Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[16.08] [GEN-A] CHA$E - HEARTBEAT [Official Audio]


natanek

Rekomendowane odpowiedzi

bHJIk7M.png

** Równo o godzinie 20:00 do Internetu wpłynął nowy, zapowiedziany kilka godzin wcześniej kawałek pt. "HEARTBEAT". Utwór został nagrany w profesjonalnym studio. Za produkcję łącznie z instrumentalem i mix/masteringiem odpowiedzialny jest jeden z mniejszych producentów, z którym Chase wcześniej nie miał okazji współpracować. "HEARTBEAT" jest pierwszym z kilku numerów, które ukażą się niebawem na debiutanckim albumie. Chase Love wrócił do klimatów z jego początków. Tematyka utworu zahacza o relacje między raperem, a amatorską malarką Ayla Baldwin, ukazując je w sposób wręcz idealny, bezproblemowy. Piosenka jest równocześnie potwierdzeniem plotek o rzekomej ciąży, gdzie na okładce znajduje się zdjęcie USG z czwartego tygodnia ciąży, a w numerze pojawiają się nawiązania do tytułowego "bicia serca". Numer dostępny jest w serwisie v-Tube na oficjalnym kanale wykonawcy oraz na wszystkich platformach streamingowych. Tekst został dodany na stronę genius.com. Zarabianie jest oczywiście włączone. **

nZeGSRz.png

Spoiler

Track name: HEARTBEAT
Album name: ???
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: CARDO
Release date: 08/16/2022 

[Chorus: CHA$E]
W końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam-(Oh)

[Verse 1: CHA$E]
Skarbie, zapewnię nam wszystkim byt (Nam byt)
Życie wokół cyfr (Woah), gdzieś z dala od tych świń (Świń, oh)
Na Twój palec wsunę ring, pokażesz jak powinno się lśnić (Lsnić)
Poczujesz się jak gwiazda, chociaż dla mnie już tu lśnisz (Lśnisz, yeah)
Co wieczór robię hit, odpalam nowy tryb (Hit)
Zabiorę moją sweet, prosto w głąb Vinewood (Hills)
Czy wciskam kit? Nie, to nie żaden kit
W końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam-, Teraz czuję się ekstra
Obok mam złotą kobietę, która aktywuje we mnie ten stan
Ultradźwięki pokazały nam istotę, która teraz nas napędza (Uh-huh)
Dalej czekamy na Ciebie, wsłuchując się w bicie Twojego serca (Oh)

[Chorus: CHA$E]
W końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam-(Oh)

[Verse 2: CHA$E]
Zawsze z nią, choć połączył nas głupi los (Głupi los)
Ona koi mój stres, cholernie kocham ją (Woah)
Zawsze z nią, choć połączył nas głupi los (Yeah)
Ona koi mój stres, cholernie kocham ją 
Yeah, teraz wpadłem na swój tor, wiem po co żyję
Uwielbiam te chwile, kiedy ona jest przy mnie (Wow)
Przeżywam najlepszy czas, przeżywam najlepszy czas (Shh)
Przeżywam najlepszy czas, przeżywam najlepszy-

[Chorus: CHA$E]
W końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam, w końcu mam dla kogo tutaj żyć, yeah
W końcu mam-

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): - GENERATION A,
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): - Hassan Ishayak
Numer konta menadżera: - 3929825821 - Hassan Ishayak, 9814272257 - GENERATION A
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): - 9814272257 GENERATION A (10% label/90% artysta),  Hassan Ishayak (10% menadżer/90% artysta)
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/

Wkład własny ($2000)https://imgur.com/a/VazBHnB
- kupno beatu od jednego z producentów ($600),
- wykupienie specjalnego promo na kanale w panelu twórców v-tube ($500),
- opłacenie mixu i masteringu $500),
- zlecenie stworzenia okładki u grafika ($400)

- zakup reklamy od czwartku do niedzieli w self radio ($20,000): https://imgur.com/a/9QwUrYS

-zakupy reklamy od czwartku do niedzieli w daily globe ($24,000): https://imgur.com/a/WzM0wP1

RAZEM WKŁADU: $46,000

Spoiler
  • Chase Love wrócił do socialów po miesiącu nieobecności, w związku z aferą, związaną z pozwem. Sprawa po miesiącu została nierozwiązana, zamieciona pod dywan.
  • Wydał numer pt. "GUAPO", który odbił się dużym echem w kuluarach show-biznesu. Ludzie poparli stronę rapera. Przeciwnicy mimo wszystko czasami przypominają o sobie.
  • Po swoim dosyć udanym powrocie, zdążył wkręcić się w dosyć nieudaną relację z Aiko. Celebrity Preview. podłapało pewną kłótnię między celebrytami, gdzie Chase oberwał od piosenkarki.
  • Pokazał się na kilku fotkach ze swoimi kuzynami z Liberty City (Braylon Higgins, Zane Perri), wkręcając ich w przemysł muzyczny w Los Santos, gdzie dwójka aktualnie przebywa i wydaje muzykę.
  • Pojawił się na dwóch imprezach. W Richman Resort, gdzie świętował on swoje dwudzieste drugie urodziny u boku swoich najbliższych, ale i również w HOOCHBERG.
  • Dograł się do takich artystów jak: Shorty, Skinny, czy chociażby Baby Ray, pokazując swoim odbiorcom swoją obecność i fakt, że nie planuje przestawać.
  • Odnowił swój kontakt z artystą MOB PRINCE, pokazując swoje dobre relacje z facetem na przeróżnych mniejszych imprezkach.
  • Wszedł w nową relację z amatorską malarką Ayla Baldwin, zalewając swoją tablicę ze zdjęciami z nią. Para dogaduje się ze sobą świetnie, chwaląc się swoją relacją w sieci. Stąd nawet swój głos zabrało Celebrity Preview.
  • Pojawił się na kolacji wśród celebrytów i kilku mniejszych wydarzeniach, starając się stale pokazywać na mieście.
  • Złapał lepszy kontakt z gwiazdą Tori Ramirez i początkującym artystą Tyrone Schrader, pokazując się z tym drugi nieco częściej na przeróżnych imprezach.
  • Rozpoczął po cichu pracę nad swoim debiutanckim albumem, dogadując wstępnie kilka współprac ze swoim menadżerem Hassan Ishayak
  • Ogłoszenie i potwierdzenie plotek o rzekomej ciąży A. Baldwin, prezentując nawiązania do tego w tekście i na okładce utworu.
  • Pozytywne przyjęcie rapera po kilku aferach przez fanów, którzy okazują mu stale wsparcie i promują jego muzykę.
  • Numer pt. "GUAPO" stał się viralem w aplikacji Tik-Tok, skąd ludzie mogli przyjść na nową premierę.
  • Aktywne prowadzenie social mediów, masa wspólnych zdjęć z partnerką i nakręcanie związku wśród obserwujących.
  • Kilka wzmianek w artykułach: 1, 2
  • Ogłoszenie artysty w line-up HERITAGE.
  • Chase i Ayla promują numer: 1, 2
  • MOB PRINCE udostępnia numer.
  • Kupno reklamy w DAILY GLOBE
  • Kupno reklamy w SELF RADIO
  • Udział Chase Love w przejeździe po mieście party busem, promując festiwal Heritage.
  • Numer zagrany na Heritage pierwszy raz przed większą publiką.
Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin