Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] Grajzol


Grajzol

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9417-grajzol/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Timothy Easley
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada 
Powód nałożenia kary: Wyjście z gry podczas interakcji z LEA w celu uniknięciu konsekwencji. Na pościgu odwalałeś, jeździłeś 240 przez vespucci, a na sam koniec skoczyłeś z wiaduktu.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Sądzę ze kara jest bardzo nie adekwatna do czynów, dlaczego? ``wyjscie z gry`` a bardziej wyrzucenie z gry było spowodowane wysokim pingiem, i zostało mi również zarzucone unikanie interakcji gdzie sama jednostka pingu czyli [ms] to jest opóźnienie w poprzedniej apelacji Administrator Teddy zarzucil mi ze nie odpisywalem przez dlugi czas medyką, gdzie na logach z czatu widac ze max były to 2 minuty i ostrzegalem medyków ze mam wysoki ping, również Sądzę ze samo prowokowanie mnie policji nie bylo odpowiednie ale pomine ten fakt, sam skok z wiaduktu byl spodobany adrenalina którą odczuwala postac w tamtej sytuacji, zachowałem sie odpowiednio ponieważ odgrywałem poważne obrażenia. Na tej postaci miałem prawie 200h co stanowi spory kawałek czasu poświęcony na waszym serwerze i majątek który sie drobiłem na niej nie chciałbym stracić i dalej bardzo zależy mi na grze, jednocześnie sądze ze odrzucanie za wcześniejsze kary jest nieodpowiednie, zresocjalizowalem sie. Niżej daje SS ze nie bylo to unikanie gry.  unknown.png
Ewentualne screeny/świadkowie:unknown.pngunknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem pod ~, żebyś miał jakikolwiek ping. Podczas pościgu odwalałeś, nie odegrałeś ani jednego uderzenia w cokolwiek. Twój pojazd był w tragicznym stanie, a przestałeś uciekać tylko dlatego, że zablokowałeś się dwoma kołami poza wiaduktem na autostradą. Ostateczną decyzję pozostawiam @Spectre, ale ja trzymam się tego, że przeciągałeś grę jak tylko można finalnie wychodząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teddy. napisał:

Nie widziałem pod ~, żebyś miał jakikolwiek ping. Podczas pościgu odwalałeś, nie odegrałeś ani jednego uderzenia w cokolwiek. Twój pojazd był w tragicznym stanie, a przestałeś uciekać tylko dlatego, że zablokowałeś się dwoma kołami poza wiaduktem na autostradą. Ostateczną decyzję pozostawiam @Spectre, ale ja trzymam się tego, że przeciągałeś grę jak tylko można finalnie wychodząc.

~nie zawsze moze dobrze dzialac i pokazywac dokladny aktualny ping, sprawdz w logach powod disconneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teddy. napisał:

Nie widziałem pod ~, żebyś miał jakikolwiek ping. Podczas pościgu odwalałeś, nie odegrałeś ani jednego uderzenia w cokolwiek. Twój pojazd był w tragicznym stanie, a przestałeś uciekać tylko dlatego, że zablokowałeś się dwoma kołami poza wiaduktem na autostradą. Ostateczną decyzję pozostawiam @Spectre, ale ja trzymam się tego, że przeciągałeś grę jak tylko można finalnie wychodząc.

Moze i masz racje co do poprawnosci poscigu przyznaje sie ze nie byl on najlepszy dlatego apeluje o zdjecie blokady i nadanie admin jaila za niepoprawność pościgu, tak jak pisałem zagralem spory kawal czasu u was na serwerze i nie chce stracic postaci przez takie cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin