Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#10 Nadal w grze!


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Emeryt napisał:

Co z CK i innymi akcjami, które toczyły się tamtego wieczoru?

 

Zacytuję Sebka z konferencji organizacji przestępczych,

 

Cytat

sebek13.11.2020

@Lider Organizacji Garstka informacji ode mnie. Stan serwera zostanie cofnięty do 01:00 11.11. Ciągłość fabuły nie zostanie przerwana - nie cofamy żadnych akcji, które wydarzyły się tego niefortunnego dnia, wliczając w to FCK. Niestety jest znaczne cofnięcie stanu forum. Część waszych aplikacji została przez to utracona. Zachowały się jedynie najstarsze, czyli russian mob, pesadillas, hell gang i gshine.

 

Sebek, zZz i Katsuru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian, to nie pierwszy raz kiedy ktoś się bawi twoją bazą danych. Chyba dobrze wiesz o czym mówię.. Wcześniej, na m-rp pisałeś mi wiadomości na skype (stare dzieje), że już ci nie wbijemy na konto bo masz autoryzacje dwuetapową z telefonem, a tak naprawdę siedzieliśmy w twojej bazie danych dodając sobie gotówkę, zmieniając ci hasło itd. Myślałem, że się czegoś nauczyłeś przez te ponad pięć lat, ale widzę te same błędy. No nic, miejmy nadzieję że to ruszy już bez zbędnych problemów bo gra się spoko 😉

Gotodark lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slimetalk napisał:

 

Będziemy nad tym działać. Aktualnie jesteśmy w trakcie rozmów na temat modowania ubrań. 

nie modowanie ubrań, tylko dodanie więcej topów z listy dostępnych w grze. Byl temat w propozycjach, w którym to wpisywało się swoje propozycje, ale został totalnie olany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emeryt napisał:

nie modowanie ubrań, tylko dodanie więcej topów z listy dostępnych w grze. Byl temat w propozycjach, w którym to wpisywało się swoje propozycje, ale został totalnie olany.

W takim razie dodałem sobie do listy zadań, dzięki za znak.

Katsuru lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin