Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

MAS3 DA TOE TAGGER


5star.floccer

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

"If it ain't about dollars, it ain't important. [...] On the dead homies, I don't want the bitch if she ain't horny [...] Postin' flicks with stick stick and at our forties [...] Keep the hammer on me, I'm on my Thor shit. I swore all them hunnids he posts is gonna get his door kicked. This niggas gotta speak on them niggas know what the score is, I'm really plugged in, these nigga's cordless." ~ Spank Nitti James

u5qwC9C.pngAKTUALIZACJA #2

MAS3, the Toe Tagger w grudniu pokazał publice miasta Los Angeles, że nie jest zwykłym raperem ze wschodniej części metropolii, a aktualnym artystą. Upubliczniając swój numer "CANCEL CHRISTMAS" dotarł do szerszego grona słuchaczy ze względu na pchanie kawałka ze strony celebrytów miasta LA tj. Memphis6, Combo, Kaydron Riley, Infant Nightmare, Chief Pimp i Kane Saleh. W zanadrzu raper zaszczył swoją prezencją ludzi na urodzinach artystki R&B oraz rapu - Carmella B, gdzie to wystąpił na scenie u boku wymienionych wcześniej Memphis6 i Kaydron Riley. Miesiąc ten obszedł się bez żadnych większych kontrowersji oprócz jednej, w którym rzekomo ten miałby zostać aresztowany przez służby porządkowe za swoje poprzednie wybryki, jakie to obiły się szerokim echem w mediach, co później okazało się kompletnym fake newsem. Nadarzyła się też okazja spotkać się z artystą na wigilijnej imprezie organizowanej przez Kane Saleh i Chief Pimp, na której był tam razem z innym raperem - Hoodstar. Ze strony Out Of Character, udało mi się w tym miesiącu poprowadzić wątek fabularny rozgrywany z postacią Chief Pimpa ( @Mejaru) zatytułowany "A PIMP NAMED CHIEF PIMP", nie dałem rady rozpocząć drugiego wątku, który postanowiłem prowadzić "DICK RIDING GANG", jednak jestem zdania że w styczniu podołam i poprowadzę fabułę mojej postaci w sprawie tego plotu. Niczego nadzwyczajnego nie wykonałem z powodu świąt Bożego Narodzenia, sylwestra i nowego roku, przymierzam się do stworzenia większej ilości materiałów dla rozrywki graczy serwisu w tym o to miesiącu. Wrzucam tutaj wszystkie linki do rzeczy z moją postacią z okresu 30 dni grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Na wielkim otwarciu klubu VANILLA UNICORN pod przewodnictwem Avon "CHIEF PIMP" Brice, raper MAS3, the TOE TAGGER zagrał koncert na którym m.in. zaprezentował dwa utwory ze zapowiedzianego przez niego projektu "TALES FROM DA POND". Numerami zagranymi przez rapera z projektu to KNOCK KNOCK FLOCK oraz BLOOD LIVES MATTER na który dograł się raper HOODSTAR, który także wtedy występował na scenie.
  • Na LifeInvader MaddAss Swan Threezy zmienił swoje zdjęcie profilowe, a w podpisie porusza temat zapowiedzianego krążka przy użyciu hasztaga #TalesFromDaPond
  • Na swoim Instagramie raper MAS3 wrzucił relację Instagramową na której nabija się z przeciwnego mu setu ROLLIN 30 ORIGINAL HARLEM CRIPS, którzy to stojąc pod sceną starali się nabijać z rapera.
  • Memphis6 na swoim profilu LifeInvader wrzucił urywek swojego przyszłego albumu na którym słychać nagranie głosowe, gdzie to Kane Saleh wypowiada się na temat autentyczności w branży muzycznej przy tym poruszając temat MAS3 DA TOE TAGGERa, raper udostępnił post na swoim page komentując go przy tym.

jcdcAtu.png
image.png


image.png

jedrekk, Mireu, gmc i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wieczorem osiemnastego stycznia po sieci zaczęły krążyć nagrania (r/calibanging na reddit oraz różne Instagramy o tematyce gang banging w Los Santos) nagrane przez członków Eight Tray Gangster Crips na których to leży pobity raper MAS3 DA TOE TAGGER. Najwyraźniej raper przegrał uliczną bójkę z jednym z członków przeciwnego dla niego gangu crips.
  • Celebrity Preview podchwyciło temat kontrowersyjnego rapera, portal plotkarski napisał artykuł o raperze rozpowszechniając dla laików dezinformacje która mówi o rzekomym grożeniu przez MAS Threezy jego wrogom metalową rurką porównując go przy tym do menadżera rapera, Kane Saleh, o którym się także mówi jako o przestępcy z metalową rurką w ręku
  • MaddAss Swan the Third odniósł się do całej sytuacji na swoim Instagramie. Dziewiętnastego stycznia przeprowadził transmisję na żywo, opowiada na niej o całej sytuacji; dokładniej to, że raper najzwyczajniej przegrał uliczną bijatykę i tyle. Nie było żadnego grożenia metalową rurką, a że podobno sam czarnuch z którym się bił zachował się poza programem poprzez zaczęcia bicia go bez wiedzy czarnucha. Nagranie z transmisji zostało zapisane przez kanał VTube działający w tej tematyce - LSHoodMedia
  • MAS3 oraz Kane Saleh pojawili się na prywatnej imprezie w klubie Vanilla Unicorn. Raper zapostował tam Instagram Story oznaczając przy tym lokalizacje. Na samej imprezie raper zapoznał się z junior menadżerką, Silvera Derumaux.

SpPJ3fa.png
I0pDuIO.png

p7bmyZd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Na instagramowym koncie niszowego komedianta i twórcy muzyki rapowej Howard 'BMoneyBoy' Alston pojawiło się Instagram Story na który zapowiada on nadchodzące ruchy, nie zdradza jednak jakie one są. Na swoim story oznaczył rapera MAS3, the TOE TAGGER

FtxQTfQ.png
rP1cSpY.pngmizDDna.png

Chrzan, Verevi, jedrekk i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dwudziestego trzeciego stycznia MaddAssSwan3 razem ze swoim znajomym MEECH2 oraz z Chief Pimp przeprowadzili sesje studyjną na której to raper zaczął prace nad swoim nadchodzącym albumem "TALES FROM DA POND", a dokładniej numerem "KIDS SEE BANDS".
  • Tego samego dnia miała w studiu miejsce impreza na której były obecne wyżej wymienione osoby. W tym czasie doszło do śmierci Shantel Poulin która to zmarła na wskutek przedawkowania fentanylu. Ludzie mogli zobaczyć jak raper wyszedł z budynku w której było całe przedsięwzięcie, był zdziwiony obecnością służb ratunkowych na miejscu.

HlGqPTe.png
CiQf6Ll.png
Cz3rfeJ.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

pakil, gmc, szponto i 28 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dwudziestego piątego stycznia MAS Threezy oraz Big Money Boy spotkali się w okolicy w której MAS3 mieszka. Przedyskutowali twarzą w twarz przyszłe plany dotyczące ich wspólnego numeru oraz przeprowadzili transmisję na żywo (na koncie @mas3datxetagcker)
  • Na Instagram Live raperzy zapowiedzieli przyszłe rzeczy które będą wspólnie tworzyć, raper przedstawił swojej publice swojego kuzyna który także działa w sieci - Big Money Boy.

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

 

Kacpeq, thaZu, BaamBaam i 16 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

"I just pulled up in a Benz, baby, bring your friends. If you ain't throwin' neck, baby, you can't get up in. And I ain't goin' in if I can't bring the Glock in, I can't do the nine-to-five, I could never clock in. [...] Bitch, I'm Mr. turn nothin' into somethin'. We don't do no sucka duckin', We them niggas that was born to cause ruckus [...] 

1Iq82Xo.pngAKTUALIZACJA #3

Pierwszy miesiąc w 2023'cim roku dla Seven /MAS3, the Toe Tagger/ Gilliam na pierwszy rzut oka mógł wydawać się spokojnym; w końcu nie wydał podczas niego żadnego numeru. Mimo to MAS Threezy pokazał aktywność w minionym miesiącu m.in. takimi rzeczami jak różne koncerty jakie zagrał, newsy które korzystały z jego pseudonimu lub i wizerunku, a nawet i pojawianie się na Instagramowych relacjach innych osób. Artysta na jednym ze swoich koncertów zapowiedział swój album "TALES FROM DA POND", co najwyraźniej wskazuje na fakt że raper wciąż przyznaje się do gang banging i w najbliższym czasie nie ma zamiarów tego zmieniać. Ze strony OOC zabrakło mi trochę czasu w życiu, przez co nie mogłem uzupełnić jakoś konkretniej tej aktualizacji, bo mimo wymienionych niżej rzeczy były różne wzmianki o mojej postaci, jednak moim błędem było to, że nie pozapisywałem tego gdzie się pojawiłem. Udało mi się jednak rozegrać trochę mojego wątku fabularnego, na który liczę że dam radę kontynuować w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin