Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

HØØVER CLIQUE (74, 83, 52, 59, 92) 🍊🍊


niezlykolopl

Rekomendowane odpowiedzi


unknown.png
W/S 83Høøver Criminals  - znany również jako ,,8- Tray Hoovers” powstały w 1973 roku uformowany przez społeczność afro-amerykańską, większość tych osób to głównie dzieciaki. Afilują się z drużynami takimi jak:
Houston Astros, Texas Rangers, w którym duża litera “T” symbolizuje Trays. Wiele członków 83 Hoover ma wiele tatuaży dotyczących właśnie tego gangu, na rękach, tułowiu, nogach mają wytatuowane ksywki zmarłych przyjaciół, czasami tatuują również liczbę “83” lub logo drużyny z którą się utożsamiają w widocznym dla każdego miejscu. Hoovers zawdzięczane jest miano /Most Hated/, jako iż są najbardziej znienawidzonym gangiem w Los Santos. Hoover wywodzi się z ulicy położonej w części South Central. Hoover jest gangiem spod karty Gangster Crips. W 1979 r. Gangster Crips, otworzyło beef z Neighborhood Crips. 83 Hoover jest sojusznikiem wszystkich gangów spod karty Hoover oraz Gangster Crips. W przeszłości Main Street Mafia Crips miały dobre stosunki z Hoover do roku 2009, gdzie miała miejsce impreza, na której doszło do sprzeczki między oboma klikami, a cała impreza zakończyła się strzelaniną.

Elementy ubioru, które mają znaczenie to czapki z logami drużyn sportowych takich jak np. Houston Astros, Texas Rangers (duża litera "T" symbolizuje Trays) oraz bandany koloru pomarańczowego. W dzisiejszych czasach bandany są wciąż popularne, jednak że mało kto chodzi owinięty w nich jak gangsterzy sprzed kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Są one najczęściej obwieszane na szyi lub przypinane na spodniach. Różne sety mają inną charakterystykę ubioru. Jeśli chodzi o 83' bardzo często można spotkać ich w Dickies z twarzą zmarłego członka tego setu, czy rozmieszczonymi na koszuli właśnie logami drużyn, czy samą liczbą 83.

W ostatnim czasie przy Ranczo, można zauważyć ogromny wzrost przestępczości związany z opuszczeniem więzienia stanowego przez kilku mieszkańców powiązanych z gangiem ulicznym. Jednemu z naszych czytelników udało się nakręcić krótką relację, uwieczniającą zachowanie mieszkańców w wieczornych godzinach. Na nagraniu widoczne jest brutalne pobicie faceta przez grupę czarnoskórych mężczyzn. Ujęcie kończy się w momencie, kiedy w stronę nagrywającego zaczynają padać liczne obelgi, a kilku z napastników zaczyna zmierzać w jego kierunku. Dotarliśmy do jednego z nowych mieszkańców z którym przeprowadziliśmy krótki wywiad. Na pytanie czy w ostatnim czasie czuje się bezpiecznie na osiedlu, odpowiedział:

“To miejsce jest pojeb… Mieszkam tutaj od jakiegoś czasu, a za oknem dzieją się rzeczy. Których z trudem mi opisać. Jak tylko uda mi się wziąć pożyczkę w banku to pakuje swoje rzeczy i tu już nogi nie postawię.”


Bez_nazwyasdasdasd-3.png
 


unknown.png?width=444&height=675
74 Hoover  znany  jako Seven-Foe Hoovers. To afroamerykański gang uliczny położony na południu LA. Początki 74 z sięgają lat 60. Set ten, jest jednym znajwiększych setów zpod parasolki Hoovers. Gang działający na ulicy w latach swojej świetności razem byli uważani za najlepszych dostawców w LA, 74 było przed NAJWIĘKSZYMI gangami w la, takimi jak Bloods czy Crips. Gang nazywany jest /Most Hated/ przez swoje liczne beefy, zadarcia, przestępstwa dostali takowy przydomek również dlatego że posiadają beefy prawie z każdym gangiem, największe zadarcia posiadają z 60's rollin, oraz 90's rollin. Na ten czas trzymają najwięcej z 83 Hoovers przez co utworzyli 34 Hoovers - Jest to złączenie dwóch gangów (74 oraz 83) w jedną klike.

W  2020 Suppa, jeden z największych oraz bardzo szanowanych gang bangerów oraz aktywny raper, został zabity przez 90's rollin, został zabity czwartego sierpnia. Został zauważony po drugiej strony ulicy, skąd oddano do niego strzały. zmarł na miejscu.

74 Hoover, podobnie do 83 zostało utworzone wczesnie, seven-foe zostało uformowane wczesnymi latami 60' przez co są jednym z najstarszych gangów w la, a w szczególności spod parasolki Hoovers, jak i jednym z najbardziej znanych. Noszą oni fullcapy, jerseys, buty, z logami T-Rangersów, Houston Astros, Los Angeles Dodgers, Wilson, ich dominującym kolorem jest kolor pomarańczowy, na hood-days' często można je u nich zauważyć. Ich Gang Signs są stackowane H na palcach, czy pokazywanie czwórki. Często przebijają również znaki rollin-crips środkowym palcem aby ukazać diss-respect co do ich klilki, z kolei jeżeli chodzi o graffiti - to klasycznie, jak prawie każda organizacja na terenach Los Santos, tagują całe swoje osiedla, czasami tagbangując przeciwne osiedla. Rysują oni tam wcześniej wspomniane H, nazwe ulicy, oraz dissy na Rollin's takie jak Sisses. Gang daży ogromną nienawiścią gangi z Neighborhood, ponieważ mają beefa z każdym z nich

assaas.png.c8c63f5e5fc232841b37c441d5636fb9.png

unknown.png94 Hoover Criminals Gang - lub 9-Foe Hoover Criminals Gang, znany również jako Low-Downs i formalnie znany jako 94 Hoover Crips (Nine-Fo Hoover Criminals Gang), to afroamerykański gang uliczny, położony zaraz obok 74 oraz 83, chociaż nie twoży z nimi żadnego sojuszu. Gang 94 Hoover Criminals powstał w okolicach 1970 roku i był znany jako 94 Hoover Crips Gang. Mieli brutalną reputację przemocy w latach 1980. i na początku 1990, zanim przeszli z Crips do Hoovers. 94 Hoover Criminals są sojusznikami wszystkich gangów pod parasolki Hoover Criminals Gang. Jednak mają bliski sojusz z 92 Hoover Criminal Gang, często odnosząc się do tego sojuszu jako "Do Lows Down".  D2ce (raper), który jest związany z 92 Hoover Criminals Gang, nakręcił video zatytułowane "Real Homies" poświęcony pamięci Daquawn Allen (2 Shay). D2ce wspomina również o bliskiej więzi rodzinnej między 92 Hoover Criminals Gang i 94 Hoover Criminals Gang. Mają również wspólnych wrogów, takich jak 98 Main Street Mafia Crips i 97 Gangster Crips, a także 87 Gangster Crips. Noszą oni fullcapy, jerseys, buty, z logami Detroit Tigers, Houston Astros oraz Sanfrancisco Giant ich kolorem jest kolor pomarańczowy, na hood-days' często można je u nich zauważyć. Ich Gang Signs są stackowane H na palcach, czy pokazywanie czwórki. Często przebijają również znaki rollin-crips środkowym palcem aby ukazać diss-respect co do ich klilki. Czyli wszystko wygląd  tak samo jak w innych setach Hoovers.
ausd_hajhsdlijahdokulhasljdaklsdh.png

unknown.png

59 Hoover Criminals Gang (59 HCG) znany również jako 5-Nine Hoover Criminals Gang i wcześniej znany jako 59 Hoover Crips Gang, to afroamerykański gang uliczny znajdujący się na West Side w południowym Los Santos.  5-Nine Hoover powstał w 1970r. jako Gang  Hoovers. 59 Hoover Criminals Gang, często zastępuje dwa O w Hoover z "59" zmieniają to H59VER. Często można zobaczyć H59ver w graffiti  różnych innych zniszczonych domach, blokach, murach na całym ich turfiie. Dzielnica 59 Hoover Criminals Gang znajduje się bezpośrednio pomiędzy 52 Hoover Criminals Gang i 74 Hoover Criminals Gang.



52 Hoover Gangster Crips (HGC), znany również jako 5-Deuce Hoover Gangster Crips, to aktywny gang uliczny położony na Davies, a dokładnie w okolicach ranczo. Pod koniec 1980 roku, Five-Deuce  miał ponad 1000 aktywnych memberów na ulicach Davies. 52 Hoovers Gangster Crips są spod parasolki Hooveras i są jedynym istniejącym gangiem do teraz którzy są złączeni jeszcze z Crips. Wiadomo, że 52 Hoovers ubierają się na niebiesko, aby ukazać swoją przynależność to Crips, lecz noszą też pomarańczowe ciuchy aby pokazać przynależność do Hoovers, jest to specyficzne ponieważ Hoovers ma beefa z większością Crips, a ci są inasne (tak jakby). Największą zażyłość posiadają z 51 Trouble Gangster Crips, przez co postawła nawet klika zwana 512HGC. Graniczą oni z 59, z którymi mają również dobre relacje. Wiele ich członków jest hiszpanami, przez co nie jest zwany gangiem afro-amerykańskim

Trouble Gangster Crips - pochodzi od Nothing Trouble Gang, które na początku było tylko grupą dzieciaków tagujących osiedla w początkach 1990 roku. Przez liczne konflikty dołączyli oni do crips, od czasu bycia pod parasolką crips używają już każdemu znanej nazwy Trouble Gangster Crips oraz beefują z jedną z największych grup, Six Owe (60's Rolling NBH Crips). Nie są oni najstarszymi członkami Crips, ponieważ są nimi od niedawna, pomimo to mają beef z Rollin' 40's, 30's, 50's, 60's. Lecz to z tymi ostatnimi mają najostrzejszy beef. Do tego dochodzi jeszcze 984MSMC oraz HPB. Pomimo tego dalej bardzo dobrze się trzymają. 

Trouble Gangster Crips | Nothing But Trouble | Trouble Gang - Mieszczą się oni na południowym Los Santos, a dokładniej na ulicy która dzielą wraz z 74' 83' 52' 94', ciągnącej się od osiedla aż do kanałów, po Stery przejął nowy człowiek, Martin W. Po zamknięciu poprzedniego, postanowił że wyposaży swoich soldiers po pachy, w narkotyki, bronie - tak aby mieli co zarobić. Odkąd Martin przejął stery gang zaczął lepiej prosperować, co prawda zaostrzyły się beefy, przez co umiera więcej ludzi - lecz gang uzyskał więcej wpływów. W ich kulturze nic się nie zmieniło, gang dalej wygląda tak samo - zmieniły się jedynie wpływy oraz tereny. 

Jerseys - Noszą oni fullcapy z logiem Texas Rangers, lecz dissują non stop Florida Marlins, noszą też czasami Houston Astros, dlatego że mają bliski sojusz ze wszystkimi Hoovers, a w szczególności 52 hoovers. Original 

unknown.png

Spoiler

Cześć, po poprzednim projekcie - potrzebowałem gry w jakiejś organizacji, na ten czas pogrywam na innym serwerze, w playboys 13 - aby nauczyć się tak naprawde podstaw od nowa, wcześnieij postanowiłem wskoczyć prosto na głęboką wodę, spokorniałem po tamtym razie, i zaczełem nazywać siebie idiotą, głupkiem - nie wiem, po prostu przez jakiś czas miałem w głowie zażenowanie własną osobą. Tak jak napisałem wyżej, musiałem poduuczyć się podstaw na nowo, i tak zrobiłem - pograłem chwile na mieszku, zrozumiałem na czym polega typowa gra organizacyjna, wtedy troche mnie poniosło - i wydawało mi się że jestem panem świata, tak więc sory - przepraszam wszystkich za moje zachowanie. Dzisiaj wracam, po namysle ze znajomym, napisałem apke, z pomocą wielu innych apek, artykułów discordów, oraz własnego doświadczenia w świecie gry roleplay, oraz wiedzy o gangach w LA; jeszcze raz przepraszam i proszę o szanse, nie będę już zbaczał z gry biednego dzieciaka - i nie będę mieszał się w grę z ludźmi którzy mogą nam szybko to zepsuć, Planujemy wyuczyć się na pamięć gry, aby w późniejszych latach, nie było to dla nas problemem aby robić takie organizacje, jednak na ten czas - moge tylko wyrazić skróchę i liczyć na to że mnie wysłuchacie. Plan na gre mamy prosty, skupiamy się w szczególności na 83 oraz 74, lecz zezwalamy na gre wszystkich gangów powyżej, lecz z liczną mniejszością TGC, ponieważ celujemy w Hoovers, handel narkotykami to nasza specjalność, tworzymy nawet własne, nie jest to dla nas problemem. Tak więc plan przedstawiłem, a jeżeli macie zastrzerzenia celujcie do mnie-  adamo#7925 więc proszę jeszcze raz, dajcie nam szanse.

A co do takiej ilości klik, to wszystko bedzie tak jakby odblokowywane z czasem, oraz ilością osób


Ekipa:


https://forum.v-rp.pl/profile/2438-adamo/

https://forum.v-rp.pl/profile/4760-zdyniu/

https://forum.v-rp.pl/profile/8525-seksownypelikan24cm/

https://forum.v-rp.pl/profile/6457-gracjan/

ajgor - zaczyna przygode, ale wiem ze umie grać 😄 (nie mam jego globala)

+kilku niewiadomych

 

Edytowane przez adamo
ok ok xd i Listfa lubią to

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji znajduje się sporo błędów, ekipa ma poważne logi a twoja poprzednia organizacja została wyrzucona cztery po wystartowaniu. Nie uwierzę że po 14 dniach gry na innym serwerze dostałeś olśnienia i poradzisz sobie z tak ambitnym projektem jak granie pięciu klik jednocześnie, brakuje ci doświadczenia nie tylko jako lider ale też jako gracz, pograj w innych organizacjach zanim wystartujesz z czymś swoim.

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin