Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Discord] kamn


kamn

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/732-kamn/
Discord ID: 
kamn#7560
Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.) Wyciszenie
Powód nałożenia kary: Ciągłe sianie toxicu na głownym, prowokacyjne odzywki w kierunku członków ekipy, nie chcesz tu grać to nie graj
Wyjaśnienie sytuacji: 

Oprócz tego należy wspomnieć, że administrator Kaizi postanowił nakłamać fakty, zapomnieliście chyba, że w dalszym ciągu mam dostęp do discorda. Pierwszy ss z rzekomego łamania netykiety jest ucięty, na całym screenshocie widoczne jest jak odpowiadam na prowokację. Cały screenshot jak faktycznie wyglądała moja wypowiedź, wraz z cytowaniem, widoczny jako hiperłącze. Pozostałe ssy to moja negatywna opinia, która nie jest łamaniem zasad netykiety, najwyraźniej ona zabolała supportera, który to on właśnie postanowił napisać oznaczając mnie. Do tego należy wspomnieć, że jego wypowiedź nastąpiła, jak widać na załączonych ssach oraz na samym dc projektu, została napisana o 16:11, kiedy ja swoją negatywną opinię wyraziłem o 15:37, sporo czasu minęło od mojego zakończenia dyskusji. Oczywiście to ja otrzymałem karę za prowokowanie kłótni, zaś supporter, który postanowił wejść w prostacki sposób w dyskusję po tak długim czasie po jej zakończeniu, dodatkowo mnie oznaczając, owej kary nie otrzymał. 

Dalej - rzekome nadużywanie wulgaryzmów. Rzekomo tego dnia napisałem 5 wiadomości, z czego w 4 znajdowały się przekleństwa, co zostało także spropagowane, bo co łatwo sprawdzić za pomocą wyszukiwania na dc (od: kamn#7560 podczas: 2020-09-24) napisałem nie 5, lecz 23 wiadomości. Poza tym - w regulaminie jest zapis o nadmiernych wulgaryzmach, tymczasem jest to tylko jeden wulgaryzm na jedną wypowiedź, co jest rzeczą normalną, nie jest zakazane przeklinanie całkowicie.

Nie rozumiem do końca czemu administrator miałby kłamać w apelacji (którą nota bene powinien się tym zająć CoolNickname zgodnie z jego ustaloną funkcją na serwerze), jednakże polecam po prostu dopisać w regulaminie "Zakaz pisania negatywnych opinii" by faktycznie kary były nadawane za złamanie regulaminu.

Poza tym - chciałbym podkreślić moje niezadowolenie z faktu, jak ja, osobnik będący patronem, został ostatecznie potraktowany - dosłownie opluto mi w twarz za nic i jeszcze napisano kłamstwa na mój temat, które w tym temacie musiałem naprostować, ponieważ te kłamstwa negatywnie wpływały na opinię współgraczy na mój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Nie mam zamiaru kłamać na Twój temat (każdy może przeglądnąć wiadomości na discord), podesłałem Ci je, tylko abyś wiedział, co zostało ujęte w powodzie mute. (Nie chodzi o samą dyskusję z Aikonem). Co do używania wulgaryzmów, nie napisałem, że łączna liczba Twoich wiadomości 24.09 to pięć, bo było ich więcej, ale na pięć Z RZĘDU cztery zawierały opisany przymiotnik. Więc jeżeli ktoś chce, śmiało może to również zweryfikować, tak jak opisałeś. Chciałbym teraz odnieść się do patrona to, że go posiadasz, nie znaczy, że będziesz inaczej traktowany. Wspieranie projektu finansowo nie daje jakiegoś "immunitetu". Jeżeli uważałeś podczas zakupu, że jest inaczej, zapraszam na PW discord. Oczywiście odrzucam i proszę Cię, jak masz jakiekolwiek pytania, napisz na PW, gdyż zgodnie z regulaminem:

 

Spoiler

Regulamin

 

  • Dział nie jest moderowany.
  • Nazwa tematu powinna zawierać odpowiedni tag
  • [FORUM/NickCzłonkaEkipy] TWÓJNICKOOC - np. [FORUM/Kaizi] kačalov
  • [GRA/NickCzłonkaEkipy] TWÓJNICKOOC - np. [GRA/Kaizi] kačalov
  • [DISCORD] TWÓJNICKOOC - np. [DISCORD] kačalov
  • W nazwie tematu nie musi znajdować się nick osoby z ekipy, która nadawała karę tylko w przypadku, gdy apelacja dotyczy kary na Discordzie.
  • Po odrzuconej apelacji należy odczekać dwa tygodnie, aby ponownie napisać temat tego typu; (więc szybciej skończysz mute niż będziesz mógł złożyć apelacje)
  • Użytkownik nie może wypowiadać się w nie swojej apelacji;
  • Posty nie wnoszące nic do apelacji będą karane;
  • Apelacja od zakazu pisania/bana może zostać wstawiona przez znajomego;
  • Użytkownik nie może zakładać multikonta, żeby złożyć apelacje;
  • Aby apelować od Admin Jaila, czas jego trwania musi być równy, bądź wyższy niż 120 minut.
  • Administracja nie jest zobowiązana do podania powodu odrzucenia apelacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin