Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/malibudreams Twój nick ooc proplayer1112222 bloka


LcLc

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/16771-proplayer1112222/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę:lilly mi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)blokada
Powód nałożenia kary:
Zginęła w wypadku podczas ucieczki przed LSPD (marne kreowanie postaci, kłamstwa)
Blokada postaci
Członek ekipy nakładający karę:malibudreams
Wyjaśnienie sytuacji:akcja wygladala tak napisalem do typa co byl poddawany ze nie ma psychy wsiasc i stanalem aby odpisac dla osoby co chciala kupic auto wrocilem z alt taba i dostalem pita wiec zaczolem uciekac bo sie przestraszylem i tak uciekalismhy ni ewiem ile 5 moze 10 minut i pojechalem na droge zwana przezemnie Seu czesc 2 ale dostalem dsynca czy cos w tym stylu i wylecialem przez barierke i lecialem w kosmos uderzylem tylem auta w ziemie zatrzymalem sie na drzewie odegralem ze lekko pobijana zablokawane nogi w pedalach i zapiete pasy w dodatku reka zablokowana pomiedzy drzwiami a drzewem nagle przyszedl malibu i powiedzialem okej mozesz dac mi aj za meta gaming i za slabe odegranie ale dal mi blokade postaci chcialem potem odegrac jak by ems sie mna zajelo ze mozna wyczuc pomalane nogi i rece w dodatku po akcji chcialem odgrywac brak palcow po wypadku ze niby zmiażdone i amputacja ale mniejsza o wiekszosc przyszedl malibu i cos sprawdzal ze cos podejzanie ze lekko pobijana wiem odegralem to zle moglem odegrac ze mocno pobijana itp ale dynamicznie to pisalem bo chcialem isc do toaletu siku chcialbym pograc na tej postaci przepraszam za tamto moge nawet dostac admin jaila za to  mam nadzieje ze apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie 
Ewentualne screeny/świadkowie: brak swiatkow chyba ze kupujacy ktory sie nei doczekal auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin