Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mitsu] Qss0110


Qssixnine

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/12917-qss0110/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Chloe Lacroix

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada

Powód nałożenia kary: 

Ukończenie równolegle studiów medycznych i dziennikarskich w wieku 25 lat + kwalifikacje dietetyczki. Nierealna narracja prowadzenia postaci


Członek ekipy nakładający karę: Mitsu

Wyjaśnienie sytuacji:

Kompletnie nie rozumiem, Studia inżynierskie (tzw. 1 stopnia) trwają około 3 lata, Liceum ogólnokształcące kończymy w wieku 18 lat. 18 + 3 = 21, w wieku 21 lat Chloe skończyła pierwszy kierunek studiów na kierunku |Dziennikarstwo i komunikacja społeczna| w tym momencie ukończyła studia na poziomie inżynierskim. (czyli ten 1 stopień, następnie możemy iść na studia magisterskie które trwają dodatkowe dwa lata, 2 stopień ogólnikowo zwany) Następnie w wieku 21-lat, moja postać wzięła się za kolejne studia medyczne w zakresie dietetyki. Również kończąc inżynierkę (1 stopień - 3 lata) co daje wynik dwóch kierunków studiów w wieku 24 lat. JEŚLI TEN FAKT NADAL NIE STARCZA, co byłoby dziwne... Chloe KILKA razy wyleciała z miasta na dodatkowe kursy bądź warsztaty, w których wykonała i ukończyła dany kurs. (tak jak w realu mozecie sobie zrobić kurs spawacza, kurs pierwszej pomocy... Nic nadzwyczajnego, co nie? )    
Tylko te kursy jakoś IC nie rozpowiadałem, jedynie mogę podesłać ss'y z Lifeinvadera gdzie Chloe pisała do swojego chłopaka, że znika np. na 5 dni gdyż leci do Phoenix na warsztaty dietetyczne :)) Wtedy też byłem nieaktywny na serwerze, a pomysł był dobry bo narzeczony Chloe, wiedział co się dzieje z jego narzeczoną. Narracja i imresja trwała w dobre, a ja mogłem sobie odpocząć IRL w Amsterdamie z moją dziewczyną. 🙂 
 Sprawdzałem, i w Polsce jest tak samo - mówię bo nie mieszkam w PL i myślałem że ja czegoś nie wiem, a wy sprawdzacie możliwości dotyczące edukacji jakie są w naszej Polszy.

W DODATKU, co mozecie sprawdzic w logach: Odgrywam iż moja postać ma 28 lat, a urodziny miała mieć 10 września - o czym rozmawiała z Jasonem, aktualnym jej narzeczonym...  MIałem pisać do was o zmianę wieku, ale jakoś już nie miałem weny i siły to robić.

Mimo wszystko, w wieku 25 lat - każdy może zrobić dwa kierunku studiów, nie widzę problemów. Sam znam osobę IRL która ma dwa kierunki studiów w wieku 26 lat ale 1 studia inżynierskie i drugie magisterskie (kolejno 3 i 5 lat dodatkowej edukacji)

Podsumowywując. Nie wiem dlaczego nierealnie prowadzę narracje mojej postaci. Prosiłbym o odpowiednie rozpatrzenie mojej apelacji, pozdrawiam
 

Ewentualne screeny/świadkowie: mogę dosłać ss'y z Lifeinvadera jeśli chcecie bardzo zobaczyć, że Chloe pisała do Chłopaka o tym jak fajnie jest na warsztatach dietetycznych w Phoenix, rozpisując dzieńpo dniu.😄 

Edytowane przez Qss0110
Djabeu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, według informacji jakie ustaliliśmy w gronie ekipowym, studia medyczne we Francji robi się ponad 8 lat (źródło: https://globaledu.pl/aplikacja-na-studia/francja/). Studiowanie dwóch tych kierunków w jednym momencie jest szczerze mówiąc nie lada wyzwaniem, stąd pojawiły się nasze wątpliwości co do niepoprawnej kreacji postaci. Jeśli ktoś z gamemasterów ma coś jeszcze do dodania, to poproszę mnie uzupełnić. Ja natomiast proszę rozpatrującego o danie szansy @Qss0110i ewentualne naprowadzenie na właściwy tor przy kreacji postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2022 o 21:11, Mitsu napisał:

Hej, według informacji jakie ustaliliśmy w gronie ekipowym, studia medyczne we Francji robi się ponad 8 lat (źródło: https://globaledu.pl/aplikacja-na-studia/francja/). Studiowanie dwóch tych kierunków w jednym momencie jest szczerze mówiąc nie lada wyzwaniem, stąd pojawiły się nasze wątpliwości co do niepoprawnej kreacji postaci. Jeśli ktoś z gamemasterów ma coś jeszcze do dodania, to poproszę mnie uzupełnić. Ja natomiast proszę rozpatrującego o danie szansy @Qss0110i ewentualne naprowadzenie na właściwy tor przy kreacji postaci. 

image.png.eb708c5beaa7da028c52f298dd406f9c.png

Z tymi informacjami odnośnie długości studiów lekarskich/medycznych bywa różnie 😛

 

Czekam na info co dalej z moją postacią 🙂 Pozdro.

kamil2289, Mitsu i Djabeu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin