Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wiktor] mitoman999


mitoman999

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/15325-mitoman999/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kaniel Scoot

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada 

Powód nałożenia kary: Niepoprawna kreacja postaci, nieposzanowanie życia postaci - jako cywil postanawiasz rozpocząć pościg (dołączając do tego aktywny ostrzał z pojazdu) za innym pojazdem z uzbrojonymi pasażerami którzy moment temu okradli Twoich znajomych.

Członek ekipy nakładający karę: Wiktor

Wyjaśnienie sytuacji: Okay, więc opisując całą sytuację od początku, siedziałem sobie w domu nie robiłem nic szczególnego, dostałem wiadomość sms-a od mojego kolegi która brzmiała, mniej więcej "pomocy mirror park potrzebna broń" nie wiedząc jaka jest sytuacja wziąłem pistolet ze schowka, wsiadłem szybko do samochodu i pojechałem w okolice Mirror Parku. Gdy już tam zajechałem zostawiłem samochód z daleka od głównego miejsca, ponieważ nie byłem pewien co mnie tam zastanie. Zauważyłem rozmawiającego mojego kolegę z zamaskowanym facetem, obserwując z daleka całą sytuację ruszyłem za facetami ponieważ zaczęli  uciekać do samochodu. Wtedy mój kolega który przyjechał wcześniej ode mnie na miejsce ruszył do swojego samochodu i zaczął trąbić na mnie bym wsiadał. Nie znając całej genezy sytuacji rozpocząłem za nimi pościg z moim kolegą i ostrzelanie samochodu, tak wyglądała sytuacja.

PS - Chciałem dodać, że nie wiedziałem o tym że są napadani - inaczej sytuacja potoczyła by się gdybym był zaznajomiony z całą przebieganą akcją. Wyrażam skruchę i jeśli to możliwe odblokowanie mojej postaci.

Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Obowiązkowe jest odgrywanie strachu i powstrzymanie się od sytuacji, od których zwykle stroniłbyś w rzeczywistości, reperkusje działań postaci zawsze muszą być brane pod uwagę, brawurowe akcje mogą skończyć się śmiercią waszej postaci. (source)

Pracujecie w dwóch biznesach a w przerwie na papierosa wyjeżdżacie na miasto w swoich supercarach i wymierzacie sprawiedliwość bandytom dokonując na nich driveby. Więcej nie muszę dodawać, wasze postacie to typowo wyidealizowane charaktery nie bojące się śmierci oraz innych konsekwencji. Zastanówcie się czy takie zachowania są okay i proszę nie sugerujcie się tym co odgrywają wasi ulubieni streamerzy, bo akcja wyglądała jakby była wyjęta z jednego z serwerów głosowych na platformie fivem (gdzie opór?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się jeszcze raz to całej sytuacji, tak jak napisałem powyżej nie znałem dokładnie całej genezy tej akcji - okej biorę to na klatę. Lecz tak jak pisze Wiktor, nie miałem kontaktu oko w oko z przestępcami więc sugerowanie mi że nie boje się śmierci lub konsekwencji jest tutaj nie na miejscu, a wplątywanie w to miejsce streamerów czy ogólnie związane ze streamingiem z platformy five'm uważam za bezsensowne - ponieważ nie interesują mnie streamerzy tamtego pokroju.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie z waszej strony i możliwość powrotu do rozgrywki, na pewno jeśli dostanę szansę wykorzystam ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.cd172b4ce310d24aef2bf3448ec20560.png

Skoro nie znałeś genezy dlaczego podjęliście się pościgu i oddaliście strzały? Przypominam, że twoja postać jest pracownikiem Green House Zone, a nie szeryfem w lokalnym departamencie. Złamaliście regulamin strefy przestępczej i powinniście ponieść za to konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin