Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#6 | Nowy update, nowy VIBE!


Karach

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Satan666 napisał:

na ls-rp były auta dostepne dla kont premium tzn niektóre modele np. Sentinel i nikt nie płakał, że mu nie wolno bez KP kupić sentinela 

nie wiem co ty w takim razie tworzysz jak nie rozumiesz po co są takie zabiegi

Ja bym to bardziej porównał do skinów personalnych. Nikt Cię nie zmuszał do zakupu go, ale jak chciałeś to trzeba było wyłożyć kasy ooc żeby wgrali Twój skin na serwer. Nikt o to nie płakał, każdemu się podobało i kto chciał ten kupował. Nie rozumiem więc bulwersu ze strony niektórych osób.

Kril, Satan666 i MvTiX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blix napisał:

Hmm, wszystko fajnie - ale jedna kwestia mnie drażni, zreszta nie tylko mnie.. Te pojazdy na start? To jakaś totalna porażka.. PCJ'oty, blisty na start? Gdzie jest tutaj uzwierciedlenia slowa "RP" .. Rozumiem, jakiś rower/skuter? Co z autobusami? Firmy transporotowe? Korporacje taksówkarskie? To nie ma prawa bytu, zastanówcie się dwa razy, zanim wypuścicie kolejny bubel.. Moim zdaniem? Każdy powinnien ciezko zapracowac na taki pojazd, niz dostać go odrazu, dlaczego? Na serwerze będzie mnóstwo odwalaczy, którzy nie docenią waszej pracy, czasu oraz czasu graczy. Zastanówice się jeszcze raz - chcecie zrobić najlepszy serwer RP? Każdy ma mieć na starcie pratykcznie wszystko? To nie może się udać na dalszą mete.

 

Zachęcam do wypowiedzi reszte graczy.

 

OOC :Nie traktujcie tego jako hejt, przegrałem troche w GTA (~10-12 lat 10000-12000h na dwóch serwerach) chciałbym tutaj troche dluzej pograc niz miesiac, dwa.

 

nie rozumiesz za huj genezy roleplay, tutaj nie gra sie od zera, to nie jest droga od zera do bohatera tylko kreacja konkretnego charakteru utrzymanego w konkretnej konwencji od momentu zalozenia postaci az do jej smierci

grajac przykladowo 60 letniego bylego sierzanta LSPD mam dostawac na start kurwa rower/skuter zebys se mogl busem kwit pogrindowac? xD

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blix napisał:

Hmm, wszystko fajnie - ale jedna kwestia mnie drażni, zreszta nie tylko mnie.. Te pojazdy na start? To jakaś totalna porażka.. PCJ'oty, blisty na start? Gdzie jest tutaj uzwierciedlenia slowa "RP" .. Rozumiem, jakiś rower/skuter? Co z autobusami? Firmy transporotowe? Korporacje taksówkarskie? To nie ma prawa bytu, zastanówcie się dwa razy, zanim wypuścicie kolejny bubel.. Moim zdaniem? Każdy powinnien ciezko zapracowac na taki pojazd, niz dostać go odrazu, dlaczego? Na serwerze będzie mnóstwo odwalaczy, którzy nie docenią waszej pracy, czasu oraz czasu graczy. Zastanówice się jeszcze raz - chcecie zrobić najlepszy serwer RP? Każdy ma mieć na starcie pratykcznie wszystko? To nie może się udać na dalszą mete.

 

Zachęcam do wypowiedzi reszte graczy.

 

OOC :Nie traktujcie tego jako hejt, przegrałem troche w GTA (~10-12 lat 10000-12000h na dwóch serwerach) chciałbym tutaj troche dluzej pograc niz miesiac, dwa.

Tak jak odpowiedziałam koledze wyżej. Gracze byli za wyborem pojazdów startowych, przy okazji zostaną Ci dwa tysiące w portfelu. Według mnie jest to dobry pomysł, jeżeli ktoś chce pograć coś nowego i ma ustalony plan swojej rozgrywki, zamiast zaczynać od totalnego zera i obrać sobie zdobycie pierwszego pojazdu na główny cel. Każdy ma swoje indywidualne zdanie na ten temat, dlatego też mamy nadzieję, że jednak przekonasz się do serwera i sprawdzisz, jak to wszystko wygląda 9 października. Pozdrawiam, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tej napinki na pojazdy startowe zamiast cieszyc sie ze wbijecie sobie do giery macie furke i od razu mozecie sobie grac co lubicie zamiast osiem dni zbierac na cos normalnego klepiac duty

 

przeciez jak ktos gra 30 letniego kolesia to lepiej wyglada jak moze sobie od razu kreowac postac bo jednak w tej gierce pojazd jest tego istotnym elementem

barthek, zZz, Saurafel i 7 innych lubią to

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kacalov napisał:

nie rozumiem tej napinki na pojazdy startowe zamiast cieszyc sie ze wbijecie sobie do giery macie furke i od razu mozecie sobie grac co lubicie zamiast osiem dni zbierac na cos normalnego klepiac duty

 

przeciez jak ktos gra 30 letniego kolesia to lepiej wyglada jak moze sobie od razu kreowac postac bo jednak w tej gierce pojazd jest tego istotnym elementem

Zgadzam się z przedmówcą. Osobiście to nawet bym stwierdził, że zależnie od wieku postaci dany gracz mógłby dostać coś innego. Taki 18latek może nie miał tyle szczęścia by już mieć samochód, ale staruszek to może już się dorobił skoro gra taką postać. Wiem, że jest to porównanie na granicy ekstremizmu, ale jeśli nie ma zasady, ze każdy trafił do Los Santos jako biedak to czemu nie może mieć czegoś na start? Dzięki temu ludzie skupią się bardziej na RP. Mnie osobiście zniechęciła wizja tego, że codziennie stałem w pracy i nikt nie przychodził zakupić samochodu tak gdzie pracowałem (nie lubię grindu i nie po to wchodzę na serwer RP). Był to słaby rozwój dla mojej postaci, a tak to ma się możliwość ruszyć tyłek gdzieś dalej, a sam samochód daje więcej możliwości RP. 
Ktoś chętny na nielegalne wyścigi? 😉

MvTiX i Bartas lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że pojazdy startowe to była głównie inicjatywa graczy i zrobiliśmy to na ich narastające prośby. Po drugie była ankieta, w której była do wyboru inna opcja, czyli wypożyczalnia i wyglądałoby to inaczej, jeżeli wypożyczalnia wygrałaby ankiete, ale tak nie było. Zresztą wszystko jest napisane w newsie, wystarczy czytać ze zrozumieniem.

smooth, Sebek, Bartas i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD ty chyba w metina grales od tego 2010 jak mowisz ze danie graczom podstawowej fury jak blista spierdoli cały sens grania rp na serwerze.

 

Wyważcie dobrze gospodarke zeby nie byla tak uposledzona jak na ls-rp.net i bedzie dobrze. Na world jest spoko sprawa, że przez pierwsze 40h grania na postaci dostaje sie duzy zastrzyk gotówki co godzine, żeby móc normalnie po jakims czasie kupic sobie mieszkanie i jakies auto, a pozniej juz trzeba samemu kombinowac jak zarabiac. Kasa musi miec dalej jakąś wartość, ale też nie może być tak, że ludzi boli dupa jak ich sie okradnie z 5k bo musieli siedziec 3 dni zeby to zgrindować. No i najwazniejsze jest to, żeby najwiecej gracze zarabiali grając active roleplay a nie waląc konia za ladą czy robiąc inne gówno. Granie RP > skryptowy grind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lopez napisał:

XD ty chyba w metina grales od tego 2010 jak mowisz ze danie graczom podstawowej fury jak blista spierdoli cały sens grania rp na serwerze.

 

Wyważcie dobrze gospodarke zeby nie byla tak uposledzona jak na ls-rp.net i bedzie dobrze. Na world jest spoko sprawa, że przez pierwsze 40h grania na postaci dostaje sie duzy zastrzyk gotówki co godzine, żeby móc normalnie po jakims czasie kupic sobie mieszkanie i jakies auto, a pozniej juz trzeba samemu kombinowac jak zarabiac. Kasa musi miec dalej jakąś wartość, ale też nie może być tak, że ludzi boli dupa jak ich sie okradnie z 5k bo musieli siedziec 3 dni zeby to zgrindować. No i najwazniejsze jest to, żeby najwiecej gracze zarabiali grając active roleplay a nie waląc konia za ladą czy robiąc inne gówno. Granie RP > skryptowy grind

W utopijnym świecie dobrego Role Play powinno być tak, że gracz z milionami na koncie może grać bezdomny/zniszczony charakter, ale możliwość zarabiania szybkiego miliona, daje innym tworzenie bogatych charów. Cóż, jesteśmy w polskim RP, gdzie zawsze $ jest najważniejszą wartością w rozgrywce (co mija się nieco z sensem RP), jakby miał być przedłużeniem czegoś względem innych graczy. Osobiście wole pograć z gościem, który widać, że ma pojęcie na temat rozgrywki, niż z bentrumem z elegy w garażu - który grindował to przez swoje pierwsze 30h na serwerze, zamiast wchodzić w interakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lopez napisał:

XD ty chyba w metina grales od tego 2010 jak mowisz ze danie graczom podstawowej fury jak blista spierdoli cały sens grania rp na serwerze.

 

Wyważcie dobrze gospodarke zeby nie byla tak uposledzona jak na ls-rp.net i bedzie dobrze. Na world jest spoko sprawa, że przez pierwsze 40h grania na postaci dostaje sie duzy zastrzyk gotówki co godzine, żeby móc normalnie po jakims czasie kupic sobie mieszkanie i jakies auto, a pozniej juz trzeba samemu kombinowac jak zarabiac. Kasa musi miec dalej jakąś wartość, ale też nie może być tak, że ludzi boli dupa jak ich sie okradnie z 5k bo musieli siedziec 3 dni zeby to zgrindować. No i najwazniejsze jest to, żeby najwiecej gracze zarabiali grając active roleplay a nie waląc konia za ladą czy robiąc inne gówno. Granie RP > skryptowy grind


no z tym się zgodze, tam nie ma niepotrzebnego grindu jak pacan, nie jestes nagle zmaterializowanym 30 latkiem bez niczego ktory musi mieszkac w hotelu (XD), tylko faktycznie w 40h rozgrywki masz na samochod sredniej polki i mieszkanie sredniej polki a nie tanie noclegownie idlewood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rogal napisał:

po co się spinacie do tych ludzi co mówią, że pojazdy startowe to lipa - pewnie jedyne RP z którym mieli styczność do WyspaRP i StrefaRP i trzeba się z tym pogodzić, że będzie tutaj sporo takich ludzi

to może być przykry fakt

rogal, MvTiX i Spajkz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin