Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

MMA / UFC/ KSW/ FEN /ACA itp. Itd.


aikon

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla fanów tego sportu. Ktoś ma swój typ na następnego przeciwnika dla Janka Błachowicza? Czy Gamrot zabłyśnie w UFC w cholernie dibrze obsadzibej kategorii? Kto jest waszym ulubionym zawodnikiem. 

 

Ja osobiście dla Janka typowałrm bym rewanż z Thiago Santosem który go pokonał, ale walka Santos Teixeira ma b6ć eliminatorem do pasa. Ponoć. 

 

Konkurencja dla Gamera w top 15 mega od Khabiba, Justinha, Conora, a kończąc na Barbozie czy Lee. Czeka go długa i trudna droga. Myślę że oprocz umiejętności w oktagonie mysi się wykazać i popracować nad trash talkiem. Bo w tej kategorii w ren sposób można błysnąć.

 

Z zawodnikow z Polski lubie oglądać Romana Szymańskiego. Daje kozackie walki i zawsze kończy z bonusem. A z zagranicy to top Khabib, Janek, Joanna, Max Hollowey i chyba Cain Valasquez.

 

A jak u was, czekam na wasze odpowiedzi. No i liczę na fajną dyskusje.

Dolan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mistrzem jest Adesanya, to co ten chłop odpierdala jest niemożliwe. Jebany jest gibki,  a ciosy wyprowadza tak luźno, a przy tym mocno - pięknie. 
Podobają mi się zaczepki Janka i  Adesany, gdyby rzeczywiście mieli okazję się sprawdzić - na pewno bym oglądał 😉

westconnect lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DeVo napisał:

Jak dla mnie mistrzem jest Adesanya, to co ten chłop odpierdala jest niemożliwe. Jebany jest gibki,  a ciosy wyprowadza tak luźno, a przy tym mocno - pięknie. 
Podobają mi się zaczepki Janka i  Adesany, gdyby rzeczywiście mieli okazję się sprawdzić - na pewno bym oglądał 😉

 

Facet jest dobry i ma niepodrabialny styl. Jego walka z Romero pokazała, że gość boi się taktycznych zawodników którzy walczą z kontry i wystarczy chwila żeby leżał. Cała ta walka to opierała się wtedy na ucieczxe i punktowaniu. Jego potencjał pozwala na dużo ale wtedy nie pokazał nic. Walczył ostrożnie i na wsteczmym. 

 

Jego walka z Janem to byłby na pewno hit p4p. I patrząc na fakty, Janek jest bliżej końca kariery, ma swoja lata. Czas zarobić hajsu i odpoczywać bo na to zasłużył. Walka lub dwie w swojej wadze na obrone pasa, jedna z którymś z panów z eliminatora (Santos- Teixeira) i może Israel albo Jon Jones? Później fajnie byłoby stanąć do walki w ciężkiej z Miociciem. To byłaby walka. Aktualnie Jano jest w takiej formie psychicznej i fizycznej, że zjada każdego z wyżej wymienionych. I jestem w pełni świadomy tego co pisze.

DeVo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 10.02.2021 o 12:55, Hubiks napisał:

Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy brat Khabiba osiągnie taki sam sukces jak on. 
W ogóle cała grupa tych Dagestańców z AKA jest mocna i wszyscy mają dobry potencjał.

spacer.png

Wątpie. Ogólnie te muslimy mają wojnę we krwi i są koks zawodnicy, ale Kebab to jeden na milion jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, VEGETA napisał:

biorac pod uwage wiek abubakara i to, ze poki co nie ma zadnego konkretnego nazwiska w rozpisce, to ciezko mowic o powtorzeniu sukcesu

Sam Khabib też długo przed UFC powoli budował doświadczenie w oktagonie, przecież jego niektóre walki zawodowe miały po 2 rundy max. No, ale jak ktoś wyżej napisał, Khabib naprawdę jest unikatem na miarę GSP czy Andersona.

 

Diego lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko uwazam, ze nawet nie zblizy sie do sukcesu khabiba, ale nie skreslam calkowicie

mnie bardziej interesuje jak gamrot sie zaprezentuje w kolejnej walce, slyszalem ze na dniach ma byc cos oglaszane, duza presja bedzie na nim po tej 'porazce' z kutateladze, no i ciekawe z kim go ustawia

 

 

Dolan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że mieszkam na jakimś wypizdowie gdzie nie ma żadnego klubu gdzie mógłbym poćwiczyć MMA, bo naprawdę chciałbym trenować.

 

co do KSW to fajnie że Pudzian w końcu wraca do klatki, ale irytują mnie ludzie twierdzący że Bombardier padnie na strzała. Przecież on tylko 2 razy wyszedł do klatki i oba pojedynki wygrał, jego umiejętności są jeszcze nie znane i może dużo pokazać. Także według mnie to będzie naprawdę bardzo ciekawa walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian swoje juz w ksw zrobil, dla mnie nic dziwnego ze parujągo z senegalskim zapasnikiem, chłop u siebie jest żywą legendą licze na ciekawy pojedynek jestem ciekaw przygotowania kondycyjnego senegalczyka, pudzian jest troche niższy i sprytniejszy mam nadzieje ze to będą trzy konkretne rundy.

Dolan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian miał zadanie wypromować MMA i KSW, wykonał je doskonale. Jego ostatnie dwie walki pokazały, że ten chłop nie zrobi większego postępu. On pokazuje ile to ćwiczy i jak ciężko, ale technicznie nie zrobił postępu od lat. Teraz to już freak fight i nic więcej, a ta walka z tym wielkim potworem to nie wiem w jakim celu. Wczoraj na jednej z grup na fejsie, wstawili screen z konta Grahama, który w maju stoczy walkę z tym potworem. Wniosek? Gość przyjeżdża tylko po wypłatę. 

Co do Gamrota, walka z Kutateladze była przegrana o włos, a przecież wielu specjalistów i zawdoników typowało wygrane Gamrota. Mimo to nie ma co Matiego skreślać. Spójrzcie ile walk stoczył w 2020 roku, organizm tymi obozami, sesjami treningowymi, dietą i zbijaniem wagi też ma prawo być zmęczony. Janka też skreślali, a teraz ma mistrza. Fakt, kategoria Matiego w UFC jest kurewsko mocna, same grube nazwiska, ale... Nie można go skreślać bo raz przegrał, RAZ przegrał. 

Czekam z niecierpliwością na Janka, to będzie rozpierdol. Nie ma co się rozpisywać, stawiam furę na tego człowieka. Walka nie potrwa 5 rund, albo TKO albo poddanie. Jano ma czarny pas w BJJ 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka o Pudzianie w temacie o MMA. 

Ziomki to był freak i zawsze będzie, fajnie, że się stara, trenuje, napierdala - chyba, a zwłaszcza w tym wieku. Spełnił swoją rolę jak promotor mma w polsce, obok khalidowa i tyle.

Edytowane przez Ryba
Diego, Rafalsky i Dolan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin