Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#7 | Przesunięcie daty startu 😞


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lopez napisał:

czyli jak powiedzmy zaparkuje tak, że od strony kierowcy bedzie sciana(albo inne auto) i bede mogl wejsc do auta tylko od drugiej strony to huj dupa drabina i mam czekac na admina az mi fure otworzy ta? kto wpadl na taki swietny immersyjny pomysl

Usuniemy to. Cała funkcja wynikła z niedomówienia w ekipie.

Lopez i katae lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by było dokładać te zmiany na bieżąco przy starcie? I tak po tym 17'stym będziecie mieć niekompletny serwer z masą nowych bugów do załatania a my tylko prosiliśmy o przeniesienie do LS. Na dodatek te niezrealizowane zmiany nie są tak znaczące żeby czekać na nie dodatkowe 8 dni. Jeżeli bylibyście w stanie wystartować serwer bez tych niedokończonych zmian to chętnie bym zobaczył jakąś ankietę "startować teraz vs dokończyć zamierzony plan".

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lecik napisał:

Jeśli samochód się spawnuje obok Ciebie, to znaczy że jeśli PD go zatrzyma, to on dalej będzie spawnował się przy Tobie?

Nie. Dotyczy to tylko pierwszego zespawnowania pojazdu. Po spawnie jego pozycja zostaje ustawiona w tym miejscu, dopóki go nie przeparkujesz. 

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czekali 2 lata na ten serwer, to i tydzień dadzą radę. Jeżeli ktoś myśli, że konkurencja będzie lepsza, to jest w błędzie. Konkurencja jest nawet gorsza, podejście administratora do gracza jest na poziomie 15 latka, dodatkowo inspirują się polskim serwerem z mta, co jest głupotą. Półświatkiem zajmuje się osoba, która nie ma pojęcia co robi, nie wie czym się zajmuje. Odnoszę wrażenie, że na siłę jest tym opiekunem, natomiast tutaj jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pozdro Karach.

 

Nie chcę tego serwera bronić, zawiodłem się jak wystartowało paleto bay, ale postanowiłem dać jeszcze jedną i ostatnią szansę. Dajcie graczom serwer do rozgrywki na dłużej, a nie na dwa miesiące, bo to nie ma żadnego sensu. Zaczynam coraz bardziej wątpić w polskie roleplay jak widzę to co się odwala, ale poczekam, zagram i zobaczymy co będzie dalej.

pelson_c, MvTiX, Jackal i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin