Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Wytwórnia] Suga Records


minnesota

Rekomendowane odpowiedzi

Suga_Recors.png

Suga Records jest to wytwórnia płytowa założona przez Amerykańską raperkę Snow E-Bunny. Suga Records jest dystrybuowana przez San Andreas Group, która ma dystrykt w Los Santos. Całość dystrybucji opiera się na umowie z dnia 07.10.2020 przy podpisie złożonym obok EX menagera Amare Harvey. Całość wytwórni opiera się na tradycji założonej przez Akire Chantel. Głośno mówi jakoby miała stawiać relacje rodzinne ponad biznesy. Taką tradycją jest chociażby podarunek w postaci łańcucha za nowe członkostwo. Ma to sygnalizować porzucenie starych nawyków jak i nowe życie jakie zagwarantować ma mu wytwórnia. Biuro mieści się w SUGA Tower tak samo jak i studio nagraniowe. Każdy członek jest wybierany według specjalnej selekcji a każdy ruch wytwórni jest poprzedzony mocnym planem marketingowym.

 

unknown_2.png

 

Startuję z wytwórnią, która będzie się opierać stricte pod mainstream. Co za tym idzie? Każdy artysta będzie tutaj dobierany wg mocnej selekcji. W przyszłości mam zamiar rozbudować wytwórnię na skalę światową. Chciałbym zbudować coś gdzie członkostwo będzie odbierane jako poważny prestiż w mieście Los Santos. Całość umieściłem w biurowcu SUGA Tower gdzie chcę również wejść w rynek chociażby High Fashion oraz menagement.

Aktualni artyści:
Snow E-Bunny

test.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin