Skocz do zawartości

Update 1.51

Wersja skryptu 1.51 już dostępna! Nowe ciuchy, autopilot, wyścigi!
Zobacz to

Dyskusje nt. Organizacji Przestępczych


Polecane posty

Dnia 15.11.2020 o 14:34, Spectre napisał:

Nie wiem jak chłopaki z przestępczych chcą się odnieść do przestępstw bo tak naprawdę nie ma nic więc co najwyżej można pociągnąć zapamiętane wątki. Prosiłbym o wypowiedź w tej sprawie.

 

Raczej nie wrócimy do starych tematów, chyba że macie jakiś swój materiał na którym możemy bazować i pociągnąć to dalej?

zozim lubi to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Skrabek napisał:

W kwestiach przestępstw - nie widzę kłopotu w napisaniu ich jeszcze raz - w temacie i tak będą zadawane pytania, więc pewne fakty siłą rzeczy autor posta będzie sobie przypominał 🙂

Jako iż już jestem oficjalnie liderem LSPD, po ostatnich sytuacjach straciliśmy wszystkie casefiles które prowadziliśmy z byłymi przestępstwami jak i jakiekolwiek kartoteki, można sobie uznać moim zdaniem że lecimy z tym co było zapamiętane i tyle. Nikt nikogo nie będzie prosił by pisał o tym jak rozstrzelał 10 gostków na SC i nie pamięta nawet kogo xD Chociaż ostateczny głos powinien zabrać Sebek.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rogal napisał:

witam, czy macie zamiar robić jakieś zmiany w kwestii cornerów? Aktualnie stanie na cornerze jest straszną katorgą w dodatku nieopłacalną całkowicie.


Prawda, przyda się ponowny balans. Bo albo coś się popsuło, albo ktoś coś źle ustawił. Gracze mają szansę na sprzedanie narkotyku mniejszą niż szóstka w totka i to jest akurat fakt. Handel na cornerze stał się kompletnie nieopłacalny.

Vectro lubi to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bot powinien wiedzieć po co przychodzi, skoro gracz handluje samą kokainą to czemu klient chce u niego kupić przykładowo MDMA? To jest zupełnie do zmiany, jednak wciąż corner powinien być tylko dodatkiem do rozgrywki i mniej zyskowną alternatywą sprzedaży narkotyków, by ludzie stawiali na interakcje między graczami, dlatego też nie ma co boostować cen na cornerze.

 

WaderQ, Lopez, keisiM i 4 innych lubią to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana cen to rzecz drugoplanowa, pierwszą rzecz którą wypadałoby zmienić to procent powodzenia się sprzedaży bo w tym momencie jest on strasznie mały. Dodatkowo dochodzi ten limit obsłużonych klientów na jedynym cornerze, który przy aktualnym prawdopodobieństwie sprzedania narkotyku jeszcze bardziej pozbawia dilera zarobku.

negro, noteker i Mejaru lubią to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Gamemaster

Trzy proste zmiany dot. cornerów:

  • od teraz dostęp do cornerów ma każda postać -> nie trzeba być w organizacji przestępczej, by grać diler
  • cornery są aktywne w godzinach 17:00-23:59
  • szansa na sprzedanie niektórych narkotyków "tanio" wzrosła
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝