Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WrZASKUUU] assassingier


assassingier

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

Nazwa postaci na którą nałożono karę: wszystkie
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: 
Fałszowanie dowodów OOC, celowa próba zniszczenia organizacji z powodów OOC, liczne MG
Członek ekipy nakładający karę: WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji: powiem tak, sytuacja była dość skomplikowana bo to poniekąd nie było MG ale zarazem było , wraz z moim byłym znajomym neksiem przed porawniem funkcjonariuszki ustaliliśmy że pójdę w koronę i sie na wszystkich "rozwale" i fak było sytuacja gdzie faktycznie byłem umuwiony z babką na odebranie narkotyków ale neksiu oczywiście napisał mu ooc to że fbi go szuka i zaczynał się wypierać wszystkiego screeny które zrobiłem, logi , usunoł postke itd jeszcze też chciałem nadmienić że sytuacja wynikneła z powodu że gracz Kajtek (Bill Bryant) sam zaopatrzył nas w broń do tego porwania a co sie później okazało , wyciągnął te bronie z samochodów PD oraz też co sie po akcji dowiedzieliśmy sam kazał jechać tej Funkcjonariuszce na stacje gdzie my myśleliśmy że to losowy funkcjonariusz w momencie porwania przez SMSy informował nas jak jest pd porozstawiane a my myśleliśmy że on może grać korumpa co się potem okazało nieprawdą gdzie w momencie wjazdu SWAT napisał mi kucnij i sie poddaj pójdziesz w koronkę co mi faktycznie załatwił oczywiście sytuacje z kajtkiem wyjaśniłem x @Spectre i @Magik za co otrzymał jakąś kare Oczywiście do MG sie musze przyznać bo myślałem że neksiu podaje Legit Info co potem okazało się MG w momencie kiedy FBI miało go zawijać zrobił wcześniej ck, ode mnie powiem że brakuje mi gry na vibe ale wiedziałem że źle zrobiłem i odczekałem więkrzośc kary ale proszę tylko o podarowanie pół miesiąca jakie zostało do końca kary , gdzie moje kary wynikają z zadawania się nie z tymi ludźmi z którymi powinienem bo sami mówili mi z organizacji WVC że grałem dobrze w momencie kiedy nie grałem z neksiem i kajtkiem za błędy przepraszam ale mam dysleksje,dysortografię 🙂 
Ewentualne screeny/świadkowie: myśle że nie są potrzebne bo przyznałem się wyżej do całej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin