Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#6 | Nowy update, nowy VIBE!


Karach

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.09.2020 o 21:12, D'Arcadius napisał:

Mam nadzieję, że te rzeczy nie będą tylko za V-Points'y. Nie mam problemu ze wsparciem serwera, bo bardzo mi się to podoba, ale by to nie skończyło się jako Pay-to-win, ale też nie blokowało graczy z mniejszym portfelem przed zdobyciem czegoś co jest tylko za prawdziwą gotówkę.

Oczywiście wszystko wymaga odpowiedniego balansu. Może po prostu zróbcie tak by było to oszczędnością czasu.

Mam nadzieje, ze to beda jednak jakies unikalne ubrania, czy gadżety w postaci innego telefonu, czy tapety w nim. Jeśli będzie tam adder albo chromowana helka, to usuwam gta. 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli administracja nie zrobi animacji chodzenia, a także możliwości zrobienia w kreatorze postaci grubej - obstawałbym przy możliwości wyboru zwykłego PEDa. Nie ukrywajmy, teraz wszystkie postacie mają styl chodzenia, jak Leonardo DiCaprio w słynnym memie.

bobamontana i Krzechu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2020 o 20:03, Ripper napisał:

Jeśli administracja nie zrobi animacji chodzenia, a także możliwości zrobienia w kreatorze postaci grubej - obstawałbym przy możliwości wyboru zwykłego PEDa. Nie ukrywajmy, teraz wszystkie postacie mają styl chodzenia, jak Leonardo DiCaprio w słynnym memie.

Dając standardowe PED'y ograniczamy wtedy możliwość noszenia propów. Czapek, okularów itd. Więc dobrze się nad tym zastanówcie.

pufiaczyna i cobra0505 lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mario napisał:

Dając standardowe PED'y ograniczamy wtedy możliwość noszenia propów. Czapek, okularów itd. Więc dobrze się nad tym zastanówcie.

Źle mnie zrozumiałeś. Standardowa procedura tworzenia postaci to naturalnie kreator, natomiast chciałbym żebyśmy jako gracze mieli możliwość poproszenia GM (na przykład), by mógł ustawić nam jakiegoś PEDa. Szczerze? Jakbym miał jakiegoś kozackiego grubaska, to nawet jebać te ubrania. Wiadomo, chcącemu nie dzieje się krzywda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2020 o 22:03, Ripper napisał:

Źle mnie zrozumiałeś. Standardowa procedura tworzenia postaci to naturalnie kreator, natomiast chciałbym żebyśmy jako gracze mieli możliwość poproszenia GM (na przykład), by mógł ustawić nam jakiegoś PEDa. Szczerze? Jakbym miał jakiegoś kozackiego grubaska, to nawet jebać te ubrania. Wiadomo, chcącemu nie dzieje się krzywda.

Było to już w Paleto. Niektórzy grali nawet psa, także akurat z tym nie będzie myślę problemu.

Ripper lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin