Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #51: Spadłeś pod intek? Zajrzyj tutaj


LordSokol

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy coś niezależne od Developerow na przykład — więcej  publikacji od Gamemasterow? Kontrola pracy ekipy i w ogole jej członków? Większy nakład na quality rozgrywkę a nie ilość graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, loaf napisał:

Kiedy coś niezależne od Developerow na przykład — więcej  publikacji od Gamemasterow? Kontrola pracy ekipy i w ogole jej członków? Większy nakład na quality rozgrywkę a nie ilość graczy?

fakty, przydaloby sie sporo rzeczy dorzucic do regulaminu bo jak widze jak jakis chlop gra hiperwyseksualizowasna postac ktora rucha sie z druga pietnastoletnia postacia to zastanawia mnie co poszlo nie tak ze nie jest to tak samo mocno uregulowane przez regulamin jak na zagranicznym worldzie i pietnowane

powinniscie przejrzec regulamin worldowski i przerzucic na polskie realia ich zapiski dt. common courtesy, disgusting rp i sexual rp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, loaf napisał:

Kiedy coś niezależne od Developerow na przykład — więcej  publikacji od Gamemasterow? Kontrola pracy ekipy i w ogole jej członków? Większy nakład na quality rozgrywkę a nie ilość graczy?

Będzie wiele fajnych rzeczy zarówno na płaszczyźnie skrytpowej jak i na płaszczyźnie czysto gameplayowej. Osobiście się skupiam z chłopakami głównie ze strefy przestępczej bo w tym się czuję najlepiej na tym, aby gra przestępcza była przyjemniejsza i bardziej przejrzysta. Jeśli masz pomysł na konkretne publikacje to dawaj znaka, pomyślimy i zbierzemy feedback i razem jakiś fajny konsensus będzie.

kuzyn lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aikon napisał:

jest dobrze tylko niech mi ktoś rozjaśni bo nie czytałem tych pozostałych postów, te komendy na czyszczenie, ściąganie bw one będą działać tylko w interiorze?

BW ściągniesz w każdej lokalizacji tak długo jak nie zostało ono wbite z udziałem broni, czyszczenie natomiast możesz wykonać w każdej chwili - jest to przeładowanie wyglądu peda.

aikon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin