paleto. Wtedy już całkowicie usuniemy jakiekolwiek różnice społeczne między sprzątaczem i kierownikiem

Ewelina, Zeppek i szag lubią to

p.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Satan666 napisał:

pay to win na rp XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Przeciez normalne ze tam beda po prostu jakies ubranka premium i bardzo dobrze

Dobrze wiesz o co mi chodzi. Sam jako Deweloper gier jestem przeciwny zdobywaniu itemków, które są tylko za prawdziwe pieniądze. Bo nawet jeśli mam się odnieść pod tym względem do RP to jak dana osoba ma opisać, że dostała jakieś V-Pointy znikąd? xD 
Oczywiście wszystko można wyjaśnić, ale to też trzeba umieć nie łamać immersji RP 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, D'Arcadius napisał:

Dobrze wiesz o co mi chodzi. Sam jako Deweloper gier jestem przeciwny zdobywaniu itemków, które są tylko za prawdziwe pieniądze. Bo nawet jeśli mam się odnieść pod tym względem do RP to jak dana osoba ma opisać, że dostała jakieś V-Pointy znikąd? xD 
Oczywiście wszystko można wyjaśnić, ale to też trzeba umieć nie łamać immersji RP 😛

Tylko tobie jako developerowi płacą za produkt, a tutaj trzeba jeszcze opłacić maszynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, D'Arcadius napisał:

Widzę, że nadal nie rozumiesz. Poczekam aż ktoś z administracji się odezwie na ten temat.

na ls-rp były auta dostepne dla kont premium tzn niektóre modele np. Sentinel i nikt nie płakał, że mu nie wolno bez KP kupić sentinela 

nie wiem co ty w takim razie tworzysz jak nie rozumiesz po co są takie zabiegi

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wszystko fajnie - ale jedna kwestia mnie drażni, zreszta nie tylko mnie.. Te pojazdy na start? To jakaś totalna porażka.. PCJ'oty, blisty na start? Gdzie jest tutaj uzwierciedlenia slowa "RP" .. Rozumiem, jakiś rower/skuter? Co z autobusami? Firmy transporotowe? Korporacje taksówkarskie? To nie ma prawa bytu, zastanówcie się dwa razy, zanim wypuścicie kolejny bubel.. Moim zdaniem? Każdy powinnien ciezko zapracowac na taki pojazd, niz dostać go odrazu, dlaczego? Na serwerze będzie mnóstwo odwalaczy, którzy nie docenią waszej pracy, czasu oraz czasu graczy. Zastanówice się jeszcze raz - chcecie zrobić najlepszy serwer RP? Każdy ma mieć na starcie pratykcznie wszystko? To nie może się udać na dalszą mete.

 

Zachęcam do wypowiedzi reszte graczy.

 

OOC :Nie traktujcie tego jako hejt, przegrałem troche w GTA (~10-12 lat 10000-12000h na dwóch serwerach) chciałbym tutaj troche dluzej pograc niz miesiac, dwa.

Kalirot lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy na start? Ale chujnia trzeba sprawdzic ten konkurencyjny server wtakim razie... Bo jak dla mnie to pojazdy na start palą ten server, wlasnie na Paleto bylo to zajebiste ,ze tak cięzko bylo zdobyc furke jakas fajną ale pojazdy na start to troche przesada, kazdy powinien sam zapracowac na fajna maszyne... Blix dobrze napisal... Bardziej korzystnie by sie gospodarka kręcila jakby kazdy musial cięzko tyrac na dolarki i nie koniecznie chodzi tu o typowy nolife grinding dolarow... wystarczy byc kreatywnym, a skoro teraz LS wchodzi to będzie wiecej mozliwosci na zarboki, ale z tymi furami na start to naprawde dojebaliscie 😄 wiem powtarzam się ale no coz nie spodziewalem się az takiego strzalu w kolano. 😞 RIP.

mishlensi i Blix lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lexu123 napisał:

Pojazdy na start? Ale chujnia trzeba sprawdzic ten konkurencyjny server wtakim razie... Bo jak dla mnie to pojazdy na start palą ten server, wlasnie na Paleto bylo to zajebiste ,ze tak cięzko bylo zdobyc furke jakas fajną ale pojazdy na start to troche przesada, kazdy powinien sam zapracowac na fajna maszyne... Blix dobrze napisal... Bardziej korzystnie by sie gospodarka kręcila jakby kazdy musial cięzko tyrac na dolarki i nie koniecznie chodzi tu o typowy nolife grinding dolarow... wystarczy byc kreatywnym, a skoro teraz LS wchodzi to będzie wiecej mozliwosci na zarboki, ale z tymi furami na start to naprawde dojebaliscie 😄 wiem powtarzam się ale no coz nie spodziewalem się az takiego strzalu w kolano. 😞 RIP.

Gospodarka na poprzedniej odsłonie serwera była na złym poziomie, w wyniku tego dokonano czystki postaci. Auta na start też są w porządku pomysłem, dlatego też nie będą to jakieś pojazdy z wyższej klasy, którymi ktoś by chciał się poruszać przez większość gry na serwerze. Mimo wszystko zapraszamy do rozgrywki 9 października, pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Marduk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blix napisał:

Hmm, wszystko fajnie - ale jedna kwestia mnie drażni, zreszta nie tylko mnie.. Te pojazdy na start? To jakaś totalna porażka.. PCJ'oty, blisty na start? Gdzie jest tutaj uzwierciedlenia slowa "RP" .. Rozumiem, jakiś rower/skuter? Co z autobusami? Firmy transporotowe? Korporacje taksówkarskie? To nie ma prawa bytu, zastanówcie się dwa razy, zanim wypuścicie kolejny bubel.. Moim zdaniem? Każdy powinnien ciezko zapracowac na taki pojazd, niz dostać go odrazu, dlaczego? Na serwerze będzie mnóstwo odwalaczy, którzy nie docenią waszej pracy, czasu oraz czasu graczy. Zastanówice się jeszcze raz - chcecie zrobić najlepszy serwer RP? Każdy ma mieć na starcie pratykcznie wszystko? To nie może się udać na dalszą mete.

 

Zachęcam do wypowiedzi reszte graczy.

 

OOC :Nie traktujcie tego jako hejt, przegrałem troche w GTA (~10-12 lat 10000-12000h na dwóch serwerach) chciałbym tutaj troche dluzej pograc niz miesiac, dwa.

 

2 godziny temu, Lexu123 napisał:

Pojazdy na start? Ale chujnia trzeba sprawdzic ten konkurencyjny server wtakim razie... Bo jak dla mnie to pojazdy na start palą ten server, wlasnie na Paleto bylo to zajebiste ,ze tak cięzko bylo zdobyc furke jakas fajną ale pojazdy na start to troche przesada, kazdy powinien sam zapracowac na fajna maszyne... Blix dobrze napisal... Bardziej korzystnie by sie gospodarka kręcila jakby kazdy musial cięzko tyrac na dolarki i nie koniecznie chodzi tu o typowy nolife grinding dolarow... wystarczy byc kreatywnym, a skoro teraz LS wchodzi to będzie wiecej mozliwosci na zarboki, ale z tymi furami na start to naprawde dojebaliscie 😄 wiem powtarzam się ale no coz nie spodziewalem się az takiego strzalu w kolano. 😞 RIP.

 

 

Przypomnę tylko, że gracze przy użyciu ankiety wybrali opcje pojazdów na start. Pomysł wypożyczalni aut został odrzucony. Krytykowanie ekipy za ten ruch jest w tej sytuacji bezpodstawne. Musicie mieć pretensje do tych co byli za tą opcją. Niestety wszystkim dogodzić nie można. Zawsze macie wybór, nie bierzcie pojazdu startowego i wspierajcie komunikacje miejską i taksówkarzy, to rozwiąże problem.

 

 

Ekipa dobra robota💪

kempuś. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa mentalność, że są już serwery na których masz możliwość wyboru auta, czy też dostawania wysokiego zasiłku za godzinę gry aby ograniczać statsiarstwo i się to sprawdza. Wolę pograć z świadomością, że zamiast stać i przez 30 minut poprawiać plakietkę, dzień w dzień aby zarobić na pierwsze auto, mogę mieć jakiś start bez zniechęcania się od razu do grania w biznesach i wybrać ew. ten jeden biznes, a nie trzy i robić za macochę ogrodnika warszatatu.

Edytowane przez freundebobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin