Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

043. Prywatna opieka medyczna w Eugenics Medical Center - najwyższy poziom nie dla wszystkich?


dfae

Rekomendowane odpowiedzi

whatinbusiness.png

 WRITTEN by BETTY Q, photo by Lanelle Calabrese - DAILY GLOBE, 19/09/2022


Prywatna opieka medyczna w Eugenics Medical Center - najwyższy poziom nie dla wszystkich?


unknown.png?width=380&height=676

dawr.png

Początkiem listopada zeszłego roku na Rockford Hills powstała nowa prywatna klinka medyczna w mieście, którą prowadzi małżeństwo Morgan. Placówka jest obiektem medycznym, który posiada spory zespół dobrze wyszkolonych ludzi. W składzie Eugenics znajdują się cztery zespoły, które są odpowiedzialne za przeróżne oddziały.  Sam w sobie budynek z zewnątrz pozostawia nam wrażenie zwyczajnej kliniki, jednak jej wyposażenie w środku naprawdę zaskakuje i wprawia nas w ciepły nastrój. Dzięki oddziałowi Surgery & Trauma, na który najczęściej trafiają pacjenci, od razu możemy zauważyć, że jesteśmy w dobrych rękach - na miejscu możemy zrobić wszystkie badania zdrowotne oraz nieszablonowe dla tego typu przedsięwzięcia - operacje plastyczne oraz detoksykację organizmu. Eugenics posiada również w swojej ofercie oddział Psychology & Psychiatrist, który jak sama nazwa wskazuje - zajmie się waszym zdrowiem psychicznym. Ja na własnej skórze postanowiłem sprawdzić działania Surgery & Trauma Department, więc zapisałem się elektronicznie na wizytę. Gdy tylko przekroczyłem próg kliniki Eugenics zostałem powitany ciepłym, szerokim uśmiechem przez recepcjonistkę. Zaraz to udałem się na umówioną wcześniej wizytę, która ku mojemu zadowoleniu przebiegła wyśmienicie. Pani doktor wraz z rezydentką były bardzo uprzejme i profesjonalne, a samo badanie kontrolne poszło wyśmienicie i bezproblemowo, co w odniesieniu do ogromnej ilości prywatnych klinik na rynku jest wielkim plusem.  Warto również wspomnieć, że klinika Eugenics prowadzi własną Fundację, która zajmuję się tak szczytnymi celami, jak pomoc ubogim rodzinom oraz promowanie zdrowego, zielonego trybu życia!

Nazajutrz od dnia wizyty Pani doktor Evelyn Carter znalazła chwilę na przeprowadzenie mini-wywiadu, który mam nadzieję, że rozwieje Wasze wszystkie pytania na temat ewentualnego zatrudnienia w tymże miejscu.

Jak Pani ocenia zawód lekarzy w dzisiejszych czasach i dobie prywatnych klinik na rynku w naszym kraju?
- Zawód lekarski jest bardzo wymagający. Codziennie trzeba się mierzyć z tym, że walczy się o ludzkie życie oraz brać odpowiedzialność za każdy nasz ruch, bo od tego właśnie zależy życie i zdrowie naszego pacjenta. Dla nas dobro pacjenta to absolutny priorytet, który nie prześciga się z innymi ważnymi aspektami, jak PR tego miejsca czy rywalizacja z innymi klinikami na rynku.

Jaką szkołę lub może kursy trzeba ukończyć by dostać się do Eugenics?
- Aby dostać się do Eugenics należy ukończyć studia medyczne oraz kurs ratownictwa medycznego, w zależności od tego jaką funkcję dana osoba chce pełnić. Mamy pełen wachlarz stanowisk od administracyjnych po typowo medyczne. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Jak wyglądają statystyki obsługiwanych pacjentów?
- Trudno określić, nieraz trafiają się ogromne liczby pacjentów. Statystyk w tym zakresie niestety nie znam.

Jaka była najcięższa operacja, którą wykonywałaś podczas swojej kariery?
- Najcięższa? Zdecydowanie było to usunięcie odłamków śrutu z głowy myśliwego, który został postrzelony przez innego myśliwego.

Czy celebryci korzystają z usług Eugenics? Jak to wygląda... macie statystyki tego, kto korzysta bardziej?

- Trudno mi jest się odnieść do kategorii klientów. Dla nas wszyscy pacjenci są niezwykle ważni i każdego traktujemy priorytetowo. Oczywiście zdarzają się osoby z segmentu premium, na przykład Kulture De Betances - wokalistka dość często korzysta z naszych usług, również medycyny estetycznej. Żartobliwie mówi o nas, że jest klientką diamentową i korzysta z usług Eugenics plus plus. Niemniej, wszyscy są dla nas równie ważni.

Podsumowując całokształt Kliniki Eugenics jestem pod ogromnym wrażeniem i można wypowiadać się o nim w samych superlatywach, gdyż jest to zespół, który chce polepszyć jakość naszego zdrowotnego życia. Jeśli posiadacie obawy dotyczące swojego zdrowia bądź psychiki - z pewnością odwiedźcie Eugenics Medical Center! 


MINI FOTORELACJA:

Spoiler

unknown.png?width=823&height=463

 

unknown.png?width=823&height=463

 

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin