Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

063. Seks, narkotyki i pieniądze - trzy słowa opisujące lokalną branżę muzyczną


MarceI

Rekomendowane odpowiedzi

bL7KeK5.png

SEKS, NARKOTYKI I PIENIĄDZE - za dnia perfekcyjni, w nocy grzesznicy. Do czego to prowadzi?


W poprzednim artykule, który przygotował jeden z dziennikarzy Celebrity Preview pt. "Co narkotyki robią ze śmietanką towarzyską z Santos" komentowaliśmy zmiany wizualne u ASAMI, HEAT', Carmella B i Ilario Gallo z Vitaliy Yermanov. Dzięki odbiorcom, którzy chętnie przesyłają nam materiał - zdobyliśmy kolejne informacje. Impreza w nowo-otwartym stripclub, 1 Listopada. Kto się zjawił na miejscu i zgrzeszył?


xQH7rCg.png(Od lewej: Ilaro Gallo, MOB PRINCE, Baby Ray, Aiko Yoshida-Gallo, Ktoś rudy & MONT2K)

f286Ejn.pngImpreza w Spearmint Rhino Golden Club, 1 Listopada nie zakończyła się najlepiej dla wielu z naszych CELEBRYTÓW. Czy poznajecie te twarze ze zdjęć? Dokładnie. Zajmijmy się AIKO YOSHIDA-GALLO, która naprawdę szalała. Na zamieszczonych materiałach widać mroczną wersję (Tak wyglądałoby dziecko Kulture De Betances i Heather Baxter, pod warunkiem że babcią byłaby MOXXXY) piosenkarki.. Nawet ciężko to nazwać matką. Przypomnijmy, że The Gallo's przedstawiają się jako THE HAPPY FAMILY, najwyższe wartości dla dziecka, a przede wszystkim wolność od mediów i internetu. Czy to nie jest okaz hipokryzji? Ewidentnie AIKO pogubiła się z ruchami w karierze! Na BLITTERZE krążą filmiki, gdzie rudowłosa striptizerka obrzuca forsą piosenkarkę, dusi ją biustem a Yoshida niewzruszona obmacuje tancerkę. Czy tak wygląda właściwa matka, piosenkarka i żona adwokata? (O zgrozo, on siedzi obok). Co dziwne, najprawdopodobniej podobało Ci się, skoro wystąpiłaś u boku De Betances i MOXXXY dając niezły pokaz twerku, co? Zejdź na ziemię lub udaj się do specjalisty, bo widzimy zagubioną istotę!

Udało nam się dotrzeć do jednej z barmanek, która nie zostawiła suchej nitki na klientach VIP:

- A CO JA MAM SKOMENTOWAĆ? Syf, gówno i smród! Wiecie ile ja musiałam sprzątać lożę po tych brudasach? Ja nawet nie chcę wiedzieć jak oni mieszkają w tych Rezydencjach za kilka milionów. Przyszli, darli się i obmacywali naszą tancerkę - dwóch z nich musiał wyprowadzić ochroniarz.. Jak on tam miał? Chyba Monte i Braylon.. Ale ja nie wiem. Mam to gdzieś, ale dostali czarną listę na nasz klub! - skomentowała pracownica klubu

Możemy się tylko domyślać, że branża muzyczna przestaje być akceptowalna w wielu miejscach przez wybryki, których dokonują późnymi godzinami. Czytelnicy, wiecie co jest najgorsze? Temu wszystkiemu przyglądał się sam Vitaliy Yermanov i jego partnerka, Eden Farley. Ciężko nam to skomentować, skoro właściciel 'prestiżowego' miejsca rozpoczął z ogromny faux pau.

Zostawmy już to stado dzikich zwierząt i przejdźmy do dalszego tematu! Na celowniku Braylon "BABY RAY" Higgins, Montez "MONT2K" Flynn, Princeton "MOB PRINCE" Whitney & Augustus "R0TH" Roth, którzy swoim obrzydliwym zachowaniem wchodzą na złą stronę branży. O co właściwie chodzi? Panowie hucznie ogłosili swój udział w trendującym (jak każdego roku) #NoNutNovember a jeden z nich zdążył PRZEGRAĆ ZAKŁAD. O kim właściwie mowa? R0TH padł ofiarą wycieku nagich zdjęć, na których onanizował się w kierunku aparatu - NAWET NIE PRZEPROSIŁ! Właściwie to.. Nie wiemy jak to skomentować i odsyłamy czytelników do wpisu → lifeinvader.com/celebrity-preview-R0TH-i-wpadka


GhrlIdN.png

Narkotyki i marihuana wśród branży muzycznej to chleb powszedni - jedni próbują wmówić, że niczego nie biorą, a drudzy nawet się z tym nie kryją. Ofiarą ciężkiego wypadku stał się MOB PRINCE który przez niebezpieczną 'zabawę' trafił do Szpitala Zonah na Rockford Hills. Na profilu lifeinvader wrzucił relację, w której informuje o hospitalizacji i ciężkim stanie zdrowia. Fani rapera stoją pod placówką i błagalnie próbują uzyskać informacji.

Zaczepiliśmy jednego członka z fanbase rapera, który skomentował sprawę:

- Yo, jest to ku****ko straszne, kiedy mój ulubiony raper trafia do szpitala, bo przedawkował narkotyki. Mam tylko nadzieję, że wyjdzie z tego.. Straciłem w tym roku LITTLE - nie przeżyję, jeżeli on też zdechnie.. Ku*wa. Próbuję się dowiedzieć, ale Ci lekarze nic nam nie mówią.. Szczęście, że PRINCE korzysta z Sociali.. Mam dla niego blanta - gdy już wyjdzie, to mu go dam! - Skomentował jeden z nastoletnich odbiorców rapera MOB PRINCE.

W tym wszystkim najbardziej obawiamy się o Baby Ray & CHA$E którzy nie okazują wsparcia "przyjacielowi" z branży. Czy naprawdę tak szybko przychodzi Wam odwrócić się od jednego ze świętej trójcy?

Podsumowując.. Branża muzyczna zostawiła SYF, a gdy potknie Ci się noga i ją złamiesz - nie licz na wsparcie przyjaciół!


A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Mamy nadzieję, że nie zachowujecie się jak Wasi idole..

Sprawdź nasz poprzedni artykuł: #062. Co narkotyki robią ze śmietanką towarzyską z Los Santos? Na tapecie ASAMI, HEAT' her, Carmella B, Ilaro Gallo z Vitaliy Yermoanov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Baby Ray smieje sie z artykulu - zastanawia sie w którym momencie rzekomo oglosil swoj udział w listopadowym NNN. Doskonale zdaje sobie sprawe z tego, że nie został wyprowadzony z klubu, bo wyszedł z niego sam o wiele wcześniej niż cała reszta towarzystwa - nieco zabolała go wzmianka o stanie MOB Prince, bo nieokazanie wsparcia w social media nie jest równoznaczne z nieokazaniem wsparcia w ogóle - a jego przyjaciel z koroną zdecydowanie takowe otrzymał, zarówno od BABY RAY jak i CHA$E.

Edytowane przez bajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Farley nie może się przyzwyczaić do medialnego zainteresowania swoim rozpoznawalnym partnerem i ich życiem. Zaczyna coraz bardziej tęsknić za swoją codziennością poza zasięgiem wścibskich paparazzi. Toczy batalię słowną z V. Yermanov za pomocą komunikatora, będąc setki mil od miasta, w którym ten przebywa i jest dodatkowo podburzona przez wzmiankę o jej obecność na imprezie, chociaż nie miała fizycznej możliwości brania w niej udziału, czego szczerze żałuje, bo wie ile ją ominęło. **

Edytowane przez vampire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**mont2k siedzi w swoim apartamencie i przegląda wszystko w jacuzzi, zastanawia się kiedy ogłosił gdzieś publicznie swój udział w challenge'u NNN i kiedy niby wyprosiła go ochrona klubu,  gdy sam wyszedł ze swoimi znajomymi, wzmianka o mob prince jeszcze bardziej go zasmuciła przypominając mu całą sytuację o której nieco zdołał zapomnieć,  z drugiej strony jednak cieszy się, że zauważają go media.**

MarceI lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Marko przeczytał na szybkości artykuł podczas chwilowej przerwie na kawę podczas wieczornej, samotnej przejażdżki; ma zamiar wystartować w branży muzycznej i tak. Artykuł nie sprawia na nim wrażenia, rzucił telefonem do schowka i pojechał dalej bujając się do swojej playlisty.**

Edytowane przez przelot
MarceI lubi to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ruben Semyonov dostał link do artykułu od jednej z tancerek z klubu Spearmint Rhino. Przeczytał artykuł i zaczął się śmiać do telefonu z V. Yermano, napisał do niego. Wykonał też telefon do burdel mamy i kazał zwolnić tancerkę, która udzieliła wywiadu i oczerniła reputacje JEGO klubu. Po wszystkim wysłał artykuł na whatsapp do ekipy Eastern Circle i zaznaczył aby byli uczuleni na paparazzi i wścibskich klientów. Gdy to zrobił wrócił do kokainowego maratonu.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Yermanov jako większościowy udziałowiec klubu jest szczęśliwy z otwarcia jak i pierwszej imprezy w klubie prowadzonym nieoficjalnie przez ekipę z Magellan. Cieszy się, że nikt nie wykonał mu zdjęcia podczas wciągania kokainy z I.Gallo. Prowadzi cały czas batalię słowną ze swoją partnerką poprzez komunikator.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Arthyean Piran natknął się na artykuł podczas swojego porannego rekonesansu. Przeczytał go sobie szczegółowo śmiejąc się i wątpiąc w społeczeństwo tego miasta, które interesuje się ludźmi z takim niedoborem inteligencji jakie przedstawiają sobą obecni celebryci i prawnicy. Uważa, że całe to grono mimo swojej twórczości w przypadku celebrytów powinni na codzień dawać przykład szczególnie śledzącej ich młodzieży a na wieść o prawniku pomyślał: "Ten pierdolony zjeb nawet nie powinien się tam pojawić". Po tym nalał sobie whisky z lodem, założył kamizelkę klubową i wyruszył do clubhouse. Ma w planach pojawić się na dniach w Spearmint.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin