Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Coffe shop] Smoke On The Beach


Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

xSjPbJE.png

Smoke On The Beach - Świeżo otwarty w końcówce września 2022 Coffe Shop, ulokowany na Vespucci Beach. Dzielnicy, która jest jedną z bardziej ruchliwych części miasta, odwiedzanej zarówno przez masę mieszkańców jak i turystów. Przedsiębiorstwo zostało założone przez lokalnego inwestora - Jack Ricciardi, który to postanowił doglądać lokal z tylnego fotela, pozostawiając go pod opieką wyselekcjonowanej przez siebie grupy ludzi. Smoke On The Beach zajmuje się głównie sprzedażą różnych odmian wyrobów z konopi, hashu jak i również wielu akcesoriów do palenia czy hodowli


 

Spoiler

Cześć!
Za pozwoleniem opiekunów postanowiłem tym razem uderzyć z właśnie takim biznesem na wspomnianej postaci, tym bardziej, że aktualnie nie widnieje żaden aktywny Coffe shop. Myślę, że biznes przyjmie się miło w centrum rozgrywki. Tak jak zostało to zawarte wyżej - nie pojawię się w tym biznesie jako pracownik, ale będzie on przeze mnie kontrolowany - również chciałym, aby wszystkie niedociągnięcia czy problemy z pracującą tam kadrą były kierowane do mnie. Wraz z wyznaczoną grupą osób będziemy starać się, aby w tym konkretnym lokalu był zachowany klimat z nastawieniem na grę pracownik - klient, a nie zwykłe strzelenie oferty i zakończenie na tym.  Wszystkie informacje o dokładnej lokalizacji zostaną tutaj dodane zaraz po akceptacji aplikacji.

 

Madeleine lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin