Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Teddy] Bonifacy


Bonifacy

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8421-bonifacy/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Juan Arroyo
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia karyNie umiesz się zachować, obrażasz nawet w /report.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy
Wyjaśnienie sytuacji: Dziwna troche sytuacja bo nigdy na serwerze nie robilem problemów i dostałem bana ponieważ Teddy wpakował mnie do Aj bo jedna użytkowniczka doniosła na mnie że jej przeszkadzam z grą, a była to normalna gra IC, tylko nie umiała grać na swoja niekożysc, za co wczesniej była juz karana, mnie troche ponioslo po tym Aj, zaczałem dogryzac Teddy'emu co bylo glupie z mojej strony, lecz wkurzylem sie ze przez taka blachostke i donos z discorda zostaje ukarany AJ. Chcialbym zostac odbanowany bo mam plany ze swoja rozgrywka w wiezeniu stanowym, nigdy nie robilem problemow, tylko z teddym nam nie po drodze od pewnego czasu gdy pewna uzytkowniczka donosi na mnie a on jej we wszystko wierzy.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję nawet bzdur w tej apelacji, które napisałeś. Jest nam nie po drodze, bo zaczynasz wyzywać, kiedy coś idzie nie po Twojej myśli. Nie zliczę ile miałeś szans, żeby się ogarnąć.
Mogę Ci postawić ultimatum; dostaniesz UB, ale jakikolwiek przejaw toksyczności z Twojej strony i zostaniesz ponownie zbanowany.

Nexisten lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin