Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 [GRA/Magik] MisMalisSPZBOR


SouTh.CaL

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/10432-mismalisspzbor/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Felix Rasharov
Rodzaj kary: (blokada)
Powód nałożenia kary: q podczas akcji rp
Członek ekipy nakładający karę: Magik
Wyjaśnienie sytuacji:
Cześć została nadana mi blokadę postaci po rzekomo q podczas akcji, gdzie uciekałem quadem główną ulicą jechałem 90/130 a na moim ekranie po skręcie w prawą stronę na Ammunation przy Davis pojawił się napis "Time Out" działo się to gdzieś o godzinie 21/30 pościg trwał z 5 minut a potem tak jak pisze próbowałem wchodzić przez jakiś czas ale po ponownej próbie wbicia na serwis wyskakiwało mi niepoprawne dane konta a wszystko się zgadzało gdyż korzystam z opcji zapamiętywania hasła włączałem i wyłączałem alt v ale bez zmiany dalej nie mogłem wejść chodź próbowałem, podobno były ataki DDOS a moje połączenie internetowe aktualnie wynosiło bardzo niską prędkośc internetu. Cały czas próbowałem lecz po 15/25 minutach powiedziałem sobie że no nie wejdę więc wyłączyłem komputer poszedłem do łóżka sprawdziłem sobie forum a tu blokada, , a inni gracze też mieli problem z wejściem na serwer oraz częstymi crashami spowodowanymi przez DDOS, dałoby radę odblokować tą postać oczywiście możemy dograć akcje dla mnie to nie problem gdyż nie miałem jakiegolowiek zamiaru wyjścia gdybym został złapany rozegrał bym akcje tak jak powinno. I sorry za utrudnienia pozdro 
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

Magik
Sobota o 21:39

Czas Treść
 
[08.10.2022 21:32] /do lekko zachaczył oponą przednią, nic poważnego mu się nie stało miał kask
[08.10.2022 21:32] ** Lekko zachaczył oponą przednią, nic poważnego mu się nie stało miał kask. (( Nieznajomy QK5L ))

 

 Zrzut ekranu_20221008-231241_Discord.jpg.378e722b90b87592179814de7be58a11.jpg

Zrzut ekranu_20221008-231526_Discord.jpg.f2166af67337813e463af59c5ece1537.jpg

Edytowane przez MisMalisSPZBOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin