Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] xth


xth

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Na całe konto, Ryan Willson, Jay Willson i Olivia Jackson
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: "Jak chcesz bana to spoko, ale kochac pieski."
Członek ekipy nakładający karę: houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, chciałbym na początku przeprosić houstonfornication za to, że Cię wulgarnie zwyzywałem. Minął miesiąc od bana na serwerze, piszę drugą apelację bo bardzo zależy mi na serwerze aby zostać odbanowanym (nie mam gdzie indziej grać, bo ten serwer najbardziej mi się podoba). Prawdę mówiąc przegrałem łącznie na wszystkich postaciach prawie 300 godzin, bardzo dobrze bawiłem się na serwerze ze znajomymi i nie chciałbym, żeby tyle godzin i tego czego się dorobiłem na serwerze poszło na marne. Jak można zobaczyć w powodzie, po prostu zwyzywałem Cię tylko po to, żeby zostać zbanowanym, co wpłynęło na moją niekorzyść. Nie mam pojęcia co mogę więcej napisać na ten temat, jeszcze raz chciałbym Cię bardzo szczerze przeprosić za to co wypowiedziałem w twoją stronę i obiecuję Ci, że nigdy więcej się to nie powtórzy.. Życzę miłego dnia bądź wieczoru i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Spoiler

image.png.9d54c805cf2c2f8ec853de8f1d3030e4.png
45066151_Beztytuu.png.6609a2472fc011d9a407ab3b6bec1571.png

 

Edytowane przez xth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin