Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #54: Landscape update


Kubas

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny update, ale cena za wgranie jednego obrazka w graffiti jest dla mnie zwyczajnie za duża. Rozumiem, że ma to uniknąć sytuacji gdzie cała mapa będzie w tagach, a optymalizacja przestanie istnieć, ale 22 ziko za wgranie sobie jednego obrazka..? Średnio trochę :/// Chyba, że dla biznesów (plakaty jako graffiti np.), czy ludzi odgrywających tagbanging crews macie jakąś zniżkę, czy inne udogodnienia ;pp

Edytowane przez doozan
nie doczytałem tego, że opiekunowie przestępczych mogą robić graffiti

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm 600vp to taka super cena, ogólnie chujowe jak na czas, w którym czekamy chyba wszyscy na coś konkretnego, z czego skorzysta sobie każdy gracz. A tak na marginesie, mam nadzieję,ze sporo czasu na to nie poświęciliście, bo każdy o tym graffiti zapomni 

Edytowane przez WujekEddy
Wacha, kamn, Pingwinek i 1 inny lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WujekEddy napisał:

Mmmm 600vp to taka super cena, ogólnie chujowe jak na czas, w którym czekamy chyba wszyscy na coś konkretnego, z czego skorzysta sobie każdy gracz. A tak na marginesie, mam nadzieję,ze sporo czasu na to nie poświęciliście, bo każdy o tym graffiti zapomni 

Co to znaczy "coś konkretnego"? Czy to nie są konkretne, duże i innowacyjne systemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin