Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09/10/2022] Daily Globe 1st Anniversary


KUBV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

817Ryns.png


6g0R7mQ.png

Daily Globe 1st Anniversary, dokładnie 9 października 2022 r. wybije rocznica rozpoczęcia działalności Daily Globe na lokalnym rynku. Przez okrągły rok korporacja zrzeszyła miliony odbiorców, dominując nad rynkiem w San Andreas (wg. danych na sierpień 2022 było to 70% słuchaczy całego rynku). Za twórcę i matkę projektu w mieście uważa się Adę Grimes, która przy pomocy Lucille Ferreira i jej funduszy rozkręciła działania marki. Po jej śmierci nadeszły zmiany, a Rosemary Ponds nie próżnowała i odcięła Daily Globe od CROWN Holdings, przejmując większość akcji spółki. To był krok przełomowy, bowiem korporacja stała się samodzielna na ciężkim i grząskim rynku spółek kapitałowych. Nieodłącznym elementem, a zarazem trzonem korporacji medialnej był jej zarząd - wśród członków za prominentnego wymienia się Preciousa Arceneau, który towarzyszył marce na każdym jej kroku od powstania do osiągnięcia statusu giganta. Aktualnie Daily Globe posiada wiele autorskich programów, m.in. kultowe What In Business, dział sportowy In The Cage, społeczny w formie Night American Discussions czy motoryzacyjny dzięki CAR TEST. O świat blichtru dba Marilyn Hatheway w programie The Daily Show. A oprócz tego odbiorcy mają do dyspozycji codzienną dawkę newsów z kraju i świata. Korporacja była również odpowiedzialna za organizację gali Daily Globe Business Awards, Celebrity Awards oraz letniego festiwalu HERITAGE.


Z okazji rocznicy mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczysty bankiet w Galileo Observatory, który odbędzie się 9 października 2022 r. o godzinie 21:30. Wszystkich gości obowiązuje dress code wieczorowy - dla Pań suknie wieczorowe lub balowe, a dla Panów smoking. Bardzo prosimy wszystkich o zastosowanie się do obowiązujących zasad i równocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia osób ubranych nieadekwatnie do okazji.

Bankiet uświetni wizyta gościa specjalnego, Gubernatora Stanu San Andreas i władz miasta oraz występy sceniczne lokalnych gwiazd. W najbliższych dniach będziemy informować Państwa o wszystkich szczegółach tego wydarzenia. Prosimy przygotować się na szczególne środki bezpieczeństwa i punkty kontrolne, które organizować będą funkcjonariusze Los Santos Police Department ze wsparciem biura szeryfa.

Partnerami wydarzenia są dom mody Sessanta Nove, właściciel Paradise Island,  .101 Inc. oraz Carrera Aircraft. Za obsługę odpowiadać będzie Lighthouse Cafe & Bar oraz Marlowe Restaurant, a o bezpieczeństwo gości zadba  VISec oraz Star Security. Wsparciem dla gości będą hostessy dzięki uprzejmości Vanilla Unicorn.

Relacja na żywo będzie poprowadzona w Daily Globe oraz za pośrednictwem telewizji CNT.


Dla naszych gości przygotowaliśmy ogrom niespodzianek!

Wśród nich, m.in. możliwość wygrania vouchera:

 • na przelot luksusowym samolotem z pełną obsługą;
 • na przelot luksusowym śmigłowcem;
 • na skok ze spadochronem dla pary;
 • usługę tuningu w 101 Customs o wartości $100 000;
 • dzień z super-model & CEO Sessanta Nove Ayumi Amaya-Ferreira;
 • torbę Sessanta Nove Vanity Purse Classic z grawerem z 24-karatowego złota;
 • torbę Sessanta Nove Vanity Purse Alternative z grawerem z 24-karatowego złota;
 • torbę Sessanta Nove Vanity Purse Multicolor z grawerem z 24-karatowego złota
 • dzień z agentką gwiazd, Lexie Carter-Tavares;
 • gotowanie z Kulture De Betances i jej zespołem;
 • 3 dni luksusu na Paradise Island (High Class);
 • Offroad z Tzillą Grossi i jej przyjaciółmi;
 • miesiąc darmowych reklam w Daily Globe;


Spoiler

Moi drodzy, wspólnie z @MarceIorganizujemy wielką fetę na rok gry Daily Globe. To będzie ukłon przede wszystkim dla @lowserotonin& @anti , którzy są twórcami tego projektu. Was gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu i konkursach, które dla Was przygotowaliśmy. Z uwagi na dużą ilość nagród konkursy będą prowadzone w trakcie wydarzenia ze sceny, więc zachęcamy do udziału w całym bankiecie - wtedy będziecie mieć pewność, że nic Was nie ominie. Od jutra rusza pełna promocja, więc spodziewajcie się w tym temacie postów ze szczegółami. Dla chętnych discord wydarzenia: https://discord.gg/VweyTJtyYD

Specjalne podziękowania dla osób, które współtworzyły lub współtworzą projekt Daily Globe, a w szczególności dla:

 • @MarceI- największy mózg operacji, niezwykle zaangażowany i uczynny - osoba bez której Daily nigdy by nie było w tym miejscu, gdzie jest. Jesteś najlepszy!
 • @lowserotonin- twórca Daily Globe, odklejeniec i jeden z najlepszych charakterów postaci dziennikarza;
 • @anti- współtwórca Daily Globe, wspierający projekt jako członek ekipy i aktywny gracz;
 • @kislu- członek zarządu, współtwórca What In Business;
 • @ravdar- członek zarządu, współtwórca CAR TEST;
 • @Bayer- członek zarządu;
 • @Samson- członek zarządu, współtwórca IN THE CAGE;
 • @Girion- członek zarządu, autor i pomysłodawca Night American Discussion;
 • @freewonti- twórca In The Cage, aktywny gracz w dziale sportowym;
 • @ganjamafia club- twórca What In Business.

Dziękujemy szczególnie z @MarceI, że już od prawie roku możemy liderować największymi mediami na serwerze. 🙂 Dzięki za Wasze zaufanie! 💯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, że ja tyle przeżyłem w tym Daily Globe, tyle liderów, tyle dram... Dziękujemy Wam za wspólny rok i do zobaczenia na wydarzeniu! 🥰 Serdeczne podziękowania dla @lowserotonin i @anti za wprowadzenie do projektu i współpracę przez długie miesiące mimo zgrzytów. Szczególnie buziaki przesyłam do @KUBV bez którego nie udałoby się pociągnąć jedynych, rzetelnych i profesjonalnych mediów przez taki ogromny okres czasu. Jesteśmy niczym ogień i woda, a ciągle nadajemy na podobnych falach, które są w stanie pociągnąć wszystko do końca, SLAY QUEEN MAMACITA! 🤭

Edytowane przez MarceI
rusek, KUBV, Jesus i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ike7ico.png


Ex8xl32.jpg

Ada Grimes-Ferreira - pomysłodawczyni i założycielka marki na lokalnym rynku. To ona stoi za sukcesem Daily Globe w Los Santos. Nierzadko bywała kontrowersyjna, nie stroniła od uwagi paparazzi, wyrosła na miejscową milionerkę. Dzięki niej powstały programy WHAT IN BUSINESS, CAR TEST, IN THE CAGE oraz wspaniałe wydarzenia, m.in. Daily Globe Business Awards, które przygotowywała przed swoją śmiercią. Została brutalnie zamordowana podczas lunchu z senator Partii Demokratycznej, Astrid Nillson. Odznaczona przez Radę Miasta. Wyróżniona jako ikona roku w trakcie gali Celebrity Awards.

Lucille Ferreira - głowa największego holdingu w stanie, CROWN Holdings. To Ferreira zainwestowała w projekt Daily Globe, wypromowała go swoim nazwiskiem i później wcieliła w holding, dzięki czemu marka pozostała spółką zależną. W międzyczasie inwestowała w spółkę-córkę, CROWN Development i zarządzała połową nieruchomości w Los Santos, które sprzedawały się jedna po drugiej. Zaciekła popleczniczka praw LGBT, zadeklarowana lesbijka, wsparła akcję ERIS związaną z #Pride.

Rosemary Ponds - dziennikarka roku wg. Celebrity Awards 2022. Kobieta nietuzinkowa, która zasłynęła programem Talks with Ponds, a później fuzją San News z Daily Globe. To dzięki niej Nicholas Conell wystąpił na gali rozdania nagród jako konferansjer, a później - już po fuzji - przeszedł do Daily Globe i prowadził swój autorski program Night American Discussions, pozostający po dziś dzień w oficjalnej ramówce marki. Po skandalu z udziałem Kulture De Betances usunęła się w cień i wyjechała do Georgetown, by wychowywać własnego syna z Semionem Afanasyev.

Precious Arceneau - człowiek zagadka, który czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem marki od samego jej początku, czyli października 2021r. Zrzeszony przez zarząd Daily Globe i pozostający na swoim stanowisku pomimo różnic w poglądach oraz zmianach kadrowych na najwyższym szczeblu władzy. Był doradcą wszystkich CEO spółki, a obecnie pozostaje dyrektorem operacyjnym i odpowiada za wizerunek korporacji względem kontrahentów i osób trzecich, a w szczególności odbiorców Daily Globe.

Marilyn Hatheway - wspólnie z Maynardem Banasiewiczem weszła do zarządu i rozpoczęła kampanię zmiany wizerunku Daily Globe, którą zakończyła pomyślnie po trzech miesiącach. W międzyczasie rozpoczęła własny cykl na żywo z Jamesem Hamptonem, czyli WEST WILD SHOW i autorski program THE DAILY SHOW. Finalnie kobieta odeszła z zarządu razem z Banasiewiczem i skupiła się w pełni na swojej żurnalistycznej misji w lokalnych mediach. Współprowadziła ogromne festiwale muzyczne, m.in. Sprunk Shower czy HERITAGE. Nieoficjalnie wspiera organizację bankietu z okazji rocznicy Daily na rynku.

Spoiler

Wymienione osoby szczególnie przysłużyły się Daily Globe. Dzięki nim rozwój projektu był możliwy, choć nie zawsze z sukcesami, to wciąż pozostawał najlepszym na serwerze - wg. subiektywnej oceny nas samych. 🙂 Za początki i okres do stycznia 2022 dziękujemy @lowserotonin& @anti. Od stycznia do września stale projektem kierowałem ja i @KUBV. Bądźcie z nami 9 października!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayqf4L.png
(od lewej Tzilla Grossi, Kulture De Betances, Marilyn Hatheway)

Daily Globe Anniversary to idealny moment na to, by poznać Twoich ulubionych idoli. Z pewnością wśród nich jest modelka Tzilla Grossi, piosenkarka Kulture De Betances czy dziennikarka roku Marilyn Hatheway. Będąc na wydarzeniu 9 października o 21:30 w Obserwatorium będziesz miał opcję wygrania jednego dnia na offroad ze wspomnianymi trzema artystkami. Aby wygrać wystarczy pojawić się na wydarzeniu i w trakcie QUIZu ze sceny odpowiedzieć poprawnie na zadane pytanie odnośnie wspomnianych osób i ich zawodowych aktywności, a w szczególności modelki Tzilli Grossi.

Jak ułatwić sobie szansę i zdobyć złoty bilet VIP na wydarzenie? Udostępnij na swoim profilu w serwisie Lifeinvader zdjęcie z hashtagiem #DailyGlobeAnniversary i pokaż, jak bawisz się w formule offroad! Zdjęcia oceniać będą nasze gościnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUdTZee.png
(od lewej Tori Ramirez, Marilyn Hatheway, Precious Arceneau, Chase Love, Kulture De Betances, RXXPERESS, BABY RAY, RONNIE na tle budynku Galileo Observatory)

POZNAJ ARTYSTÓW I PROWADZĄCYCH WYDARZENIE
DAILY GLOBE ANNIVERSARY


Bankiety cechują się sztywnością i tym, że wszyscy wokół chodzą spięci. To emocje, które będą z pewnością towarzyszyły wszystkim organizatorom nadchodzącej niedzieli. A co najlepiej poprawia humor i dodaje energii? Muzyka. Mówią, że muzyka łagodzi obyczaje. Wobec tego na bankiecie Daily Globe z okazji rocznicy istnienia na rynku pojawią się artyści nietuzinkowi, a niektórzy... zaskoczą bardzo pozytywnie. Trzymajcie nas za słowo, bo to będzie coś, czego media i opinia publiczna nie widziały od lat. Wśród występujących Kulture De Betances, Tori Ramirez, RONNIE, Chase Love czy BABY RAY. O oprawę muzyczną standardowo zadba niezastąpiona DJ RXXPERESS. Z kolei wydarzenie w duecie poprowadzą dziennikarka Marilyn Hatheway i członek zarządu korporacji, Precious Arceneau.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.9f82c26538ca597fe7f505f876c6fb18.png

Carrera Aircraft będąc oficjalnym partnerem wydarzenia daje wszystkim gościom możliwość wygrania trzech voucherów na usługi wspomnianej firmy. Szczęśliwcy mają do zdobycia:

 • unikalny skok ze spadochronem dla pary;
 • przelot śmigłowcem;
 • przelot luksusowym samolotem.

Jak wygrać niniejsze nagrody? Przede wszystkim pojawić się na wydarzeniu 9 października, ale również poprawnie odpowiedzieć na pytanie ze sceny dotyczące marki Carrera Aircraft.

 

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sessantanovegiveaway.thumb.png.896e3ef6fb072cc7d0dd963015d5274f.png

Z okazji rocznicy istnienia Daily Globe, której Sessanta Nove jest partnerem organizujemy giveaway w którym do wygania są 3 torebki z naszej najnowszej kolekcji VANITY - torby w wariancie CLASSIC, ALTERNATIVE i MULTICOLOR powędrują do trzech szczęśliwców, którzy będą bawić się na bankiecie w najbliższą niedzielę.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown_and_White_Hotel__Resort_Instagram_

Paradise Island jest Twoim skrytym marzeniem? Chcesz pojawić się na pierwszym turnusie zupełnie za darmo? Bądź tej niedzieli z nami, wspieraj Daily Globe i świętuj tę rocznicę w niezapomniany sposób. Dodatkowo w trakcie QUIZU odpowiedz na pytanie dotyczące wyspy i zgarnij voucher na dwa dni dla dwóch osób w apartamencie najwyższej klasy.

 


9 października (niedziela)
21:30
Obserwatorium Galileusza

Obowiązuje dress code - mężczyźni garnitur lub smoking, a kobiety suknie wieczorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC2ZmUD.png

 

9 października o 21:30 .101 będzie wspólnie z Daily Globe. Świętujmy tę rocznicę w Galileo Observatory! A dla wszystkich klientów naszego studia tuningowego i nie tylko, którzy pojawią się tego dnia na wydarzeniu przygotowaliśmy specjalny voucher na $100 000. Do wskazanej kwoty będziecie mogli zrobić u nas zmodyfikować swój samochód!

Jak zdobyć voucher? Przede wszystkim pojawić się na wydarzeniu i w trakcie QUIZU odpowiedzieć na pytanie dotyczące marki 101.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fft4xyg.png

Poznaj tajniki działania domu mody Sessanta Nove, życia codziennego modelki i agentki gwiazd. Jak praca w show-biznesie wygląda od kulis? Który z celebrytów jest ich ideałem, a z kim nie mogłyby zjeść kolacji? To i wiele więcej na spotkaniu z Ayumi Amaya-Ferreira i Lexie Tavares. Jak zdobyć voucher? Przede wszystkim pojawić się na wydarzeniu Daily Globe Anniversary i w jego trakcie odpowiedzieć na jedno pytanie związane z obiema kobietami. Pierwsza poprawna odpowiedź będzie podstawą do odbioru vouchera.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Słynna i kontrowersyjna wokalistka Kulture De Betances jest znana ze swojej miłości do fanów. Kobieta otwarcie to przyznaje w wywiadach, a jej BIO w profilu na Lifeinvaderze opiewa we wspaniałe słowa /i love my fans, i love you so much/. W przypadku rocznicy Daily Globe wspomniana miłość okazuje się idealna do spotkania z jednym bądź grupą fanów. Wystarczy pojawić się na bankiecie i znać twórczość wokalistki. **

TOVjhmv.png
(od lewej Trinity Myles, Kulture De Betances, Lexie Tavares i Marilyn Hatheway)

MYLES, DE BETANCES, TAVARES, HATHEWAY. Wschodząca piosenkarka, wielka gwiazda estrady, agentka gwiazd i dziennikarka roku. To cztery kobiety, które będziesz mógł lub mogła spotkać podczas bankietu Daily Globe, ale nie tylko... jeśli poprawnie odpowiesz na pytanie w QUIZie, to wygrasz voucher na dzień gotowania z Kulture De Betances i jej zespołem. QUIZ odbędzie się w losowym momencie bankietu, a pierwsza poprawna odpowiedź będzie wskazana jako wygrana. Istnieje opcja zaproszenia dwóch dodatkowych osób, wobec czego voucher przypada na 3 osoby i będzie zrealizowany do końca października bieżącego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin