Skocz do zawartości

Update 1.51

Wersja skryptu 1.51 już dostępna! Nowe ciuchy, autopilot, wyścigi!
Zobacz to

Dyskusje nt. Organizacji Przestępczych

Polecane posty

Przed chwilą, Aliéné napisał:

No ale widzisz, miał większe szanse że mnie zdąży rozsztrzelać. To że jest wolny to jego problem, to tylko potwierdza mnie że dobrze zrobiłem wyciągając broń i go rozstrzelałem bo nie był w stanie zareagować jakkolwiek. Nie wiem dlaczego jednoosobowy lootgrab nie jest zabroniony albo poprawnie ustosunkowany tym że oponent może Cię rozwalić, bo samemu ciężko kilka rzeczy na raz ogarnąć, szczególnie przy barczastym czarnuchu. 

Co nie zmienia faktu że na ten moment regulamin jest ofensywnie niejasny.

Wyjaśniłeś tutaj sam siebie. Nie gracie multimediów bo regulamin jest słaby - po prostu zostaliście odrzuceni jako organizacja. Podsyłam jeszcze nagrania z poprzednich projektów, w których uczestniczyła ekipa tego gracza.

Wniosek - ty naprawdę masz największą schizofrenie.

Kazuhide Kinjo - Shatei-Gashira of Kazuhide-Gumi, owner of Koi Investments (suspended)

Michael Winnicky - core member of Hawick Crew (active)

16 minut temu, Florida kilos napisał:

Wyjaśniłeś tutaj sam siebie. Nie gracie multimediów bo regulamin jest słaby - po prostu zostaliście odrzuceni jako organizacja. Podsyłam jeszcze nagrania z poprzednich projektów, w których uczestniczyła ekipa tego gracza.

Wniosek - ty naprawdę masz największą schizofrenie.

RedTiger z nami nie gra, pokaż mi z ostatnich ssów jego nick.

Podsumowanie waszej gry. Nie zamierzam się więcej wypowiadać, jak masz problem napisz na PW discord.

rcGec3M.png?1

edit: Wystarczy wejść z wami w interakcje, żeby przekonać się jakie gówno gracie, serio, podsumować was można jednym słowem - płaczki

Edytowano przez Aliéné
FragDiGGer lubi to
6 minut temu, Aliéné napisał:

RedTiger z nami nie gra, pokaż mi z ostatnich ssów jego nick.

Podsumowanie waszej gry. Nie zamierzam się więcej wypowiadać, jak masz problem napisz na PW discord.

Ja Cię podsumowałem tam wyżej. Gracz może z wami nie gra, aczkolwiek wciąż są w ekipie osoby uczestniczące w tych profesjonalnych akcjach. 

decz lubi to

Kazuhide Kinjo - Shatei-Gashira of Kazuhide-Gumi, owner of Koi Investments (suspended)

16 minut temu, decz napisał:

Nie chce się mieszać, ale przed chwilą wasz człowiek dostał serie z AK-47 a na /do odgrywał obrażenia JEDYNIE od upadku z motocykla. Na dole proof.

image.png.2267211abbd5ccb018d85d3be2682609.png

a to sytuacja sprzed chwili? xD bruh, postrzelony nad głową, zawsze też jest /obrazenia, pozdrawiam z patrolu

Szym00n, Wilku, decz i 1 inny lubią to
1 godzinę temu, Spectre napisał:

siema, kto tak fajnie gra że w trakcie FTS'a gdy IC ma ręce w górze robi takie rzeczy i jeszcze śmie mi mówić że płacze? xD chuj można by gościa rozjebać za podejrzane ruchy  ale co tam !
unknown.png

jak to kto, kolega z organizacji wyznaczającej poziom RP należącej do użytkownika @Aliéné

Bad Man i Spectre lubią to

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝