Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

🎱Black Family Mission Row🎱


BaamBaam

Rekomendowane odpowiedzi

maklertop3.png

Night Bastards - nowo założony klub motocyklowy zrzeszający tylko i wyłącznie Afroamerykanów, a dla dobra interesów stale działa pod przykrywką. Nocni dranie nie są jednak typowym klubem, który możesz kojarzyć z ekranów wielkich telewizorów. Wyróżnia ich, chociażby fakt, że do klubu przynależą także wyjątkowe, bo oschłe i specyficzne kobiety. Motocykliści za nic mają wszelkie kodeksy i zasady, które zostały zapoczątkowane i zacementowane przez pierwsze legendarne już kluby. Oficjalni członkowie Night Bastards to osoby kochające zabójczą prędkość oraz maszyny skrywające dużą moc pod swoimi siedzeniami. Nie wyklucza to jednakże wolniejszych maszyn, które grzeją specjalne miejsce w szeregach grupy i pełnią reprezentacyjne funkcje na różnego rodzaju zjazdach. Gdy Ty sięgasz po kolejną paczkę chipsów, by rozpłaszczyć tyłek na kanapie przed telewizorem ci faceci tylko czekają na to, by ściągnąć tablice i odkręcić manetkę. Za każdym razem dają szansę innym do okrzyknięcia stylu ich jazdy jako bezmyślny, prowadzący prosto na cmentarz. Gdy Ty przemierzasz kolejne kilometry na prostym odcinku drogi to nic dla Ciebie nie znaczy, jednak dla Nich to pieprzony tor jazdy na którym mogą postawić swoją ukochaną maszynę na jedno koło i poczuć wolność. To miłość oraz wolność, których Ty nigdy nie zrozumiesz i nigdy nie zaznasz. “Pieprzeni Bastardsi” - bo tak najczęściej na nich wołają są bestiami rządnymi forsy, prochów i pięknych kobiet. Żyjesz szybko, umierasz młodo? Może, ale taki jest ich styl bycia. Zastanawiasz się pewnie dlaczego cała otoczka dotyczy legendarnego klubu motocyklowego. Teraz odrzuć od siebie wszystko co zaprząta Ci głowę i pomyśl sam. Wyobraź sobie dni w tym cholernym Los Santos, gdzie na okrągło trwa wyścig pieprzonych szczurów, którzy dawno stracili sens życia w pogoni za tym, czego i tak pewnie nigdy  nie osiągną. Zobacz w tym nas - chwalących się odpicowanymi maszynami, zawsze perfekcyjnie wyglądających, co od razu budzi w Tobie respekt - wiemy o tym, nie martw się. Sięgnij wyobraźnią bardziej w głąb, powoli przejdź nią na jedną z charytatywnych imprez, którą zorganizowaliśmy żeby kolejne osierocone dzieciaki z dysfunkcjami cieszyły się życiem dłużej niż my. Sam widzisz, nie jesteśmy źli. Nawet jeśli światła na tej cholernej imprezie już zgasną, a my wrócimy do naszej strefy komfortu kręcąc kolejne interesy w których nie chciałbyś mieć swojego udziału, wierz mi - nadal nie jesteśmy źli. Jesteśmy wyjątkowi mając wyjątkową pasję i wyjątkowe ambicje dla wyjątkowych celów. Powinieneś widzieć to tak jak my: oddaliśmy wszystko dla naszej pasji, przelewamy na nią całą naszą miłość. Poświęcamy się, a w zamian chcemy tylko trochę forsy, która nam się chyba za to należy, prawda? Pamiętaj, że zawsze dbamy o innych, nawet jeśli wszyscy wokół myślą i twierdzą inaczej. Nie chcemy ofiar, nie toczymy otwartych wojen, nie chcemy rozlewu krwi. Dbamy tylko o to, co nasze. Jeśli jednak będziesz chciał nadepnąć nam na odcisk to w ostateczności usłyszysz głuchy dźwięk wystrzału. Wykrwawiając się powoli i łapiąc kończący twój żywot dech w piersiach napotkasz szczęście w postaci brzmienia warkotu silnika, który oddala się z ogromną prędkością.

cjfy5wF.gif

22.04.2022 Death Race

Ten dzień był bardzo spokojny, dobrze to pamiętam. Zbiliśmy się z chłopakami na naszym spocie, a James wziął ze sobą swojego 13 letniego syna Thomasa. Wiecie sami, dzieciak kochał oglądać jak jeździmy, kochał oglądać jak się ścigamy. Ten dzień był końcem zwykłej zabawy w spoty i innego tego pokroju rzeczy. Każdy z członków Night Bastards tę datę będzie miał wyrytą w swojej pamięci na długi czas. Kiedy James zostawił chłopaka pod jednym ze sklepów, aby ten nagrał jego wyczyn zza skrzyżowania wyjechał czarny furgon. Rejestracja pojazdu była zamazana czarną farbą. Wewnątrz furgonu siedziały dwie osoby, obie w kominiarkach. W pewnym momencie jeden z nich wychylił się przez okno oddając kilkanaście strzałów w kierunku ekipy Night Bastards. Strzały sięgnęły dwóch członków klubu oraz nieszczęśnie trafiły w Thomasa, który zmarł tragicznie na miejscu. Atak był skierowany w grupę, a nie dziecko. Jesteśmy tego pewni ale… nie zostawimy tego tak. Grupa od tego czasu się umocniła a cała sytuacja była początkiem działań które miały nadejść w przeciągu kilku następnych miesięcy. Zanim jednak do tego doszło grupa okazała pełne braterstwo…razem jeździmy i razem umieramy James nie zostanie sam to na pewno! Kilka dni później wszyscy zjawiliśmy się na pogrzebinach jego dzieciaka. Nigdy nie czułem takie gówna w sobie...ten dzieciak został zastrzelony przez nasze ostatnie działania, nie pozwolę, aby ta sytuacja się powtórzyła. 

 

6hQMoLB.gif

10.06.2022 Charity Day

Yeah, minęły jakieś dwa miesiące od tych tragicznych dla nas wydarzeń, ale musimy dalej robić swoje. Wrzuciłem wiadomość dla całej ekipy Bastardsów, abyśmy zorganizowali jakąś zbiórkę charytatywną — musimy jakoś naprawić imię naszego klubu. Chcemy trafić na pierwsze strony gazet jako honorowi, co nie? Pomyślałem, że możemy zrobić coś dla małego Thomasa, niech zbiórka będzie skierowana w najbardziej potrzebujące dzieciaki w Santos. Załatwiliśmy jeszcze kilku znajomych, którzy pomogli nam to dobrze zorganizować. Co ciekawe, nasi ludzie totalnie zajawieni tym co robią wrzucili do puszek pieniądze ze swoich mniej legalnych działalności. Może lokalnych sprzedawców to zaboli, że ich kasetki są puste, ale uśmiech tych dzieciaków jest przecież bezcenny. Może staram się jakoś usprawiedliwić to, co stało się tamtego dnia… czuje, że gdzieś w tym wszystkim leży moja wina. Każdy z nas w jakiś sposób stara się usprawiedliwić to, co robi źle.  Ja jestem odpowiedzialny za każdego z tych czarnuchów za ich rodziny i dzieciaki. Wiem tylko jedno, że kiedyś...kiedyś każdemu z nich to wynagrodzę, a to wszystko, co mam w głowie zamienię na wielkie pliki gwapu. Jak skończył się ten dzień? Zebraliśmy kasę i przekazaliśmy ją tym razem na lokalny dom dziecka. Pieniądze wystarczyły na nowe ubrania i jakieś zabawki. Mam nadzieje, że w oczach ludzi  staniemy się kiedyś ludzmi, którzy żyli według własnych zasad.

 

image_5.png

28.11.2022 New Group, changes - Black Family Mission Row.

Wszystko rozwija się idealnie, maszyna się kręci, forsa zarabia się sama, nigdy tak dobrze nie było. Z pierdolonego pudła wyszedł Samuel Barks, mój dobry człowiek i pierdolony mentor, przesiedział 12 lat za morderstwo, eh. Ściągnął ze sobą kilku dzieciaków, wydają się OK, facet wie jak zarabiać forsę, ufam mu - wiem, że nie odpierdoli żadnego syfu. Facet ma ogromne ambicje, nasza grupa pójdzie z nim w górę. Barks działa na własną rękę, pod naszym patronatem. Ma pierdoloną szajkę czarnuchów którzy zgarną za niego ołów - od zawsze marzyłem o takim towarzystwie. Facet ma kontakty, wie co gdzie i jak zrobić. Zostaliśmy grupą czarnuchów z dużymi wpływami którzy zrobią wszystko, żeby zgarnąć kupę forsy. Nie przeszkadza mi to - jedyne co dla mnie się liczy to pieniądze, rozwijamy się, powiększamy wpływy, Mission Row jest nasze. Night Bastards MC płynie w naszej krwi i zawsze będzie płynąć. Poznałem jednego z członków rodziny przestępczej, mamy jego protekcję na Mission Row, dawno mi się tak dobrze nie pracowało. Wszystko zmieniło się po wyjściu Barks'a Easton zobaczył większy potencjał we własnej grupie właśnie wtedy doszło do decyzji całkowitego zamknięcia powiązań z Night Bastards MC. Black Family...od teraz czarnuchy z ciemnego zaułka stały się cieniem pieprzonego miasta właśnie tak. Każdy wiedział dokładnie że w zaułku na Mission Row dostanie wszystko od dragów po strappy różnego rodzaju. A więc działamy wewnątrz miasta i na ulicy, dwie grupy które wymieniają się informacjami jesteśmy nie do złapania. Młodszy Spears uderza w kluby i imprezową część miasta nie wpierdalamy się w to działa na własną rękę wykorzystując naszych czarnuchów. Jestem pewny że niczego im nie zabraknie mamy forse, mamy speed który zapewni dobrą zabawę jego gościom. Tak na prawdę na szczyt ciągnie Eastona kobieta powiązana z West Vinewood, właśnie ona zapoczątkowała w głowie Trixa nowy pogląd na świat oraz nowe myślenie. Połączyła ich miłość oraz biznes, zobaczymy jak daleko to wszystko zajdzie.

 

Liderem projektu jest @arasakia jego pomocnikami od strony zarządu są @Makleroraz @Bring Me Dough

 

 

Projekty powiązane w organizacją:

MTAE

Night Rider Tattoo

Jackson Workshop

Sandmans club

 

Spoiler

Out of Character

Cześć wszystkim czytającym, po krótkiej/długiej przerwie postanowiliśmy wrócić do sektora przestępczego, tym razem wracamy z czarnym mobem który będzie się krył pod otoczką klubu motocyklowego. Jak widzicie powyżej mamy już konkretny zarys co chcemy grać, mamy stworzone postacie oraz ich backstory, zamierzamy grać postacie nastawione na przeciwstawieniu się wszechobecnym systemom i społecznemu rasizmowi, przerabianiu skradzionych motocykli, przebijaniu numerów seryjnych części, uczestniczeniu w czarnym rynku ów częściami, cyberprzestępstwach, wszelkim handlu przez darknet.  Będzie to odskocznia od naszych ostatnich projektów, chcemy wnieść lekki powiew świeżości w świecie gry.

Założenia na rozgrywkę
- Przechodzenie po szczeblach, mamy na myśli granie postaci z nizin społecznych, które będą kierowały się do szybkiego wzbogacenia bez większego ryzyka. Zaczniemy sobie od totalnego zbudowania tej grupy od zera, zaczynając od napadów na sklepy po wejście na sam szczyt tej drabinki w przyszłości. Wszystko kierowane jest ku temu aby w przyszłości rzucić na bok otoczkę MC i przejść w całkowity mob i robienie cashu.

- Aktywna rozgrywka z uczestnikami branży rozrywkowej, organizowanie wszelakich przejazdów, wyścigów, w skrócie niezamykanie się na własne grono.

- Zminimalizowanie gry na cornerach, chcemy maksymalnie pokazać się w rozgrywce nawet przy zwykłej dilerce narkotykami, jeśli do takiej dojdzie. Prowadząc tę organizację chce pokazać, że się wiele rzeczy da zagrać fajnie i ze smakiem.

- Całkowicie zamykamy się na otwarte wojny i wszystko, co z tym związane. Interesy lubią ciszę, więc wszystkie konflikty będziemy rozwiązywać szybko i w pełnej ciszy dla uszu władz. Nie chce, abyście zrozumieli też nas źle, nikt oczywiście nie będzie biegł pisać wniosku na każdą z postaci. Będziemy stosować coś na bazie tego, że jeśli zadrzesz z którymś z nas to będziesz czuł nas, cały czas na swoich plecach. Fotografowanie, nagrywanie, śledzenie to właśnie aspekty, które będą dla nas najważniejsze.

- Tak jak o tym wspominaliśmy wcześniej klub jest podkładką pod to, co robimy poza tym zainteresowaniem. Więc chcemy też łapać do nas osoby, które nie będą powiązane z półświatkiem a mają zajawkę na rozgrywkę. W dzisiejszych czasach sporo klubów w swoich szeregach trzyma wielu cywilów, aby zachować czystość swojego imienia.

 

Dzięki, że poświęciłeś czas na przeczytanie całej aplikacji, jeśli masz dalej jakieś pytania albo zapomniałem czegoś sprecyzować zapraszam na mój dc - arasaki#6969

 

creditsy;

Aplikacja : @arasaki
Oprawa graficzna: @vor

Edytowane przez BMF Arasaki

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś nasza aplikacje? Świetnie, jeśli masz zajawkę, aby pograć mocny klimat i masz pomysł na postać, która nie będzie po prostu nudna, wpadnij na nasz discord a tam wszystko ci wytłumaczymy i pomożemy.
 

https://discord.gg/zaScSWWfMB

Edytowane przez arasaki

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png**Easton 'Trix' Spears**
Starszy z rodzeństwa czarnuch, który jest totalnym zapaleńcem na punkcie jednośladów. Charakteryzuje się swoim spokojem w działaniach oraz tym, że dosłownie każdy jego krok musi zostać dobrze przemyślany. Twórca pomysłu, jak i założyciel Night Bastards MC. Spears jest przekonania, że nie ma rzeczy na świecie której nie da się ukraść tak właśnie dobrze słyszycie. Czarnuch jest doskonałym złodziejem a swój fach zapoczątkował jeszcze za małego szczyla kradnąc słodycze dla siebie i swojego rodzeństwa. Easton żyje w przekonaniu, że musi pomagać każdemu z czarnuchów, którymi się otacza, czyni go to też przywódcą na czele grupy, woli nic nie zjeść a dać na życie komuś innemu. Właśnie w taki sposób zbudował ekipę, która nie dość, że jest szybka to do tego spleciona braterstwem, ale o tym już dość. Doskonałe planowanie potem zostaje już tylko wykonanie. Trix otoczył się ludźmi, z różnych dziedzin co pozwala mu dobrze prześwietlać rynek. Zaczynając od napadów na zwykłe sklepy ze streetwerowymi ciuchami po planownie grubszych akcji. Ostatnim czasem mężczyzna walczy ze swoimi demonami, po zabójstwie Thomasa obarcza się całkowicie winą za to, co się stało. Stara się w jakiś sposób to usprawiedliwić więc sporą ilość zarobków przeznacza właśnie na dzieciaki i cele charytatywne z nimi powiązane.

Edytowane przez arasaki

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

Dexter"DEX"Wilson - 23' letni facet z krotka lecz ciekawa historia, jest jednym z mlodszych posiadaczy kamizelki Night Bastard's, jego charakter jest zbudowany z jednej wielkiej ruletki, potrafi byc kochajacym mezem bratem przyjacielem jednak ma druga strone monety, Zabije kazdego ktory wejdzie mu w droge do osiagniecia celu, msciwy skurwiel, dlatego jest "Pieprzonym Bastardem". Mlody wiek zawdziecia mu wiedze i przyswojenie do roznych rozdzialow IT w ktorych jest niczego sobie pomimo ze jeszcze nie znaja jego ksywy to nie utrudnia jego zajawki do konstruowania zabawek do otwierania zamkow, drzwi, garazy, jego swietym gralem w tej dziedzinie jest przerobiony "Game Boy DW' tak go nazywa, uznaje to za swoje dziecko o ktore dba i poprawia, ukradl dzieki niemu juz nie jeden whip, od tych z klasy sredniej, po te sportowe bryki z teledyskow.

22.04.2022 Death Race

tego dnia wszystko sie zmienilo dzieciak zmarl przez nasze dzialania postanowilem rozpoczac produkcje parunastu sztuk "GBDW" kazdy grosz z kazdego urzadzenia przekaze na zlapanie tych ktorzy odebrali zycie nie winnemu dziecku, uzbroje nasz oddzial po zeby, bedziemy miec za paskami cobry z switchami, nie pozwole na to zeby tak to zostalo, honor mi na to nie pozwala i sumienie, znajde ich a wtedy pozegnam w cierpieniu i wolnym odsaczeniu ich krwi z cial hahahaha.... Maly Thomasi'e pamietaj wujek Dex zabierze tych skurwieli do swojej lozy w podziemiach.

10.06.2022 Charity Day

"Yeah, minęły jakieś dwa miesiące od tych tragicznych dla nas wydarzeń, ale musimy dalej robić swoje." zebralem swoj motocykl, pojechalem zrobilem show dla tych dzieciakow, wlozylem do puszki niespelna trzydziesci dwa tysiace amerykanskich dolcow i wyjechalem w strone domu, wtedy zadzwonila do mnie swietej pamieci juz kobieta na Zawsze w sercu Ashley, your heart rest in my paradise, zostala postrzelona przyjezdzam tam to byl pieprzony set up, ona lezy w krwi skurwiele w domu, na moich oczach dostala kulke w skron, ja w obojczyk, obudzilem sie w szpitalu, motocykl zniknal, smieszne co? takich technologiczny chlopak a nie zamontowal gps'a w swoim moto, jestem teraz bez grosza oddalem wszystko dzieciaka, bez kobiety ktora dawala mi krztyne milosci, bez motocykla, zostala mi ta pieprzona blista,phah... ciezka bedzie to podroz ale kupie nowy motocykl, znajde ich, okradne, potem zaczne im wycinac palce, zrobie z nich pieprzone masy miesa i kosci, przysiegam to na zycie mojej rodziny i zycie malego Thomasa, R.I.P wszystkim ktorzy polegli a byli blisko mojemu sercu, Nowy dzial sie zaczal, serce mi zamarzlo pokaze im kto jest pieprzonym mordeca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





qGPh6Az.png


Nayvadius Spears, nazywany też nayvy albo sandman to młodszy brat Eastona Spearsa. Od czternastego roku życia choruje na depresje, spowodowana ona jest przez przegrany squabble w high shool. Wydarzenie z liceum ciągnie się za nim od siedmiu lat, nie może pogodzić się z tym dniem, stracił większość kumpli oraz pierwszą szkolną miłość. Depresja odbija się u niego na kilka sposobów, m.in. bezsenność, ciągłe zmęczenie, myśli samobójcze. Jest uzależniony od wszelkich dostępnych w Los Santos dragów, przez to często wpada w kłopoty przez pożyczki, ostatnią deską ratunku jest jego brat albo siostra. Jest drugim założycielem Night Bastards. Jego brat Easton żyje w przekonaniu, że musi pomagać każdemu z czarnuchów, którymi się otacza, czyni go to też przywódcą na czele grupy, woli nic nie zjeść a dać na życie komuś innemu, z kolei Nayvadius jest jego przeciwieństwem, Nay interesuje się w większości swoim interesem, dzięki temu w grupie jest balans między jednym a drugim założycielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin