Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#10 Nadal w grze!


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, KING BAJZEL napisał:

Możecie zwężyć te pierdolone forum, tak jak było poprzednio? Było bardziej przejrzyste niż teraz, teraz jest rozlane jak gruby jak budyń.

 

Poprawione, to była tymczasowa opcja do czasu znalezienia rozwiązania na jeden problem.

King Mess i zZz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2020 o 16:11, Rafalsky napisał:

Marian, to nie pierwszy raz kiedy ktoś się bawi twoją bazą danych. Chyba dobrze wiesz o czym mówię.. Wcześniej, na m-rp pisałeś mi wiadomości na skype (stare dzieje), że już ci nie wbijemy na konto bo masz autoryzacje dwuetapową z telefonem, a tak naprawdę siedzieliśmy w twojej bazie danych dodając sobie gotówkę, zmieniając ci hasło itd. Myślałem, że się czegoś nauczyłeś przez te ponad pięć lat, ale widzę te same błędy. No nic, miejmy nadzieję że to ruszy już bez zbędnych problemów bo gra się spoko 😉

Co Ty nie powiesz? 🙂 Będziecie grać bez problemów.

Rafalsky lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mogiel napisał:

Czy jesteście w stanie udzielić informacji kiedy serwer będzie w końcu w pełni grywalny i nie będzie wyłącznie odpalany na dwie godziny w ciągu doby?

Serwer jest już w pełni grywalny! Pamiętajcie tylko przy resecie hasła - by nie ustawiać ponownie tego co mieliście przed!

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2020 o 23:39, mogiel napisał:

Czy jesteście w stanie udzielić informacji kiedy serwer będzie w końcu w pełni grywalny i nie będzie wyłącznie odpalany na dwie godziny w ciągu doby?

Wczoraj grałem od jakiejś 19 do 5, żadnego problemu. Bez wywalania serwera, bez lagów, bez cheaterów.

@edit 21.11
Dziś też grałem większość od wieczora do później nocy - bez problemów serwerowych

Edytowane przez Saurafel
miodex i arti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce do zgłaszania błędów/propozycji chyba nie działa, albo mi nie działa. Przywróccie stary system, gdzie można było dyskutować nad jakimś pomysłem. Nie każdy pomysł jest idealny, ale może mieć ciekawa koncepcje

Edytowane przez dan aka sqn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin