Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mario] ADVGierki


ADVGierki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1132-advgierki/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: all

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Handel dobrami IC za wartości OOC. 

Członek ekipy nakładający karę: Mario

Wyjaśnienie sytuacji:

Siema. Z dniem dzisiejszym oficjalnie wlepiono mi bana za Handel dobrami IC za wartości OOC. Otwarcie jestem w stanie powiedzieć, że jednorazowo sprzedałem w ~ lipcu/sierpniu dwa pistolety ppanc za siano ooc, które było mi wtedy kurewsko potrzebne by wydłużyć spłatę chwilówki w Vivusie; to jest jedyne, co rzeczywiście popełniłem. Natomiast cała reszta podstawionych przeciwko mnie dowodów - a przynajmniej te, które widziałem - są po prostu naciągnięte przeciwko mojej osobie. Wykorzystywanie przeciwko mnie dowodów w postaci ‘przelewów bankowych’ jest głupie, bo ciągnę przelewy BLIK od wszystkich osób które mnie otaczają na scenie v-rp, co może potwierdzić dosłownie każdy, nawet Toyer od którego rekordowo na streamie u Jezusa udało mi się wyżulić 20 złotych bliczkiem do ‘środy’.

Niezależnie od tego, mogę wymienić dziesiątki osób od których pociągnąłem bliki - żadna z tych osób nie uzyskała żadnych korzyści IC, po prostu wspierają mój nałóg i uzależnienie od wyrobów tytoniowych; tak samo było też w przypadku tych przelewów, które są wykorzystywane przeciwko mnie w dowodach od @RalphLauren11, który aktualnie zresztą odbywa wyrok banicji za MK i cheaty. To jest próba ‘zemsty’ z jego strony, za to, że razem z całym gronem zarządu WVC stwierdziliśmy o wyprowadzeniu przeciwko jego postaci wniosku FCK; w okolicach tego terminu Ralph zrobił nowe konto, zaczął na cheatach napierdalać w kierunku naszej organizacji.

Wracając do mojej postaci, nie uważam, że jestem złym graczem którego trzeba koniecznie wyrzucić na roczną banicje; prowadziłem na serwerze topową organizacje od ponad sześciu miesięcy, nawet w momencie w którym większość serwera próbowała swoich szans na konkurencyjnym serwisie RageMP; my ciągle tutaj byliśmy. Prowadziłem też przez ten cały czas gangsters.inc, projekty zarobkowe z ramienia organizacji przestępczych - poważnie, nie uważam że przez ostatni czas byłem złym graczem. A przynajmniej nie graczem zasługującym na roczną banicje.

Nie piszę tego głównie po to, żeby zdjąć tego bana; piszę po to, by chociaż go skrócić.

Ewentualne screeny/świadkowie:

autentycznie każdy od którego żuliłem siano blikiem na pety

 

Zgrywu, sce, Wiktor i 26 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, riger napisał:

skoro już o bliku od adv mowa, to chciałbym wykorzystać sytuację i zapytać:

adv, mógłbyś mi oddać w końcu te 32zł złodzieju?

nie

 

48 minut temu, Mario napisał:

Co powiesz o wykorzystywaniu Twojej organizacji do odbierania długów, bądź wyłudzania pieniędzy za awans w hierarchii lub inne benefity związane z nią?

W żadnym momencie nie wykorzystałem mojej organizacji do odbierania długów, panel, który mu zabrałem to był panel rodziny; to moge też tutaj otwarcie powiedzieć. A pieniędzy za awans w hierarchii nie wyłudzałem, a przynajmniej nie miało to żadnego odzwierciedlenia w rozgrywce In Character. Osoba, która kupiła range na discordzie street capitana była ciągle tak samo gnębiona jak wcześniej w świecie rozgrywki IC; nie dostała nawet uprawnień związanych z tą rangą - i to też może potwierdzić każdy członek organizacji. Jego postać miała lecieć na FCK dosłownie nie wiem, tydzień - maksymalnie dwa tygodnie później, ale nagle zaczął unikać gry IC gdy dowiedział się o tym fakcie drogą OOC - wtedy też zaczął prowadzić wobec nas ofensywne akcje korzystając z cheatów.

 

Nie dostał też żadnych uprawnień z tym związanych na panelu organizacji WEST VINEWOOD COLLECTIVE; kilkukrotnie dawałem mu uprawnienia lidera, ale to tylko z tego względu, że mnie akurat nie było w domu, a była potrzeba dodania kogoś na rangę Wanna Be. Uprawnienia lidera nigdy mu się dłużej nie trzymały.

gbebecia, Zgrywu, sce i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toyer napisał:

Adv weź się w końcu za robotę nierobie a nie pożyczasz od wszystkich pieniądze

ide w poniedzialek do lekarza medycyny pracy stary znalazlem w koncu cos

Edytowane przez ADVGierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę się odnieść do postaci, którą w WVC grał Ralphlauren. Spędziłem w tej organizacji niecały miesiąc z czego część czasu grałem z tym gościem. Od samego początku - mimo jego rangi jaką miał ustawioną na discord - nie dażyłem gościa sympatią, szacunkiem. Już na samym starcie gry zostałem poinformowany IC kim jest ten gość i starałem się go unikać, choć niekiedy się to nie udawało i trzeba było z nim rozmawiać. W momencie kiedy awansowałem w szeregach organizacji z WB na Assosciate wpadłem na genialny plan, aby go wyruchać na siano IC i chciałem to zrobić, ale nie mogłem - bo chłop w tamtym czasie przyinwestował siano IC w koks. Wiedziałem wtedy też, że w szeregach organizacji znajduje się tylko kilka miejsc dla chcących handlować koksem, a że większość z nich była obsadzona to moim celem stał się nie kto inny jak ralphlauren11. Z biegiem czasu powyciągałem IC sporo informacji na jego temat, zacząłem powoli przejmować jego interesy w organizacji (zwyczajnie pokazywać zamiary do tego) i z biegiem czasu dostałem propozycję wyeliminowania go (co było mi na rękę, gdyż zapewniało mi przejęcie jego działki z narkotykami w org) na co się oczywiście zgodziłem. Nie trwało zbyt długo jak ralphik zaczął odwalać MG i przestał wbijać na postać. Nawet założył MK, aby próbować nas "dręczyć" czy "męczyć" w gierce. No, i jak wcześniej - dopuszczał się MG, a dodatkowo wsparł się cheatami. Już sam obraz tego powinien wam pokazać kim był ten gość. Dzieciak, który płacąc siano OOC chciał się wybić na gierce IC, której właściwie nie prowadził w ogóle. Jedynym jego sukcesem było zakupienie capitana za blika, którego i tak dostał jedynie na serwerze discord - a w świecie gry był dalej uważany za nieudacznika, który jakimś dziwnym cudem wciąż żyje i ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która prowadziła fakcję F-LEA i miała dużą styczność z Wiktorem jak i jego organizacją mogę szczerze powiedzieć, że jest to gracz który faktycznie ma łeb na karku i wiedział jak prowadzić ZGP, które faktycznie grało dobrze, a cała rozgrywka była dobrze przemyślania. Nakręcał grę na serwisie wielu osobom, a teraz przez czyjąś zemstę wyleciał z rocznym banem? Ludzie, jeżeli każdy by podsyłał wyciągi z konta, że przelewał Wiktorowi hajs na fajki i za to by miał polecieć, to chyba prędzej by przestał palić, albo poleciał na zawsze xD. Po co banować kogoś, kto nie działa rażąco i celowo na szkodę serwera i tym samym pozbyć się jednej z lepszych organizacji przestępczych? Przyznał się chłopak, że raz sprzedał jakieś gnaty za hajs ooc, ale gdyby banować każdego kto kiedykolwiek kupił czy sprzedał dobra IC za kasę OOC, to myślę że Wiktor nie byłby jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że grałem w organizacji już spory okres czasu, praktycznie od początku rozwijając kolektyw wspólnie z chłopakami, uważam, że śmiało mogę się wypowiedzieć o sytuacji banicji @ADVGierki Sam byłem naocznym świadkiem początków i /rozwoju/ postaci gracza ralphlauren11 i dla nikogo z organizacji nie będzie tajemnicą, że koleś służył, jako przeciera w szeregach organizacji i od zawsze był przez każdego nękany przez swoją głupotę IC oraz nieporadność, nikt nie brał tego gracza na poważnie, jedynie wysługiwaliśmy się jego postacią, jeśli trzeba było wziąć na siebie przypał, lub po prostu wezwać służącego 😅- Jego postać nigdy nie była traktowana z szacunkiem, nikt nawet nie uznawał jego rangi na Discord w szeregach organizacji, gdyż najzwyczajniej był to dureń, który nie potrafił nawet zapracować sobie na szacunek u najmniej wymagających graczy pod panelem, uczepienie się @ADVGierki nie jest w moich oczach niczym innym, jak usilnym odgryzieniem się za fakt, iż chcieliśmy wyeliminować tego gracza za jego głupie zagrywki IC i słaby reprezentowany poziom RP, jednak koleś wyniuchał sprawę i zaczął nie wbijać na swoją postać, a zamiast tego odwiedził nas na swoim MK z cheatami, starając się /odgryźć/ chociaż każdemu latała to koło ch*ja. Wspomniany użytkownik wykorzystał fakt, iż Wiktor znany jest ze swoich problemów finansowych i łatwo było obrócić jego wyłudzanie blika na szlugi (tak, ode mnie też pożyczył) przeciwko niemu.

Edytowane przez WVC Zgrywu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy samej organizacji kręciłem się dłuższy czas. Przekonałem się dokładnie jaki poziom trzymają i odczuwam wewnętrzy smutek że przez jakiegoś płaczka jedna z najbardziej barwnych postaci półświatka została skazana na roczny gułag. AdvDłużnik sprzedał gościowi rangę na discordzie co w żaden sposób nie przekładało się na grę IC, wszyscy to wiedzieli poza gościem który chciał zapłacić i stać się kimś.
Nie twierdze że nie powinien zostać ukarany, ale wystarczy wejść na jego profil i zobaczyć nadane VP za grę w różnych sektorach, aby nie oceniać go jak typowego /Kowalskiego/ tylko kogoś kto miał realny wpływ na poziom gry w samym półświatku i jego rozwój, co z automatu powinno dać mu koło ratunkowe i drugą szanse pod baczną obserwacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy to jest ban za kupowanie rang na discordzie za kase ooc (które nie mają żadnego odzwierciedlenia grze?) Poza tym automatycznie zamknęliście najdłużej stojącą organizację na serwisie, która przez cały swój czas w temacie organizacji była aktywna. Wiktor tylko chciał spłacić Vivusa chciał dobrze, czas poświęcał dla klimacika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADV wisi mi jeszcze 5 złoty ale jestem w stanie mu to odpuścić, bo fajnie prowadzi gangster.inc. Dobry gracz, nie wiem jaki lider ale swego czasu jego organizacja bardzo mi się podobała, teraz zdanie mam mieszane, bo ten wczorajszy DM był niepotrzebny i tylko podkurwił kilka osób, po co? Mimo wszystko @ADVGierkito w porządku gościu, jeszcze jak odda wszystkim siano to już gracz kompletny.

Edytowane przez aikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet trzymał w ryzach waszą upadłą strefe - przestępczą, miał w niej wiecej do powiedzenia niż niejeden opiekun - bo wszyscy chcieli z nimi grac, ludzie ktorzy tworzyli postacie - grali ze go znaja, stworzył nową normalność na serwerze - a za to, że jest sępem i nie chce mu sie iść do roboty dostaje buta na pysk. Gralem przy nich, trzymał wszystkich za mordy sobą czy swoimi ludzmi, zamykał pyski niedowiarkom, że da się wykreować coś konkretnego a zwlaszcza w czasie gdy na Vibe liczy sie grind, ograniczył komuś skrzydła bo odpierdalal, zemścił się - wyszło, szkoda. Mam nadzieje, że chociaż skrócicie mu tego bana, bo generalnie to chujnia ze z dnia na dzien caly serwer ucierpi bo ktos postanowil wykręcic krzywą afere 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor poświęcił ogrom czasu i wysiłku na ten serwis, wielokrotnie udowadniając swoją wartość jako gracza roleplay. Wszystko to zostało właśnie skreślone przez oskarżenia schizola, który jedyne co potrafi to mącić w swoim otoczeniu. Chociaż nieczęsto wchodziłem w jakąkolwiek interakcje z RalphLauren11 to widziałem, do jakich niemoralnych i szkodliwych zagrywek potrafi się posuwać by napsuć komuś krwi.
Gram dosłownie od dnia startu tego serwera i w międzyczasie imałem się różnych sektorów - od cywila, przez LEA i branże rozrywkową na WVC kończąc. Choć zdarzyło mi się zagrać w innych organizacjach/gangach, to w żadnym nie wytrwałem dłużej niż tydzień. Poziom, który w WVC narzucił Wiktor był wysoki, a gra była płynna i zawsze było co robić. ADV jako jeden z ostatnich graczy trzymał sektor przestępczy przy życiu grając tak, jak powinno się grać.

Gdy całe community docenia jego starania i wkład, ekipa przychodzi i nie zważając na nic przepycha skarge opartą o sfabrykowane, wyciągnięte z kontekstu "dowody". Wygląda na to, że nie ma na tym serwisie większych szkodników od osób, które powinny się ich pozbywać, bo zbanowanie Wiktora to strzał w kolano i porzucenie jakiejkolwiek nadziei na przywrócenie strefy przestępczej do porządku.

Edytowane przez WVC Advisor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro sie na to patrzy, ze wiktor dostal bana, bo jakis osobnik byl gotow zaplacic OOC forse za korzysci w grze, a po jego wywaleniu jakkolwiek to mozliwe psuc wizerunek WVC i Wiktora co dla mnie jest po prostu zwyklym frajerstwem i mowie to otwarcie. gralem jeszcze jakos w lipcu w organizacji i moge smialo stwierdzic, ze prowadzil i prowadzi bardzo dobrze swoja organizacje, a proby usuniecia go z serwera to tzw. strzal w kolano dla samego sektora przestepczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy, że są teraz trudniejsze czasy, ludzie mają kłopoty finansowe, kredyty rosną, inflacja w górę - jednak nie jest to powód do łamania regulaminu. Nie można sprzedawać rzeczy w grze za złotówki i kropka. W związku z tym, że sam Wiktor przyczynił się do rozwoju wielu rzeczy na serwerze, jego gra jest nieskazitelna i na wysokim poziomie, ban zostaje skrócony do 2 tygodni. W tym czasie sobie przemyśl swoje zachowanie i nie popełniaj tych błędów nigdy więcej, bo następnej szansy już nie dostaniesz. Co dalej z zamkniętą organizacją to już musicie ustalić z opiekunami.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin