Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] przelot


przelot

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3233-przelot/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: N/A
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: ''Cheater''
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, wszystkim przychodzę, pisze tą apelacje dlatego, że ostatnio mój znajomy dostał permanentnego bana za to samo co ''zrobiłem'' Ja. Byłem oskarżany wiele razy o cheaty, handlingi, skrypty które by mi pomagały w grze. Otóż to, zgodzę się z tym że KIEDYŚ używałem cheatów lecz po jednym dniu mnie złapano. Było to dokładnie jakieś ponad półtora roku dokładniej w czerwcu ubiegłego roku (2021), od tamtego momentu przejrzałem na oczy że robiłem źle i przestałem to robić, lecz w pamięci graczy dalej pozostała na mnie łatka, że jestem cheaterem. Wiele razy zachodziłem innym graczom za skórę przez co próbowano mnie w pewnym określeniu urobić, abym otrzymał banicje za czegoś czego nie zrobiłem. I też tak się stało, otrzymałem bana dokładnie trzeciego września gdy wyciekł filmik z moim udziałem gdy po uderzeniu w drzewo po czym wstałem i pojechałem dalej, na prawdę nie wiem co mną wtedy kierowało że zdecydowałem się do włączenia tego God Mode'a, nie ukrywam, że jest mi mega głupio bo zawsze zaręczałem że już nie cheatuje. Zapewne jechałem wtedy na trybie God Mode przez to, że wprowadzono wtedy zmianę do ceny napraw pojazdów która była nie zbyt dobrze zrobiona i za 100hp które uciekło ze zdrowia pojazdu trzeba było płacić ponad 10.000$, na tamten moment rozwoju mojej postaci była to absurdalna kwota. Wiele razy pomagałem administracji przy naprawianiu samochodów lub ich handlingu, mam na to świadka jest to @LordSokol oraz @ThePilator którym pomagałem zrobić handlingi do kilku samochodów, wiedzą to też niektóre osoby z grona serwera discord dla grup zmotoryzowanych dokładnie chodzi tutaj o MeetApp, czemu mnie tak surowo potrakowano? Nie wiem, pewnie przez łatkę którą miałem, że dalej cheatuje - miałem w pewnym momencie dość gadania na mój temat, zawsze próbowałem się tłumaczyć przez co zganiałem na siebie jeszcze większe pole manerwu dla osób którzy chcieli żeby mnie urobić. I też tak się stało. Ręcze za siebie, że to był jednorazowy wybryk który się nigdy nie powtórzy. Tak samo gdy zerkniemy w moje logi kar. Często ponosiły mnie nerwy przez różnych ludzi którzy próbowali mi jak najbardziej uprzykrzyć grę na tym serwerze, mam pełno banów które były po maksymalnie dniu, może dwóch dni zdejmowane bo były TYLKO nagonką na mnie, na moją osobę. Zmieniłem podejście gry, mam totalnie inny mental - nie chcę mieć już na sobie łatki cheatera, na sam koniec mogę tylko podziękować i prosić o wyrozumiałosć i za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej apelacji. Dzięki wielkie, pozdrawiam + wysyłałem do @Boxidro, że nie potrzebuje wspomagaczy w postaci handlingu żeby wygrywać w grze komputerowej (xD), tak samo nie wiem czemu otrzymałem bana na serwerze Discord samego Vibe'a oraz na LifeInvader.
Ewentualne screeny/świadkowie: Otóż to, posiadam. Dla osoby rozpatrującej mogę wysłać niezamalowane nicki i niektóre wiadomości gdy w kwietniu próbowano mnie urobić, samo nagranie przez które mam bana zostało usunięte. (kolor czarny)

unknown_2.png

 

IMG_20220930_185504.jpg

Edytowane przez przelot
Lemonadee, KarloZ, stodola i 1 inny lubią to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Jestem po rozmowie z osobami związanymi stricte z motoryzacją na serwisie. Są sprzeczności, ale ostatecznie jesteśmy w stanie dać Ci OSTATNIĄ szansę. Jeżeli tym razem będzie znów coś się działo, kolejne nieprzyjemne sytuacje, to nie będzie biletu wstępu. Spóźniony prezent na dzień chłopaka, ale to jest już ultimatum. Potrafiłeś mi się zarzekać i obiecywać na PW, więc zobaczymy, ile są warte Twoje słowa. Można akceptować.

przelot lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin