Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

085. Przewodnicząca oddziału Partii Demokratycznej ustępuje ze stanowiska, zostaje zaatakowana podczas konferencji prasowej.


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Written by Luis Chorostecki - DAILY GLOBE, 01/10/2022

 


IJcMxkF.png

Astrid Nillson niespodziewanie ustępuje ze stanowiska Przewodniczącej Partii Demokratycznej w Hrabstwie Los Santos

Rządząca oddziałem partii od 2021 roku demokratka nieoczekiwanie zapowiedziała w sobotę odejście ze stanowiska. Jej następcę na najbliższym posiedzeniu ma wybrać partyjne prezydium.

- W dniu wczorajszym, trzydziestego września złożyłam dymisję ze stanowiska przewodniczącej Partii Demokratycznej oraz zrezygnowałam ze stanowiska nadzorcy w dystrykcie Zachodnim, pozostawiając wolny wakat - rozpoczęła konferencję była przewodnicząca oddziału Partii Demokratycznej w Los Santos.

Spytana, czy oznacza to zakończenie kariery politycznej, oznajmiła, iż rozważa w przyszłości powrót w roli pomocniczej lub eksperta w mediach.

Przyczyny rezygnacji?

Polityczka podkreśliła, iż powody były czysto prywatne i zdrowotne, niezwiązane z sytuacją polityczną w hrabstwie - zaapelowała o uszanowanie jej decyzji oraz prywatności.

- Decyzja była dla mnie bardzo trudna, bardzo prosiłabym o jej uszanowanie. Chciałabym podziękować każdemu obywatelowi za zaufanie podczas dekady pracy w polityce; każdemu członkowi Partii Demokratycznej, który wspierał mnie do tego momentu w mojej pracy, jak i każdemu współpracownikowi, z którym miałam przyjemność pracować. To był pracowity, efektywny czas, lecz za każdym razem działałam dla Was z uśmiechem na ustach. Jeszcze raz Wam dziękuje. Jeszcze dodam, z kwestii formalnych: na dniach odbędzie się zebranie prezydium Partii, które wybiorą nowe władze na terenie Los Santos - dodała Astrid Nillson na koniec swojego oświadczenia.

Naturalną następczynią na stanowisku byłaby obecna wiceprzewodnicząca, Sherry Whitlock. Ta nie pojawiła się na konferencji, podobnież z powodu pilnego spotkania w Waszyngtonie.


Dramatyczne zakończenie konferencji prasowej i kłopoty niebieskich w Los Santos

Konferencja została w gwałtowny sposób zakończona przez jednego z zainteresowanych, agresywne zachowanie przerodziło się w rękoczyny i zaatakowanie polityk. Stan byłej przewodniczącej nie jest obecnie znany. Biuro szeryfa jest w trakcie poszukiwania  zbiegłego sprawcy.

Po udanych wyborach nastąpiło trzęsienie ziemi, jakim było aresztowanie i skazanie burmistrz z nadania Partii Demokratycznej, Miriam Avrahami, Partia Demokratyczna nie zdążyła jeszcze wystawić swojego kandydata do wyborów uzupełniających w Dystrykcie Centralnym, a już ma kolejny wakat w Dystrykcie Zachodnim. Przegrana nawet w jednym z okręgów może oznaczać oddane stanowiska Przewodniczącego Rady Nadzorczej do przeciwnego obozu. W tym wypadku zmiana przywództwa partii zdaje się mieć miejsce w najgorszym możliwym momencie.

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**James Morningwood czyta artykuł podczas przygotowań do Santos Business Expo. Był obecny podczas konferencji i jest zniesmaczony odejściem rywalki. Zawiązuje krawat z żalem i myśli o tchórzostwie konkurentki która opuściła szachownicę polityczną w tak krytycznym dla miasta i obywateli momencie.**

MAES AMONRA i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin