Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ripper

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wspomniał @mogiel, temat uległ delikatnej metamorfozie kosmetycznej, ale również merytorycznej. Uzupełniliśmy historię organizacji o akcje i zdarzenia, które przydarzyły nam się w czystej grze IC. 

 

Co tak naprawdę się zmienia? I wszystko, i nic - każdy z nas kreując swój własny charakter odcisnął piętno na linii fabularnej organizacji. Jako lider chciałem zadbać o trzy kluczowe aspekty, a zatem - rozwój organizacji pozwalający na połowiczną samowystarczalność w kwestii dystrybucji narkotyków, płynność finansowa memberów, rozwój wszelkich projektów, a co najważniejsze wyłonienie liderów poprzez czystą grę IC. Osiągając w moim odczuciu wymienione wcześniej czynniki postanowiłem uśmiercić postać Benny Arellano, która do tego momentu była jednym jedynym liderem graczy kręcących szponty na Tahitian. Co chce tym osiągnąć? Reorganizację gangu od strony IC licząc właśnie na liderów, których przez ponad miesiąc gry udało mi się wyłapać i naprowadzić na odpowiedni wątek. W tym momencie mózg operacyjny organizacji składa się nie tylko z jednej osoby, ale kilku - każda z osób odpowiada za konkretną drabinkę obowiązków przydzielonych zgodnie z kreowanym charakterem. Najpoważniejszym graczem aktualnie jest Angel Sancho kreowany przez mogiela, ale to nie zmienia faktu, że wciąż odpowiedzialny za organizacje jestem ja. Jako lider utworzyłem postać, którą mam nadzieję przybliżyć Pesadillas do Mexican Mafia, nawiązanie stosownych kontaktów, które w moim odczuciu poszerzą horyzont działań organizacji, a przede wszystkim urealni działalność gangu ulicznego. Jestem dumny, że posiadam osoby, które w zajebisty sposób IC ciągną dalej wózek, a ja jako lider mogę kreować postać, która oczywiście dołącza do całego zamieszania, ale jest charakterem stojącym z boku całej hierarchii, która wykrystalizowała się poprzez naszą grę. Trochę wyglądamy na świrów, ale prawda jest taka, że aspekt fabularny jest nakręcony na naprawdę odpowiednim poziomie. 

 

Powtórzę się, ale zapraszam wszystkich chętnych graczy do gry z nami i wkręcenie się do naszego lore, które po przegraniu od początku serwera zaczyna samo nakręcać naszą grę, co sprawia nam przyjemność. Nieważne, czy jesteś zaprawiony w boju, czy nie wiesz co jest pięć - u nas znajdzie się miejsce dla każdego, każdemu pomożemy i doradzimy jaki charakter będzie pasował nam wspólnie. Pozdrówki i liczę na dalszą grę, jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin