Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/KoruS] whereismywife


rebelski

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/268-whereismywife/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jesse Blaisdell
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): BAN
Powód nałożenia kary: Niestosowne zachowanie, odwalanie, wulgrayzmy oraz wyzywanie innych graczy.
Członek ekipy nakładający karę: KoruS
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, miałem w tamtym momencie moment słabości, za który oczywiście żałuję i przyznaję się do mojego niestosownego zachowania, przez co tamtego dnia po prostu zacząłem odwalać co wpłynęło niekorzystnie dla mojej osoby, ponieważ dostałem bana i przede wszystkim był on stosowny do mojego zachowania i całkowicie jestem świadom, że był to błąd przez który straciłem możliwość grania na serwerze Vibe Role Play oraz całkowicie rozumiem członków ekipy za takie nadanie kary. Nie pozostaje mi nic innego niż tylko przeprosić każdego z osobna i dlatego przepraszam za moje słabe zachowanie jakie wynikło. Przez ten czas przemyślałem do czego doprowadziłem i tego bardzo żałuję. Mam nadzieję, że chociaż teraz (jest to moja pierwsza apelacja, @edit teraz druga po kilku miesiącach) dostanę tą pierwszą i już ostatnią szansę. Obiecuję, że już nigdy się to się nie powtórzy, macie moje słowo. Przepraszam raz jeszcze, pozdrawiam. 
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak, przyznaję się do popełnionego błędu i żałuję.

Link do poprzedniej apelacji: 

 

 

Edytowane przez whereismywife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin