Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

045. Strzelanina w Chocoa Cafe. Czy ekskluzywna kawiarnia zapewnia bezpieczeństwo swoim gościom?


Don Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

whatinbusiness.png

WRITTEN by TIARA QUINTANA - DAILY GLOBE, 21/09/2022


Strzelanina w Chocoa Cafe. Czy ekskluzywna kawiarnia zapewnia bezpieczeństwo swoim gościom?


unknown.png.b42b03219458b20c4c1c4d545f1ee15c.pngSpółka Chocoa odnośni w ostatnim czasie niemałe sukcesy, o czym może poświadczyć wysoka pozycja w sporządzonym przez nas rankingu przedsiębiorstw. Nic dziwnego, skoro w żadnym innym miejscu nie zaznamy tak oryginalnych smaków. Firma rozwija się i strzeże swoich przepisów od 1878 roku, a łącząc tradycyjne techniki wyrobu czekolady z nowoczesnymi systemami produkcji, robią furorę na rynku. Jednak czekolada, czekoladą. Tak jak możemy opowiadać o samej marce w superlatywach, tak o lokalach możemy rozważać różne kontrowersje. Spółka Chocoa zdecydowała się na otworzenie dość ekskluzywnej kawiarni, w równie ekskluzywnym miejscu. Lokal mieści się na Rockford Hills, sąsiadując między innymi z pasażami handlowymi, wolnostojącymi punktami Sessanta Nove, Perseus, Gnocchi, a nawet Vangelico czy klubem HOCHBERG. Czy aby na pewno lokal wpasowuje się w standardy i nie zawiesił sobie zbyt wysokiej poprzeczki?

unknown.png.268f7bb39e52b4773978ccb925f784ad.pngWchodząc do środka możemy się poczuć równie dobrze, jak przed lokalem w otoczeniu ekstrawaganckich sklepów czy przedsiębiorczych osób. Specyficzny zapach wydobywający się z lokalu zachęca przechodniów do zatrzymania się choćby na chwilę. Dokładnie w ten sam sposób zostałam "zwabiona" do lokalu. Smaku słodkich przekąsek nie da się zapomnieć, natomiast pewne rzeczy jednak by wypadało...

Mimo wielu superlatyw, którymi można obdarzyć spółkę Chocoa, tak ewidentnie kawiarnia umieszczona na Rockford Hills nie jest najlepszą propozycją. Kultura organizacyjna, która panuje w czekoladowej kawiarni nie ma nic wspólnego z spółką, która odpowiada za tradycyjną produkcje słodkości. Zważając na ulokowanie punktu, nietaktem jest aby ESPRESSO było podawane w SZKLANCE, a po upomnieniu się o wodę dostajemy odpowiedź "ma być gazowana w butelce, czy niegazowana?". Na pięć wizyt w kawiarni Chocoa, tylko i wyłącznie raz otrzymałam kawę wedle odpowiednich standardów. Baristka po otrzymanej pochwale zaznaczyła, że jest nową osobą odpowiedzialną za szkolenia i dziękuje za dobre słowo. Miejmy nadzieję, że zatrudnienie osoby na takie stanowisko przyniesie jakikolwiek rezultat, bo w chwili obecnej Chocoa Cafe odbiega profesjonalizmem, chociażby od lokalnej kawiarni Lighthouse, mieszczącej się na Vespucci Canals.

aXM76YG.pngSytuacja z dnia 20/09/2022 i tak sięgnęła zenitu. Nie jestem w stanie stwierdzić czy to ze względu na panujące tam standardy, czy jednak nieznajome nam porachunki, z którymi ma styczność spółka Chocoa. Choć to drugie wydaje się bardziej prawdopodobne. Podczas popołudniowej rozmowy biznesowej, którą odbyłam w tej placówce, doszło do STRZELANINY W LOKALU z udziałem departamentu. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić jaki był motyw tych działań, natomiast trzeba powiedzieć sobie jasno - cokolwiek się wydarzyło, na pewno nie miało to pozytywnego wydźwięku.

O takich sytuacjach słyszy się skrajnie rzadko, tym bardziej późnym południem, i to jeszcze na Rockford Hills. Na szczęście udało mi się uchwycić kilka zdjęć z tego zdarzenia, dlatego też nikt nie będzie mógł zarzucić tu gołosłowności. Radzimy, aby wybierać lokale z rozwagą, zważając na swoje bezpieczeństwo prywatne, jak i żołądkowe. 

Chcąc wyciągnąć jeszcze jakiś pozytyw, będą nim na pewno godziny zamknięcia lokalu. Kilka dni w tygodniu lokal jest czynny nawet w nocy. Być może to dziwny ruch jak na kawiarnie, ale jakże trafny, bo z tego co zauważyłam to naprawdę tętni życiem... Szkoda, że znaczna część tych osób, to osoby szukające alkoholu przez zamknięte Wallmarty, lub szemrane towarzystwo.


JU8HSsk.pngAhBYPSP.png

 

 

 

 

 

 

Obraz


Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ray Atwell jest zszokowany najnowszymi wiadomościami dot. lokalu, który miał niebawem odwiedzić. Zastanawia się czy czasem, w momencie, kiedy to on odwiedzi kawiarnie, czy nie przyjdzie nikomu do głowy wyciągnięcie broni. Do momentu zwiększenia bezpieczeństwa w Chocoa, nie zamierza tam gościć.**

Edytowane przez TheNikos
Don Daniel, Boxidro i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Anastasia Po przeczytaniu artykułu który dostała w linku od razu go wyśmiała dodając pod nosem**

Chcesz być popularnym w tym mieście.. Licz sie z porwaniami czy innymi rzeczmi. Niedługo pewnie kolejny lokal zostanie spalony bo zbyt o nim głośno...

Edytowane przez Nana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Antonio po głębszej analizie artykułu jest zmieszany, pierwsza myśl którą miał to "Hej, przecież to biznes w środku centrum, na pewno jest tam dużo kamer, ochrony i tak dalej, nie możliwe, że ktoś tam taką akcje odwalił" zaś drugą "Hm.. Zapomniałem, żyjemy w Los Santos, mieście pięknym na zewnątrz, a za każdym rogiem czyha duże niebezpieczeństwo" - Finalnie wyłączył artykuł z podzielonym zdaniem, sam nie będzie jeździł już do Chocoa Cafe na sernik i kawę. **

Edytowane przez Makler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Alice Moner zapoznała się z artykułem dotyczącym jej inwestycji, spółce Chocoa. Przesłała artykuł do działu PR który wydał oświadczenie które pojawiło się na profilach społecznościowych i stronie internetowej **

Odnośnik

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Minh Gauthier - wokalista undergroundowego zespolu "socal frontiers", oraz aktywnie udzielajacy sie w mediach "wyznawca" ruchu white pride world wide wrzucil na swojego lifeinvader post zaczepiajacy nieco autora artykulu, tym samym zwracajacy uwage na problem tego typu przestepstw na terenie calego miasta. **

unknown.png

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin