Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #54: Landscape update


Kubas

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny update, ale cena za wgranie jednego obrazka w graffiti jest dla mnie zwyczajnie za duża. Rozumiem, że ma to uniknąć sytuacji gdzie cała mapa będzie w tagach, a optymalizacja przestanie istnieć, ale 22 ziko za wgranie sobie jednego obrazka..? Średnio trochę :/// Chyba, że dla biznesów (plakaty jako graffiti np.), czy ludzi odgrywających tagbanging crews macie jakąś zniżkę, czy inne udogodnienia ;pp

Edytowane przez doozan
nie doczytałem tego, że opiekunowie przestępczych mogą robić graffiti
greygods, Endrjuuu, Wacha i 1 inny lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm 600vp to taka super cena, ogólnie chujowe jak na czas, w którym czekamy chyba wszyscy na coś konkretnego, z czego skorzysta sobie każdy gracz. A tak na marginesie, mam nadzieję,ze sporo czasu na to nie poświęciliście, bo każdy o tym graffiti zapomni 

Edytowane przez WujekEddy
Krejzi, kamn, Pingwinek i 1 inny lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WujekEddy napisał:

Mmmm 600vp to taka super cena, ogólnie chujowe jak na czas, w którym czekamy chyba wszyscy na coś konkretnego, z czego skorzysta sobie każdy gracz. A tak na marginesie, mam nadzieję,ze sporo czasu na to nie poświęciliście, bo każdy o tym graffiti zapomni 

Co to znaczy "coś konkretnego"? Czy to nie są konkretne, duże i innowacyjne systemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin