Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

sprunk lee


pnb

Rekomendowane odpowiedzi

HJ0lzA9.png

 

sprunk lee (Kayden Stokes) znany też jako g sprunk; sprunk `509 to młody dwudziestojednoletni raper z Los Santos. Młodociany czarnuch wychowany w samym sercu South Central, nie kryje się ze swoją przynależnością do gangu G-SHINE `509. Choć do tej pory nie udało mu się jeszcze zaistnieć w internecie, to od dłuższego czasu publikował swoje piosenki na soundcloudzie pod pseudonimem g sprunk. Żadna z nich nie przekroczyła tysiąca odsłuchów. Dopiero w momencie, gdy Kayden wraz z kumplami z osiedla zainwestowali w pół-profesjonalne studio, postanowił zmienić ksywkę na sprunk lee i rozpocząć "karierę" od nowa, tym razem na poważnie. Większość gotówki, którą udaje mu się zarobić m.in. handlując narkotykami na osiedlu wydaje w autopromocję i ogólne wydatki około-muzyczne. Jego utwory są mieszanką melodyjnych kawałków i topowego aktualnie drillu przez co wpasowuje się w obecne trendy.

 

Spoiler

Hej, znany jestem z innych serwerow glownie z dzialalnosci wlasnie w branzach rozrywkowych, tutaj chce sprobowac poprowadzic postac mlodego bangera z biednej dzielnicy prosto na vinewood hills w jak najbardziej realistyczny sposob. Przy okazji zalezy mi na tym zeby nakrecic troche gre dla innych w organizacji w ktorej bede gral, zwlaszcza ze wiem ze tez celuja w podobne klimaty. Glownym zalozeniem postaci jest pomoc dla swoich czarnuchow z osiedla i wyciągnięcie ich z ghetta. Mam nadzieje, ze bedzie fajnie.

 

 

 

Edytowane przez sylwus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Cytat


Kariera młodego rapera zaczęła nabierać rozpędu, został zauważony przez szersze grono odbiorców, a beef z MTM tylko temu pomógł. Jednak w dość nieoczekiwany sposób życie Kayden_Stokes runęło w gruzach, gdy jego uliczna rodzina została rozbita. Większość jego czarnuchów została zamknięta w więzieniu, a reszta niedobitków chowa się przed wymiarem sprawiedliwości. Sprunk Lee choć na 99% nie jest zagrożony odsiadką, gdyż starał się nie zostawiać żadnych faktycznych dowodów na temat swojej kryminalnej działalności to grozi mu niebezpieczeństwo ze strony czarnuchów z Chambarlain Hills - kolektywu MTM. Postanowił na chwilę zniknąć z miasta wraz z Alan_Bloom czyli założycielem upadłego (prawdopodobnie) 509 records i poczekać aż sytuacja nieco się uspokoi.



do1KCHB.pngPV3mL0Y.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin