Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Siłownia] Soul & Body Fitness Club


Sizenox

Rekomendowane odpowiedzi

9rAgKwq.png

 

Soul & Body Fitness Club - ekskluzywna siłownia oficjalnie zarejestrowana na przełomie września i października 2022 roku przez niejakiego Russell Booth. Celem tego "klubu fitness" jest stworzenie miejsca, w którym każdy w wyśmienitych, profesjonalnych warunkach, pod okiem doświadczonego personelu, może zadbać o swoje ciało, a jak wiadomo - w zdrowym ciele zdrowy duch. Jeśli masz dość ćwiczeń na otwartej siłowni na Vespucci pośród zgiełku plażowiczów, na poniszczonym sprzęcie - albo może nie chcesz jeździć w niebezpieczne rejony, gdzie działają siłownie - Soul & Body będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Pomysł na otworzenie tego lokalu narodził się właśnie w głowie Russella z powodów wyżej wymienionych - gdy sam budował formę swojego życia był zmuszony ćwiczyć na plaży lub w nieciekawych dzielnicach - więc jeśli nie skąpisz pieniędzy, by zainwestować w siebie - pomożemy Ci!

 

Oferta Soul & Body Fitness Club jest dość szeroka - zapomnij o wizytach w kilku lokalach, by zdobyć odpowiednie narzędzia do ćwiczeń, by następnie korzystać z ruchu na przepoconych ławkach Vespucci. My dla Ciebie, w jednym miejscu, zaoferujemy:

  • szeroki wybór suplementów wspomagających przemianę materii czy nabieranie masy mięśniowej - wszystkie atestowane i legalne,
  • konsultacje z dietetykiem, który specjalnie pod Twoje potrzeby ułoży Ci dietę, dzięki której osiągniesz zamierzony cel,
  • ćwiczenia z trenerem personalnym, tak jak wyżej: powiedz, czego potrzebujesz, a on dostosuje do Ciebie Twój trening,
  • boisz się tłumów? A może jesteś znaną osobą i czyhają na Ciebie paparazzi, zacierający dłonie na zdjęcie Twej osoby w przepoconym stroju, który wyląduje na stronach plotkarskich? Wynajmij prywatną salę, w której bez przeszkód i z profesjonalnym sprzętem oddasz się treningowi,
  • a jeśli nie interesuje Cię nic z powyższych - odwiedź nas i tak! Możesz po prostu zakupić karnet i ćwiczyć na swoich warunkach.

 

Nasz cennik jest wynikiem długiego planowania, wyliczania kosztów - by zapewnić wszystko na najwyższym poziomie i by w miarę możliwości każdy mógł chociaż co jakiś czas oddać się w nasze ręce i uformować ciało marzeń - a prezentuje się on następująco:

  • konsultacja z dietetykiem - krótka rozmowa mająca na celu zobrazowanie Ci czego Twoje ciało będzie potrzebować, by uzyskać formę, o której marzysz - $500
  • pełnoprawne wsparcie dietetyka - podjęcie współpracy z dietetykiem mającej na celu rozpisanie całej diety do Twojego programu treningowego - $1500
  • trening z trenerem personalnym - po krótkiej rozmowie mającej na celu ustalenie co chcesz tego dnia trenować poprowadzi on Twoją rozgrzewkę, jak i cały trening - $1000
  • prywatna sala - jeśli chcesz ćwiczyć w spokoju, to opcja dla Ciebie - $4000 - uwaga, możliwe zniżki na prywatną salę przy skorzystaniu z usług dietetyka/trenera/obu - ustalane indywidualnie z klientem
  • karnet - możliwość wejścia na salę i skorzystania z naszych sprzętów (uwaga: każdy karnet jest jednorazowy, tj. na jedną sesję treningową! W przyszłości możliwe deale na większy okres czasu.)- $150
  • suplementy: Crunchback - $650, Primal - $1000, Herculean - $1850
  • napoje: woda gazowana/niegazowana: $15, Red Bull Energy/Monster Energy/Monster Energy Zero: $20, Powerade Berry and Tropical/Melon: $25

 

cQrwlws.png

Muscle Gymnasium - Clinton Avenue, Downtown Vinewood - swego czasu dość popularna sieć siłowni, która popadła w ruinę po śmierci założyciela przez nieumiejętne decyzje biznesowe syna, który dostał sieć w spadku. Finalnie została zamknięta, a budynki wystawione na wynajem/sprzedaż. Właśnie w jednym z nich, w bezpiecznej dzielnicy, otwiera się Soul & Body Fitness Club. Nie można sobie wyobrazić lepszego miejsca! Downtown Vinewood odzyska siłownię, która będzie pierwszym wyborem lokalnej społeczności, jeśli chodzi o treningi - a planowo nasz lokal ma stać się pierwszym wyborem każdego mieszkańca miasta! Dodatkowo lokalizacja kusi małym parkingiem z boku; tak samo dużo miejsca jest przy chodniku przed lokalem. Nie czekaj, odwiedź nas!

 

 

OOC:

Z tej strony puvtxr, witam serdecznie - rozwijając wątki mojej postaci planuję ruszyć z swoim biznesem. Nie ukrywam, że będzie to mój pierwszy na Vibe, jednakże wszystkiego można się nauczyć, a jak widać powyżej plan na grę mam solidny. Gra mojego biznesu nie będzie polegać tylko na /o trening, by szybciej jotki leciały. Mam w planach stworzyć miejsce, w którym "simy" naszych graczy będą mogli klimatycznie poćwiczyć - nie ukrywam, że moja postać obraca się wśród celebrytów i jest to mój target właśnie, szczególnie z prywatnymi salami. Wszelkie dobieranie diety, treningi z trenerem - wszystko będzie w pełni klimatycznie grane IC, żeby z nużącego bicia jotek zrobić fajną i ciekawą grę. W planach mam także tworzenie jakichś mini-eventów, np. ćwiczenia z celebrytą, który obnosi się swoją sylwetką, dla polepszenia PR? Czemu nie. Grupowa joga? Brzmi ciekawie. Myślę, że rozpisałem wszystko, co miałem zamiar. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez puvtxr
xydhc, dudek2, Kapish46 i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Siłownia nieuchronnie zbliża się w kierunku otwarcia. Remont dobiega końca - architekt przechodzi samego siebie. Ruszył fanpage Soul and Body, na którym wstawiono sneak-peak w postaci zdjęcia recepcji.**

 

sngine_4036fa8a947b988e63552d3d8b698165.

((https://li.v-rp.pl/posts/80827))

Edytowane przez puvtxr
Juzi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Otwarcie siłowni przebiegło sprawnie i w dobrej atmosferze. Nie można mówić o tłumach, ale też nie można mówić o totalnym braku zainteresowania. Soul and Body pozyskało pierwszych klientów i jest na dobrej drodze ku rozwojowi.**

**Inwestycja w biznes trwa - w czasie targów R. Booth odwiedził stoiska Fuzzy, LS Pharm i Marlowe. Rozmowy na miejscu opłaciły się - w dniu otwarcia odbyła się rozmowa na linii Soul and Body - Fuzzy/Healife na temat współpracy. Za pewne można będzie dowiedzieć się czegoś na dniach.**

**Także w dniu otwarcia lokal zaszczycił swą osobą dyrektor Star Security. Po małych negocjacjach doszło do uścisku dłoni i podpisaniu umowy. Oficjalnie Soul and Body chronione jest przez Star Security.**

**Dodatkowo R. Booth za pomocą portalu Fiverr odnalazł programistę freelancera, który za $3500 zgodził się zaprogramować prostą apkę, w której znajdziemy cennik czy też umówimy się z trenerem personalnym na trening. Apka dostępna jest w app-store'ach.**

((https://discord.gg/TFrwMAUEeK))

**Dobrą informacją dla biznesu jest fakt, że już w dniu otwarcia zainteresowały się nim media - pojawił się artykuł o siłowni, wraz z krótkim wywiadem z właścicielem.**

((

 

Edytowane przez puvtxr
prada lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Doszło do podpisania umowy, a zatem oficjalnej współpracy Soul and Body & Fuzzy & Healife. Siłownia ogłosiła to na swoich social mediach. Asortyment powiększył się o energetyki, izotoniki, wody smakowe i soki sygnowane tymi markami.**

((https://li.v-rp.pl/posts/81254))

**Dodatkowo RONNIE na swoim livestream serdecznie polecił siłownię ze względu na prywatne relacje, jakie łączą go z R. Booth.**

 

 

Edytowane przez puvtxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Siłownia z dnia na dzień przyciąga nowych klientów. Wiele osób przyszło pierwszy raz i stwierdziło, że będą korzystać z jej usług już na stałe. Za pewne duży wpływ na to mają ruchy biznesowe wykonywane przez siłownię. Na LI została ogłoszona współpraca Soul and Body X Chocoa - w siłowni można zakupić nowe Chocoa Energy Bar. Dodatkowo odbyło się kilka innych rozmów i można spodziewać się wkrótce nowych współprac. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na Social-Mediach doszło do ogłoszenia dość niespodziewanej współpracy. Soul and Body ogłosiło partnerstwo z... LSPD. Każdy oficer LSPD ma -20% zniżki na usługi siłowni, a dodatkowo do niej mają powrócić treningi z oficerami dla publiki. Koszt będzie wynosić $100, a 30% dochodów będzie przekazywane na cele charytatywne**

((https://li.v-rp.pl/posts/82306))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin