Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] Grajzol


Grajzol

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: Grajzol

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Timothy Easley
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary:Wyjście z gry podczas interakcji z LEA w celu uniknięciu konsekwencji. Na pościgu odwalałeś, jeździłeś 240 przez vespucci, a na sam koniec skoczyłeś z wiaduktu.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Mialem wysoki ping mozna sprawdzic w logach, sam mi sie altv zamknal i po uspokojeniu pingu dostalem komunikat w lanucherze rockstara ze cos tam synchroniazacja prosze o usuniecie blokady postaci. A co do szybkiej jazdy przyznaje sie i przepraszam, a do wyjscia z gry sie nie przyznaje bylo to spowodowane wysokim pingiem, odgrywalem cala sytuacje zanim mnie wywalilo wiec nie chcialem opuscic gry.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościg zostawił wiele do życzenia, po Twoim upadku z wysokości, upominałem Cię 2-3 razy, zebyś zaczął grać. Paramedycy z LSFD wielokrotnie powtarzali pytania na /do w Twoim kierunku. Ja jestem na nie, promieniowała wręcz od Ciebie brak jakiejkolwiek chęci do interakcji z nami.

Nexisten i abierto lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teddy. napisał:

Pościg zostawił wiele do życzenia, po Twoim upadku z wysokości, upominałem Cię 2-3 razy, zebyś zaczął grać. Paramedycy z LSFD wielokrotnie powtarzali pytania na /do w Twoim kierunku. Ja jestem na nie, promieniowała wręcz od Ciebie brak jakiejkolwiek chęci do interakcji z nami.

odgrywalem z paramedykami tylko

ze z opoznieniem dlaczego? bo mialem ping czyli opoznienie,  odpisywalem im po chwili gdy wiaodmosc sie wyslala i ping sie uspokoil…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Teddy. napisał:

Pościg zostawił wiele do życzenia, po Twoim upadku z wysokości, upominałem Cię 2-3 razy, zebyś zaczął grać. Paramedycy z LSFD wielokrotnie powtarzali pytania na /do w Twoim kierunku. Ja jestem na nie, promieniowała wręcz od Ciebie brak jakiejkolwiek chęci do interakcji z nami.

sama jednostka miary pingu podaje w opoznienu ms[milisekundy] 

naprawde prosze o usuniecie tej blokady zalezy mi na tym zeby dalej kontyunowac gre na niej, chcialbym jeszcze dopisac ze mialem ma niej 140h, i spedzilem duzo czasu na robienie biznesow i pracowalem bardzo dlugo na to co mam, sadze ze blokowanie za lagi jest nieadekwatne. 

Edytowane przez Grajzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin