Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Inne] Bravado Buffalo SX (POLICE) + Liverki


Szczerbiec

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pojazdu: Bravado Buffalo SX

Zdjęcie: 
 

Spoiler

9da83e-lspd3.png

9da83e-lssd.png

Opis: Hej! Wnoszę o zmianę naszego obecnie używanego buffalo, które ma za zadanie przypominać najnowszego Dodga Chargera. Dlaczego? Ze względu na fakt, że pojazd znajdujący się w linku poniżej jest znacznie lepiej wykonany, ma śliczne lampy na przodzie i z tyłu, a obecne buffalo, może i faktycznie lekko przypomina nowego Chargera, tak jednak nadal pozostaje tym brzydkim nie koniecznie chcianym dzieckiem z tyłu, z przodu lekko nadrabiajac. (poniżej zdjęcie obecnego buffalo). Myślę że lepiej na drogach będzie wyglądać powyższe buffalo niż obecne. Ewentualnie jest opcja po prostu dodania powyższego pojazdu, bez zamieniania, ale moim osobistym zdaniem pierwsza opcja, wymiany, jest po prostu lepsza. POZDRAWIAM

Spoiler

20191218172457_1.jpg.ea55d0858e1bb30e6e9

Linki:
Auto: https://pl.gta5-mods.com/vehicles/bravado-buffalo-sx-stock-buffalo-stx-add-on-lore-friendly-police
Liverki: https://pl.gta5-mods.com/paintjobs/le-livery-pack-for-nacho-s-bravado-buffalo-sx-enforcer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, venice napisał:

ten woz jest juz wgrany tylko w wariancie unmarked

Wiem, nie dopisałem tego w opisie, kolejny powód zachęcający do wgrania w pełnym oznakowaniu
 

 

4 godziny temu, DARIOcaptain napisał:

Moim zdaniem lepiej by było zostawić obecne, dla mnie ładniejsze. Nowy Charger ma bardzo obły i nudny przód.

A ja mam totalnie odmienne zdanie, w Charger jak dla mnie jest prześliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greygods napisał:

nowy charger przeciez jest milion razy ladniejszy niz ten stary kwadrat xD

No ja tam właśnie wolę już coś bardziej kwadratowego niż coś co wygląda jak wanna. Szczególnie z przodu brzydki ten nowy Charger i dużo mniejszy.

Dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin