Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA-N/A] L0st


L0st

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16186-l0st/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto L0st (?)
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: Posiadasz aktywnego bana na konto Madness - wykorzystywanie błędów w skrypcie
Członek ekipy nakładający karę: N/A
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, po dłuższym czasie znów spróbuję stoczyć batalię o odbanowanie mi dostępu do gry, bo po ostatnim czasie, kiedy tę sprawę skierowałem na ticket, temat jakoś ubył. Spróbuję więc napisać tutaj. W tickecie 1424 napisałem, że otrzymałem bana, a dokładniej mój brat. Z racji, iż graliśmy na jednym laptopie, bo drugi sprzęt zwyczajnie nie pozwala na to, gra rsię jak mikrofalą na wszystkim, co w ogóle na gta 5. Ja tutaj zacząłem grać jakiś czas temu, bo uznałem, że warto z lss się tutaj przenieść. Miałem mieć akurat laptop dla siebie, bo brat miał wyjeżdżać, dlatego postanowiłem zacząć grać w jednej z organizacji, sprzedawałem narkotyki i tak na razie wyglądała moja rozgrywka ale chciałem otworzyć własny biznes dlatego się do tego szykowałem. A w między czasie brat dostał bana, a mi zablokowano dostęp do rozgrywki. Oczywiście zgłosiłem dzielone IP i dostałem taki komunikat, bowiem administracja nie miała czasu na to zerkać:

image.png.30262b6a25806de35c53dbf6f1d98b63.png

Aczkolwiek mi nadal się pojawia taki błąd, loguje się na swoje konto a pojawia sie informacja ze posiadasz aktywnego bana na konto madness. Niestety nie mam mozliwosci zmiany sprzetu, a chce kontynuować swoją rozgrywkę tutaj bo jest dużo graczy i przede wszystkim jest fajny i intuicyjny skrypt. Ja co prawda nie grałem dużo ale żadnego regulaminu nie złamałem żeby dostać bana, grałem tylko na początku w organizacji. Bardzo zależy mi żeby sobie pograć w wolnym czasie, dlatego proszę o pomoc
Ewentualne screeny/świadkowie: Screen wyżej i ticket 1424

Edytowane przez L0st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin