Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

SAOC [San Andreas Opinion & Control Community]


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

 A_New_Design_-_Made_with_PosterMyWall_7.png

San Andreas Opinion & Control Community - Strona internetowa stworzona na końcu 2022 roku przez jednego z aktualnych obywateli San Andreas zamieszkałego w Los Santos. Strona sama w sobie ma standardową estetykę i posiada łatwą formę do wyrażania opinii na temat biznesów w okolicach. SAOC odpowiada za zbieranie publicznych opinii od osób zainteresowanych wyrażeniem swoich opinii na temat biznesów i ich funkcjonalności dając użytkownikom możliwość wyrażenia swojej opinii poprzez podanie informacji weryfikowanych przez bota portalu w kwestii wykluczenia niepoprawnych opinii oraz wprowadzania innych w błąd. Przez długi okres czasu wiele opinii odnośnie biznesów nie wiedziało jakie opinie krążą na ich tematy, dlatego też powstała strona by zarówno klienci mogli wyrazić opinie na większą skale, a zarówno właściciele mogli w łatwy sposób wiedzieć jak funkcjonuje ich lokal na tle innych lokali. Strona to zbiór i podsumowanie ocen oraz opinii użytkowników, a jej dodatkowym atutem są kontrole przeprowadzane przez osoby których dane nie mogą zostać opublikowane tak by zachować ich tajemniczość i utrudnić próbę przekupstwa.

 

Zostaw swoją opinie!

Cytat

A_New_Design_-_Made_with_PosterMyWall_8.png

Nazwa użytkownika:
Nazwa lokalu/biznesu:
Ocena (Skala 1 do 5):
Opis:

Brak Czasu na wysłanie opinii przez stronę? Zainstaluj już dzisiaj aplikacje do oceny!

Link do Aplikacji ((Dsc))

Edytowane przez Vesior

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 09/11/2022, godzina 23:33, Lokal gastronomiczny Taste Drive.

W nocy z dnia 09/11 na dzień 10/11 w trakcie mojej podróży po Los Santos po kilkugodzinnej jeździe z Sandy Shores okrężną drogą postanowiłem iż wpadnę do jednego z lokalnych lokali, a w wyborze pomogła mi mapa na telefonie. Otwarte aktualnie lokale a w nich Taste Drive, sama nazwa Taste wprowadziła mnie na trop dobrych dań dlatego też postanowiłem iż udam się w ów miejsce by spróbować tego co ów gastronomia ma w ofercie.
Dojeżdżając na miejsce, zauważyłem spory parking, nic dziwnego że było tam tylko kilka pojazdów, przecież był środek nocy, lecz sam fakt że nawet o tej porze stało tam kilka pojazdów było zaskakująco dobrym znakiem, udało mi się zaparkować moje cztery koła tak by nie blokowały przejazdu ani więcej miejsc parkingowych i tak też udałem się do środka lokalu, będąc jeszcze bardziej zachwycony oraz zainteresowany co czeka mnie w środku ów lokalu, a spodziewałem się standardów, byłem w błędzie...

Już przy samych drzwiach usłyszałem iż gra tam ciekawa muzyka w stylu retro późnych lat '90, otworzyłem więc drzwi i moim oczom ukazało się coś co zapadnie mi w pamięć na lata. Lokal wyróżniał się podziemnym stylem, i nie mówię tu o tych całych rapach czy hip-hopach z podziemia, na myśli mam podziemie w stylu jak bym się cofnął do czasu kiedy miałem jeszcze okolice osiemnastu lat i byłem bardziej luźnym chłopakiem niż teraz aktualnie. Bardzo luźna atmosfera, w której każdy może poczuć się wyluzowany, odprężyć się z uczuciem że może spędzić w tym lokalu nawet kilka godzin. Wracając, po rozglądnięciu się po lokalu, chwyciłem za jedno z dostępnych przy barku menu, spory wybór a nazwy z kosmosu, dużo nie myśląc pomyślałem że stanę za jedną z klientek i poczekam na swoją kolej oraz wezmę na spróbowanie to co polecają.

Za ladą była piękna młoda kobieta, która znała się dobrze na tym co robi, zauważyłem u niej spokojną osobę posiadającą czas dla każdego klienta i dbająca o swoich klientów, kobieta wpasowała się w klimat ów gastronomii a to też rzadko spotykany widok, była bardzo wyluzowana ale co najważniejsze potrafiła przygotowywać potrawy tak jak zażyczył sobie tego klient, profesjonalnie podchodząc do sprawy, dbając o higienę oraz dokładnie pod każdy gust tworząc wykwintne dania. A przechodząc do klimatu dań, postanowiłem chwycić coś głównego typu mięso z Jalapeno, do tego coś na słodko i jednego z energy drinków, widząc profesjonalne przygotowanie, postanowiłem że udam się obejrzeć resztę gastronomii schodząc półpiętro w dół. Moim oczom ukazał się raj z dzieciństwa, wiele gier w stylu retro a do tego stół bilardowy, po prostu czułem się że mógłbym tam zamieszkać, ale pomyślałem wtedy że to tylko marzenia i łza zleciała mi po policzku.

Udałem się z powrotem do barku, przy którym odebrałem swoje zamówienie, i rozpocząłem posiłek. Jedzenie prima sort, energy drink dawał lekkiego kopa do energii ale ważne że nie był to kolejny zbyt mocny napój energetyczny albo jakaś mieszanka, coś co było dobre i dawało efekty.

Trudno było mi opuszczać te miejsce, i mam do niego dość spory sentyment po tej wizycie, ale podsumowując. Taste Drive jest lokalem który jest warty odwiedzenia, wyróżnia go podziemny styl retro, w którym podczas posiłku bądź oczekiwania na niego można spędzić miło czas na spotkaniach z znajomymi czy też grze na konsoli albo przy partyjce w bilardu z znajomymi.

 

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Unikalność 
+ Wystrój
+ Atmosfera
+ Podejście do klienta
+ Higiena
+ Spore miejsce parkingowe
+ Dobre potrawy za korzystną cenę.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 15/11/2022, godzina 17:43, Przewoźnik Marts Taxi Company.

Ostatni weekend przesiedziałem w jednym z lokalnych hoteli w Los Santos, postanowiłem że zrobię sobie kilka dni odpoczynku od trasy i zobaczę co się dzieje w tym pięknym stanie. Tak też udając się do swojego pojazdu zauważyłem iż został on zablokowany, a oczekiwać na osobę która go zablokowała mogło trwać od kilku minut do kilku godzin, tak też pomyślałem by udać się po mieście przy pomocy lokalnego przewoźnika. W centrum Vespucci, na jednym z skrzyżowań zauważyłem trzy taksówki, w tym jedna już udawała się na zlecenie, drugiej nie byłem pewny, tak też podszedłem do najbliższej o kolorze zielonym. W uchylonym oknie zauważyłem piękną kulturalną kobietę.

Po krótkiej rozmowie udało mi się zamówić kurs do jednego z lokalnych dilerów pojazdów, tak też rozpoczęła się moja droga. Kobieta nie była zbyt rozmowna, ale co się dziwić skoro była skupiona na drodze oraz kursie, który nie trwał zbyt długo. Profesjonalne wybranie jak najszybszej drogi do miejsca docelowego, bez okrężnych dróg w dodatku z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze. Kobieta znała się dobrze na mieście, gdyż jak poprosiłem ją o dojechanie do danego dilera pojazdów tak też nie dopytywała gdzie się znajduje ów diler tylko z pamięci dojechała tam najszybszą możliwą drogom.

Cała podróż była bardzo przyjemna, a pojazd był również zadbany zarówno od środka jak i od zewnątrz w dobrym stanie wizualnym, nie odczułem również pogorszonego stanu technicznego co dobrze świadczyło o firmie. Po dojechaniu na miejsce, kobieta zaparkowała dokładnie pojazd, nie pośpieszając mnie z wyjściem z pojazdu. Na koniec standardowy slogan wypowiedziany przez większość firm jakim jest "Polecamy się na przyszłość", szkoda że zapomniałem zapytać o wizytówkę ale możliwe że po prostu byłem lekko zabiegany by dotrzeć na czas do dilera pojazdów. Po wyjściu z taksówki, kobieta ostrożnie wycofała z miejsca parkingowego, oraz odjechała zapewne do kolejnego klienta.

Podsumowując, jest to rzetelny przewoźnik który skupiony na swojej pracy, dba o klienta tak by ten dotarł na miejsce bez żadnych dróg okrężnych oraz nabijania dodatkowych kosztów. Zapominając, dodam że koszty jakie poniosłem nie były olbrzymie, a wiadomo że za profesjonalność można zapłacić każdą cenę.

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Korzystanie z najszybszych możliwych tras
+ Skupienie na swojej pracy
+ Zadbane pojazdy zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz
+ Miła obsługa
+ Korzystna cena
+ Bezpieczny przewóz

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 15/11/2022, godzina 17:47, Lokalny Komis Pillbox Hill CAR DEALERSHIP.

Po zakończonej trasie taksówką w wybrane miejsce, którym był Pillbox Hill Car Dealership udałem się do środka po swój czterokołowy drugi nabytek. Myśląc o tym jakie salony mogę odwiedzić, pomyślałem że skorzystam z lokalnego komisu i zakupie coś używanego, a jako że o aktualnej porze otwarty był jedynie Pillbox Hill Car Dealership, tak też udałem się w ów miejsce przy pomocy lokalnego przewoźnika taxi.

Gdy dotarłem na miejsce, zauważyłem dość niewielki parking i kilka zaparkowanych pojazdów, okolica jak na standardy South Central zbyt mocno się nie wyróżniała, za to wnętrze było bardzo zadbane i łatwe do odnalezienia się. Na specjalnej platformie stały zaparkowane pojazdy na sprzedaż, a było ich sporo, podobało mi się że każde auto było wizualnie oczyszczone z zabrudzeń. Zacznijmy od tego że faworyzuje pojazdy które nie wyglądają jak by były z przyszłości, cenie sobie klasyczny wygląd i jakość wykonania, dlatego też moje oczy przykuło kilka pojazdów, ale do dwóch miałem spory sentyment by je sprawdzić. Zacznijmy od pierwszego pojazdu, zadbanego Dominatora w wersji klasycznej. Piękna kobieta wytłumaczyła mi iż jest on mechanicznie czysty, oraz podała mi koszt pojazdu, który wyjątkowo dla mnie był dość spory, a podobał mi się kolor którym był Brytyjski wyścigowy zielony, podszedłem więc do drugiego pojazdu, którym był Buccaneer w wersji Custom. Pani mi ładnie wytłumaczyła iż ów pojazd posiada zamontowaną hydraulikę, w dodatku jest w dobrym stanie technicznym w cenie czterdziestu tysięcy, po zapytaniu ile ów maszyna posiada koni i czy to v-ósemka dowiedziałem się tylko iż jest to standardowe v8 z pojemnością 5.7 litra, spytałem również o kolor którym jest krwista czerń, po porozumieniu i podpisaniu standardowej umowy zabrałem pojazd z sobą. Do tej pory nie mam zastrzeżeń, a sam pobyt zaliczam do jednych z pozytywnych.

Podsumowując, komis posiadał wiele pojazdów używanych na stanie, wszystkie zadbane wizualnie i zapewne mechanicznie. Co prawda, pozostawiam kilka rzeczy do poprawek, ale to pewnie tylko moja kwestia. Zdecydowanie z mojej opinii komis zasługuje na solidną ocenę.

Ocena Kontrolującego: 4/5

+ Zadbane zarówno mechanicznie jak i wizualnie pojazdy.
+ Miła obsługa
+ Możliwość zarówno wypłaty pieniędzy, jak i płatności kartą.
+ Umowy bez żadnych haczyków.
+ Obsługa wie sporo na temat posiadanych pojazdów.
+ Zadbany wewnętrznie pod względem czystości.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 19/11/2022, godzina 19:13, Warsztat McKenzie Repair and Towing Services.

W trakcie mojego pobytu w Los Santos, dość długi czas szukałem jakiegoś konkretnego warsztatu by poprawić działanie swojego pojazdu. Udało mi się znaleźć jeden z pobliskich warsztatów na Internecie, tak też postanowiłem że udam się tam i zobaczę co uda się zrobić z moim małym pojazdem, który od pewnego czasu miał problemy.

Udałem się tam początkowo lepiej działającym pojazdem, tak by spytać jakimi pojazdami zajmuje się ów warsztat, i okazało się że zajmuje się tym typem pojazdów jaki wymagał u mnie naprawy. Tak też udałem się po swój drugi pojazd, przeciskając się przez zakamarki dotarłem do warsztatu oraz cudem zmieściłem się w środku, oraz udało mi się wykierować na jeden z podnośników. Co prawda, warsztat był zadbany, można nawet powiedzieć że schludny.

Przy podnośniku, poinformowałem mechanika ów warsztatu odnośnie problemów jaki posiada mój pojazd, w dodatku spytałem czy jest możliwość przemalowania go na jeden z jaśniejszych kolorów, okazało się że w pełni doświadczony mechanik posiadał ogrom wiedzy oraz sporą ilość czasu na wykonanie ów czynności. Wymiana zniszczonych części na nowe trwała bardzo krótko, wszystko dzięki posiadanemu na warsztacie zaawansowanemu sprzętowi do wymiany ów rzeczy. Końcowo pozostało tylko malowanie, udałem się z ów panem na lakiernie, gdzie zarówno mój pojazd ledwo się zmieścił, ale udało się po pewnym czasie wjechać i wyjechać z lakierni. Ów osoba bardzo dokładnie przy pomocy foli oraz taśmy zabezpieczyła okna, koła oraz resztę elementów których nie trzeba było malować przed rozpoczęciem pracy, wtem czyszcząc pistolet do lakierowania, wlał odpowiednią farbę i zaczął malować pojazd. Na cały pojazd zostało nałożone trzy warstwy lakieru, do tego warstwa perły oraz lakier bezbarwny, końcowo po wysuszeniu zostały ściągnięte wszystkie zabezpieczenia. Wyjechałem z lakierni, po czym udałem się by przetestować swój pojazd, będąc zadowolony z efektu pracy ów mechanika danego warsztatu.

Podsumowując, McKenzie Repair and Towing Services jest warsztatem godnym polecenia, posiadając zaawansowany sprzęt, zadbane wnętrze oraz dokładnych pracowników ów warsztat klasyfikuje się wysoko na pozycji. Faktem iż warsztat obsługuje różne typy pojazdów, sugerował bym kilka poprawek w tym jeżeli jest możliwość to przeniesienie warsztatu w jakieś łatwiejsze do dojazdu miejsce, gdyż w aktualnym miejscu niekiedy trudno się przecisnąć. Również polecił bym powiększenie wysokości warsztatu o kilka centymetrów jeżeli jest taka możliwość w stosunku do typów pojazdów jakimi się zajmują.

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Zadbane wnętrze
+ Zaawansowany sprzęt do danych typów pojazdów
+ Doświadczony personel
+ Szybkość wykonanej pracy przez personel
+ Dokładność przeprowadzonych prac przez personel
+ Podejście do klienta

Edytowane przez Vesior

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 20/11/2022, godzina 23:10, Pub Raphie's Pub.

Ostatnimi dniami w trakcie moich nocnych przejazdów przez metropolie Los Santos, natrafiłem na dość ciekawą propozycje odwiedzenia lokalnego pubu Raphie's. Polecili mi go znajomi, mówiąc że panuje tam bardzo ciekawy klimat dlatego też udałem się kiedy nastała noc w ów okolice by zobaczyć ów pub.

Zaczynając od samego dojazdu, bardzo zdziwiło mnie iż taki pub posiada bardzo mały parking, ledwo co zmieściłem się swoim pojazdem a parking był prawie pusty, już przed samym wejściem zauważyłem sporą ilość osób, a drzwi do lokalu były co ciekawe zamknięte, tak też podchodząc do osób z pytaniem czy wiedzą o której będzie otwarte, jedna z osób otworzyła mi drzwi do lokalu, co prawda użyła niecenzuralnego słowa po wejściu ale co się dziwić skoro jest to pub. Zacznijmy od tego, że pomimo tego że pub jest dość mały to spodobał mi się jego standardowy design, a w dodatku mała scena na zapewne koncerty gatunkowo rockowe. Myślę że dość ciekawa atrakcja w pubie są gry w rzutki, ale przejdźmy do konkretów.

Będąc w środku poczułem przyjazną atmosferę, każdy mógł być sobą i chyba to było jedna z kilku dobrych oznak, tak też udałem się do barku i po przyjaznej rozmowie z barmanem, chwyciłem za menu, pytając o to co poleca. Tak też wziąłem Raphie's Steak oraz chcąc wziąć gold label, barman polecił mi Irlandzką whisky Bushmills. Udałem się do stolika, a w pubie panowała bardzo przyjazna atmosfera, higiena na standardzie, do tego kilka pijanych osób co jest najczęściej standardem w takich lokalach. Zajadając się stekiem Raphiego, popiłem wszystko ów whisky powiem że jest to danie które mocno syci, a po wszystkim udałem się ponownie do barku, gdzie ponownie zamówiłem ów Irlandzką whisky do ponownej degustacji. Okazało się iż ów whisky to Bushmills Single Malt, wyczuwalny smak mlecznej czekolady i odrobiny miodu z czego byłem zachwycony.

Podsumowując, Raphie's pub jest bardzo ciekawym miejscem by spędzić tam odrobine czasu wolnego, pomimo małego miejsca parkingowego oraz trochę małej wielkości ów pubu jest on bardzo przyjaznym miejscem, standardy higieniczne zachowane, a alkohole są z wyższych półek smakowych.

Ocena Kontrolującego: 4/5

+ Zadbane wnętrze
+ Higiena
+ Przyjazny personel
+ Wyśmienite napoje alkoholowe

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 23/11/2022, godzina 00:09, Przewoźnik Yellow Cab Go.

Kolejny dzień w Los Santos, kolejny moment do pozwiedzania miasta. Tym razem przechodząc po Vespucci, zauważyłem żółte taksówki stojące na parkingu obok, tak też postanowiłem że będąc lekko zmęczonym skorzystam z usług ów taksówek by udać się w kolejne miejsca i zwiedzić dalsze zakamarki Los Santos.

Zaczynając mój kurs, zauważyłem że ów taksówka była dość ubrudzona na zewnątrz, ale to zapewne kwestia możliwych podróży po mokrych terenach ziemnych, tak też w środku taksówka była bardzo zadbana oraz posiadała kilka kamer przez co poczułem się trochę bardziej bezpieczny. Co prawda poprosiłem taksówkarza by podwiózł mnie w jedno miejsce, gdyż jeszcze nie znam się tak dokładnie na Los Santos i wtedy się zaczęło. Taksówkarz był dla mnie bardzo miły, lecz jego jazda przyprawiła mnie o dreszcze. Zaczynając od tego że nie stosował się do znaków stop, tak też prędkość i zakręty były niekiedy bardzo ostre i przez pół drogi jedyne co było w moich myślach to by nie spowodował wypadku. Końcowo, prawie udało się dojechać do miejsca docelowego, prawie gdyż ów taksówkarz dojechał pod Sanders Motorcycles i tak też nie chcąc dalej komentować, zapłaciłem dość tanią cenę za ów kurs i udałem się kolejne 200 metrów na piechotę.

Podsumowując, mógł być to jeden na milion incydentów kierowców ale mimo wszystko nie chce tutaj słodzić, każda firma powinna wiedzieć jakich pracowników przyjmuje oraz szkolić ich, a co najmniej robić im kontrole. Fakt że podróż jak dla mnie wydawała się bezpieczna pod względem tego iż były zamontowane kamery, tak też tempo jazdy i przestrzeganie bezpieczeństwa drogowego było czymś czego brakowało podczas tej usługi, dodatkowo brak zapoznania się z położeniem kilku miejsc przez co podróż nie była do celu tylko do okolic celu. Co prawda, cena była bardzo niska jak na nocny kurs a sam kierowca powinien przejść dodatkowe szkolenie.

Ocena Kontrolującego: 2/5

+ Monitoring w taksówce
+ Miła obsługa
+ Niska cena kursu

Klus3czk44 lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 27/11/2022, godzina 22:15, Klub Euphoria.

Kolejny dzień w Los Santos, a można powiedzieć że i niedzielna noc, dlatego też po krótkiej chwile namysłu postanowiłem że udam się do jednego z lokalnych klubów by zobaczyć co ciekawego dzieje się podczas weekendu w Los Santos. Z opinii wielu mieszkańców, w takie dni Los Santos żyje nocnym życiem, dlatego też poszukałem ciekawych miejsc i znalazłem na Internecie klub Euphoria do którego postanowiłem się udać by odprężyć się i wybawić przez tą niedzielną noc.

W trakcie kiedy dojeżdżałem na miejsce, zauważyłem iż klub jest oblegany przez pojazdy w tym samochody oraz motocykle, z jednej strony to wielki atut gdyż pokazuje że klub jest bardzo popularny w mieście, z drugiej przez fakt małego tylnego parkingu to minus gdyż nie ma gdzie zaparkować pojazdu w trakcie imprez. Udało mi się znaleźć wolne miejsce parkingowe w którym stanąłem nie blokując przejazdu innym użytkownikom ulicy. Rozglądając się przed wejściem, zauważyłem grupkę wychodzących ludzi, z czego jedna osoba zamaskowana była w samych bokserkach, a towarzystwo było bardzo głośne, dziwnym trafem ów osoba dziwnie się zachowała wchodząc po mnie do klubu oraz wspinając się za ladę z ubraniami odwiedzających, chwytając za jedną z torb, ale muszę z jednej strony pochwalić kobietę z ochrony która szybko i kulturalnie zareagowała na ów sytuacje oraz chwyciła za ów osobę zatrzymując ją, z drugiej strony mężczyzna z ochrony miał trochę mniej kultury dla ów osoby ale może to być kwestia złego dnia. Udałem się pod bramki wykrywające metal, ów bramki są bardzo ogromnym plusem w klubie gdyż mogą uniknąć wielu niemiłych konsekwencji typu strzelanina albo okaleczenia czy też pobicia na terenie wnętrza klubowego, po weryfikacji że nie posiadam niebezpiecznych przedmiotów zostałem przepuszczony przez bramki i mogłem udać się dalej. W klubie leciała dość nowoczesna muzyka, co prawda jak dla mnie zbyt nowoczesne brzmienie, wole klasyczną muzyke electro, ale przyszedłem do klubu by się zrelaksować a nie marudzić, po pewnym czasie muzyka wpadała w ucho. W ów dniu kiedy udało mi się wejść na główną sale byłem dość zdziwiony, niby miasto żyjące nocą tutaj dam plusa bo było ogromnie wiele osób, ale czy żyli, tego nie mogę powiedzieć, potrawie zrozumieć że ludzie są zmęczeni czy coś, ale do klubu przychodzi się generalnie tańczyć z tego co mi wiadomo, a ponad 70% osób w klubie stało, nie licząc ochrony która świetnie wykonywała swoją prace, może z 30% osób pokazało że Los Santos to miasto żyjące nocą. No nic, postanowiłem wtem że udam się do barku by chwycić za drinka. Co mnie zadziwiło najbardziej to fakt że w tak oblężonym klubie przy barku stoi tylko dwóch barmanów, co prawda nie byłem na strefach luksusowych więc może dlatego stało tylko dwóch barmanów na okolice kilkuset ludzi, kultura wysoka również przy barku, barman podał mi menu z ogromną ilością wyborów, ale przez moje klasyczne podejście wybrałem whisky z lodem, od siebie powiem tak, czy było to jakieś konkretne whisky? Raczej kupione za konkretną cenę, pewnie coś typu Jacka Danielsa czy też Walkera. Po zdegustowaniu ów whisky oraz popatrzeniu się na sale, postanowiłem udać się do wyjścia gdyż osoby w klubie wydawały się dość sztywne w klubie który ma wielki potencjał, możliwe że przybyłem na imprezę zbyt późno.

Podsumowując. Klub Euphoria to ciekawe miejsce do odwiedzenia podczas wieczoru, wnętrze jest bardzo miłe oraz posiada bardzo luźną atmosferę w której można poczuć się sobą, klub posiada ogrom miejsca w którym zarówno można potańczyć oraz odpocząć w dodatku do tego szeroki wybór drinków przygotowanych przez dobrych barmanów, świetna ochrona która dba o bezpieczeństwo klubowiczy to dodatkowy atut gdyż unika się niebezpiecznych sytuacji poprzez wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń już na wykrywaczu metali, mimo wszystko na ogromną ilość atutów jest kilka rzeczy które można było by poprawić, w tym powiększenie miejsca parkingowego dla odwiedzających klub oraz ustawienie dodatkowych barmanów przy barku w trakcie ogromnej ilości osób odwiedzających.

Ocena Kontrolującego: 4/5

+ Ogromny parkiet taneczny oraz sporo miejsca do odpoczynku.
+ Ogromny wybór napojów przy barku.
+ Kulturalny personel.
+ Dokładnie wyselekcjonowana ochrona klubu.
+ Wykrywacze metalu przed wejściem na główną sale dbając o bezpieczeństwo.
+ Design klubu.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 04/12/2022, godzina 20:28, Lokal Fryzjerski Natural & Beauty Hair Salon.

Ów dnia postanowiłem że lekko zarosłem, co skłoniło mnie do podróży do jednego z lokalnych salonów fryzjerskich, ku mojemu zdziwieniu otwarty był Natural & Beauty Hair Salon, do którego udałem się przy pomocy rzetelnej firmy taksówkarskiej Marts Taxi Company (( @Ixtro0 )), mogłem zaufać ów firmie w trakcie przewozu również i teraz, gdyż dostałem się na miejsce bez żadnych komplikacji, a sama rozmowa z osobą prowadzącą taksówkę była przyjemna.

Na wstępie zauważyłem iż lokal prezentuje się bardzo miło, a w okolicy jest ogromny parking na którym stało wiele pojazdów, co już przypisało u mnie plusa za fakt że gdybym podróżował swoim pojazdem, mógłbym zaparkować blisko salonu fryzjerskiego. W środku panowała miła świąteczna atmosfera, pomimo że do świąt brakowało kilka tygodni, co prawda miło było zauważyć że lokal jest w stu procentach zadbany oraz wszystko jest na swoim miejscu, a dwie gotowe do pracy osoby były schludnie ubrane co podkreślało całą elegancje miejsca w którym przebywałem. Co najlepsze, nie tylko sama prezentacja wizualna lokalu była strzałem w dziesiątkę, miłe osoby które zachowały się z pełną kulturą zaproponowały mi to co było najlepsze dla mojej osoby i tak też udaliśmy się do fotelu przy którym mogłem zarówno obserwować prace osoby za mną. Usłyszałem również przeglądając katalog, jak ów osoby pomagały innemu klientowi w problemie z trudnymi cebulkami włosów, co było miłym zaskoczeniem.

Na wstępie ów osoba zadbała o okrycie co jest standardem wykonywania takich prac, po czym rozczesując moje włosy, delikatnie je zmoczyła oraz rozpoczęła podcinanie, wykonując dalej stylizacje. Wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie, osoba była w pełni skupiona na pracy, a sam fakt delikatności prawie sprawił że usnąłem w miłym klimacie, ale udało mi się wytrzymać i efektywna stylizacja była wykonana w stu procentach dokładnie, myśląc że już koniec, zdziwiłem się że nie zamawiając dodatkowego trymowania, ów osoba postanowiła wymodelować mój lekko zarośnięty zarost co jak dla mnie było czymś miłym, bo ani o to nie prosiłem, a ów osoba wykonała sama ten zabieg, co myślę że dodatkowo podkreśliło moją osobę.

W trakcie udania się do wyjścia, zapomniałem dać napiwku co mnie lekko zasmuciło gdyż byłem bardzo zadowolony z pracy ów osób. Dokładne podejście do klienta, miła atmosfera, miła obsługa oraz eleganckie wnętrze z luksusowym klimatem? Tak, te słowa najbardziej odpowiadają Natural & Beauty Hair Salon (( @Beton1456 )), na pewno odwiedzę ów miejsce kolejnym razem, tym razem odpoczywając z swoją perfekcyjnie wymodelowaną fryzurą, drapiąc się po zadbanym zaroście.

Ocena Kontrolującego: 5*/5

+ Parking blisko lokalu
+ Elegancki wystrój
+ Wyśmienity nastrój
+ Higiena pracy
+ Miła obsługa
+ *Dbanie o dodatkowe potrzeby klientów
+ Wiedza na temat pracy
+ Kulturalność
+ Schludność

Mitsu, Ixtro0, Mafio i 1 inny lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 17/12/2022, godzina 13:00, Opinia nt. Listopadowego Magazynu Rogue.

Kolejna noc w oddali od Los Santos, a dokładnie na drodze pomiędzy Paleto Bay, a Sandy Shores, uwielbiam gdy mogę podróżować jak wolny ptak ale tym czasem potrzebowałem odpoczynku i tak też udałem się na jednego z stopów, gdzie w lokalnym sklepie udając się po przekąski na noc natknąłem na magazyn Rogue z listopada, tak też po chwili namysłu postanowiłem zakupić ów magazyn, gdyż chciałem zarówno odpocząć od powiadomień na telefonie przy włączeniu sieci, udając się do pojazdu, zagryzając swoje przekąski postanowiłem przeczytać ów magazyn i podzielić się z wami wrażeniami.

Wybrałem ów artykuł gdyż okładka prezentowała się bardzo estetycznie, zarówno białe napisy są bardziej przejrzyste przez co zauważyłem podkreślenie kilku najlepszych artykułów pomimo że nie wiedziałem na jakich stronach co zaciekawiło mnie do poszukiwań. Pierwsze strony prezentowały się pięknym estetycznym opisem podkreślając temat oraz informacje osobnymi wielkościami i stylami czcionki w kolorze standardowym czarnym, wyczytałem na wstępie odnośnie osób zajmujących się Rogue w tym osoby odpowiedzialnej za poprawki oraz kontrole wydania Marilyn Hatheway ((@KUBV)), kolejną osobą była Tiara Quintana ((@Don Daniel)), która z tego co się domyślam pełni funkcje marketingowe oraz zarządzania Rogue, trzecią zaś osobą była Vilde Engh ((@davidd1)), która z tego co się dowiedziałem podobno pełni funkcje nadzoru tworzenia artykułów oraz sekcji cyfrowej, poniżej historia marki, która jest bardzo ciekawa, na następnej stronie widniała strona do wykupienia na reklamę, co prawda nie mam czego zareklamować lecz jest to dobry pomysł by wykorzystać dojścia prasy do szerokiego grona i zareklamować swoją firmę.

Kolejna strona a na niej bardzo długa historia na temat Daily Globe Anniversary, nie dam rady raczej wszystkiego spamiętać, jedyne co mogę powiedzieć to fakt że była estetycznie napisana, w dodatku wszystkie niezbędne informacje potrzebne dla czytelnika były dobrze widoczne, a same wykonanie nie utrudniało w czytaniu ów artykułu.

Strony pięć i sześć były bardzo ciekawe, pomimo że nie powinienem tego tutaj pisać, jestem A-seksualny, lecz sama historia pani Marilyn Hatheway ((@KUBV)) była dość ciekawa, pomimo faktu że w prawdzie rzeczy mówiąc każda osoba jest inna i każda ma inne upodobania, albowiem nie ważne jako kto się odnajdujesz, ważne że jest się sobą i się nie udaje. Kolejną ciekawostką była reklama fundacji Le Foundation ((@fotarix)), ów reklama wpasowała się dobrze obok ów artykułu, nie niszcząc estetyki pracy.

Strony siedem i osiem były skierowane dla gwiazdy okładki Ayumi Amayi Ferreiry ((@Ksunix)), bardzo piękna oprawa graficzna i profesjonalnie wykonane zdjęcie, a na wszystkim biały tekst i świetne podkreślenie tematu, głównych informacji oraz historii bohaterki ów magazynu, perfekcyjne wykonanie artykułu informacyjnego.

Kolejną stroną była reklama wiodącej spółki apartamentów Crown Development, ów reklama dobrze wpasowując się w magazynie również przyciągnęła moją uwagę gdyż była wykonana bardzo estetycznie dla oka oraz miała prosty przekaz nawiązujący do zakupu ich apartamentu, a zarówno na stronach od dziesięć do trzynaście można było zauważyć kreacje mody dla wysokiej klasy z krótkimi opisami, zarówno z zdjęciami oraz informacjami na temat kosztów danych stylizacji z opisem trzech celebrytów w tym Asami Kiyoko ((@blacksugar)), Kulture De Betances ((@MarceI)) oraz Blake Rawlingsa ((@Necro)), dodatkowo ów stylizacje oceniał Jason Rembert.

Strona czternasta to również reklama tym razem Aphrodite, co prawda mało śledzę media dlatego mało mi to mówi, lecz sama reklama równie estetycznie wpasowała się w magazyn Rogue. Strony od piętnastej do osiemnastej to również ukazanie stylizacji mody, tym razem z klasy średniej. Na ów stronach znalazły się podstawowe informacje, w dodatku z zaprezentowaniem stylizacji oraz kosztem całościowym oraz również oceną ów stylizacji. 

Strony od dziewiętnastej aż do dwudziestej drugiej to również pokaz stylizacji codziennego wyglądu, podobnie dobra estetyka wykonania pracy, w tym krótki opis, koszt stylizacji oraz ci sami celebryci oraz ten sam oceniający. Można powiedzieć iż strony od dziesiątej do dwudziestej drugiej zostały skierowane głównie do osób interesujących się modą w San Andreas w estetycznym i dokładnym, przejrzystym wykonaniu.

Najbardziej zaciekawiły mnie strony dwadzieścia trzy do dwadzieścia sześć. Podobnie z poprawną estetyką na stronie znalazły się informacje na temat kilku biznesów oraz spółek, myślę iż odwiedzę kilka z ów miejsc bądź zamówię kilka odpowiednich dla mnie produktów by przetestować czy ów firmy oraz spółki są na prawdę tak wspaniałe, jak wyraził to magazyn Rogue. Zarówno pół dwudziestej szóstej strony było zajęte promując Generacje A, w tym artystów takich jak Carmella B ((@MarceI)), Asami ((@blacksugar)), Ronnie ((@naughty))oraz Memphis6 ((@houstonfornication)).

Ostatnia strona to informacje o osobach które przygotowały dla nas czytelników, ów magazyn.

Ocena Opiniodawcy: 5/5

+ Estetyka wykonania
+ Miłe dla oka wykonanie tekstu
+ Informacje przypasowane dla większości grup społecznych
+ Wspieranie przedsiębiorstw przez reklamy w odpowiednich miejscach
+ Piękne wykonanie wizualne

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 18/12/2022, godzina 23:40, Salon fryzjerski Estetica - hairdressing studio & Barber (( @Nana ))

Ostatnio przemierzając Los Santos po przeprowadzce na stałe, postanowiłem odmienić swój wygląd, a swoją przygodę ponownie zacząłem od jednego z lokalnych salonów fryzjerskich, w tym celu udałem się do lokalu Estetica. Wyjątkowo lokal był otwarty, a ponieważ nie musiałem jechać zbyt daleko, tak też przeszedłem się na piechotę co wyszło na dobre gdyż w okolicy lokalu był tylko jeden mały parking. W środku lokal prezentował się bardzo dobrze, jak na swoją minimalistkę był zadbany i dobrze się prezentował na samo wejście.

Osoba która mnie obsłużyła była bardzo miła, rozmowna oraz w swoim stopniu sympatyczna dla klienta, po dostaniu katalogu, wybrałem fryzurę na Paula z Tekkena i postanowiłem że tak będę teraz wyglądać, wraz z pracownikiem udałem się wtem na fotelik, gdzie zasiadając ów mężczyzna dokładnie z pełną higieną przeszedł do wykonywania swojej pracy, obok mnie siedziała kobieta obsługiwana przez kolejnego pracownika, również bardzo rozmownego który doskonale znał się na swojej pracy. Kulturalna osoba kolejny raz poprosiła mnie o pokazanie danej fryzury, wtem rozpoczął bardzo dokładną prace z moimi włosami, po pewnym czasie dokładnej modelacji, dostałem wizytówkę pod którą podbił pieczątkę, okazuje się iż lokal ma promocje gdzie po dziewięciu strzyżeniach jest dziesiąte gratis, odebrałem ów wizytówkę i zadowolony z rezultatu opuściłem lokal.

Podsumowując, Estetica to dobry salon fryzjerski, posiada on świetnych pracowników którzy dbają o klientów, sam lokal ma minimalistyczną wielkość która jest bardzo dokładnie zadbana pod każdym względem, a ów pracownicy wykazują się wielkim zaangażowaniem w higienę i precyzyjność.

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Zdecydowanie duże skupienie na higienie.
+ Kulturalność
+ Precyzyjne podejście do pracy
+ Zadbany lokal

Edytowane przez Vesior
Nana i Klus3czk44 lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.


Dzień 19/12/2022, godzina 00:35, Studio Tatuażu Rockford Masterpiece (( @Don Daniel ))

Po odmienieniu swojej fryzury, postanowiłem po ostatnich wrażeniach wykonać sobie tatuaż. Nie był to mój pierwszy tatuaż w życiu, gorsze jest usuwanie tatuaży ale co poradzić, postanowiłem że po kilku latach wykonam sobie tatuaż który pozostanie ze mną do końca życia, myślałem że poczekam do rana, ale okazało się iż salon Rockford Masterpiece jest otwarty, lokal był położony w jednej z zamożniejszych lokalizacji ale po udaniu się do swojego pojazdu, postanowiłem się tam udać.

Dojeżdzając na miejsce, trudno było mi znaleźć miejsce do zaparkowania pojazdu, gdyż w okolicy nie było żadnego parkingu, co prawda jest to lokal wykonujący tatuaże dlatego też to nie było problemem i dałem rade dojść te kilka kroków. W środku lokal prezentował się zarówno minimalistycznie jak poprzedni lokal i również był dobrze zadbany. Z początku rozmowy była bardzo sztywna atmosfera, ale po chwili bardzo miło rozmawiałem z pracownikiem lokalu. Osoba pracująca w ów lokalu wpierw wyjaśniła mi kilka rzeczy odnośnie tego że może mnie boleć same wykonywanie i że mam informować go jeżeli bym chciał przerwy co było miłe z jego strony. Osoba precyzyjnie podszedła do wykonywania swojej pracy, w tym higienicznie zamontował nową igłe, sprawdził sprzęt i zaczął tatuować. Po wytatuowaniu, mężczyzna nałożył maść na tatuaż oraz ofoliował go oraz przypisał mi nazwe maści do używania i powiedział czego mam unikać.

Podsumowując, Rockford Masterpiece pomimo braku parkingu w okolicy jest bardzo miłym miejscem do odwiedzenia, osoby dokładnie podchodzą do wykonywania swojej pracy, sam lokal jest zdecydowanie zadbany a w dodatku pracownicy znają się na tym co jest najlepsze dla utrzymania efektywnego tatuażu.

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Zadbany lokal
+ Mili rozmowni pracownicy
+ Dobre podejście do klienta
+ Znajomość z podejściem do swojej pracy

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 19/12/2022, godzina 01:05, Gastronomia Paciffic Bluffs Bar (( @Joka ))

Po długiej nocy, postanowiłem że udam się na nocną przejażdżkę. Wyruszając z Los Santos, w okolicach Pacific Bluffs, zauważyłem że bar Pacific Bluffs Bar jest otwarty, a w okolicy jest ogromna ilość pojazdów na ogromnym parkingu. Postanowiłem że udam się do środka, po zaparkowaniu swojego pojazdu na parkingu tak też wszedłem, a jedna z osób w środku pokazała mi gdzie jest przejście na bar. Wystrój wnętrza był bardzo piękny, ale najlepsze było przede mną.

Przeszedłem przez drzwi prowadzące do ów Baru, ohh to było coś pięknego. Widok na Los Santos oraz piękny ocean w dodatku bar był w okolicach basenu, a sama okolica była bardzo dokładnie zadbana. Przy barze widziałem kilka osób, za barem stała barmanka, tak też udałem się w stronę baru. Pytając o katalog drinków, zdziwiłem się kiedy barmanka powiedziała że nie mają katalogu oraz robią craftowe mieszanki oraz znane drinki, to było wielkie zaskoczenie, coś bardzo innowacyjnego. Rozmowa z szanowną barmanką ciągnęła się dość długo gdyż nie mogłem zdecydować jakiego drinka wziąć, tak też zdecydowałem się na skosztowanie ich whisky, tak też barmanka poinformowała mnie iż posiadają trzy typy whisky, wszystkie rocznikowo cztero-letnie. W tym Iryjską, Szkocką oraz Amerykańską, zdziwiłem się że nie posiadali Irlandzkiej ale postanowiłem zdać się na jej gust, tak też powiedziała że sama uwielbia Iryjską, po dokładnym wyborze, przerzuceniu szczypcami trzech kostek lodu polała mi ów whisky oraz przesunęła w moim kierunku, po degustacji poczułem ten kwaskowaty posmak jabłka, z tym samym zakończeniem, również w samym zapachu była wyczuwalna nuta jabłoni co było bardzo miłym odkryciem. po dopiciu whisky udałem się do wyjścia, lecz myślę iż będę częściej odwiedzać ów lokal.

Podsumowując, jeżeli chcecie spędzić miły wieczór, z dala od miejskiego szumu, przy świetnych widokach oraz odczuwając ogromny relaks, mogąc zachwycać się dobrej jakości alkoholem, to ogromnie polecam Pacific Bluffs Bar.

Ocena Kontrolującego: 5*/5

+ *Świetne widoki na ocean oraz miasto
+ Relaksujące otoczenie
+ Spokojne miejsce
+ Kreatywni Barmani
+ Ogromny parking
+ Zadbana okolica
+ Świetne podejście do klienta

 

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 23/12/2022, godzina 23:15, Klub Neon Sky Club (( @Rezus ))

Dzień przed wigilią, a ja postanowiłem spędzić go na ostatniej imprezie przed świętami w Los Santos. Miasto huczało o imprezie zapowiadanej w Neon Sky Clubie, do którego też postanowiłem się udać, nie tylko po to aby się zabawić, a konkretnie by sprawdzić jak prezentuje się ów miejsce.

Dojeżdżając do ów lokalu, zauważyłem spory parking który był strzałem w dziesiątkę gdyż swobodnie mogłem zaparkować swój pojazd, nie licząc się z blokowaniem dróg publicznych oraz wjazdów jak i wyjazdów dla innych osób z okolic, tak też po zaparkowaniu postanowiłem udać się do środka klubu, ale tuż przed drzwiami zauważyłem ogromną ilość ludzi, w tym jedną z sławnych osób, a ów osoby głośno mówili jak to słabo wyszła impreza w dodatku ów dziennikarka głośno powiedziała jak nie znosi aktualnie grającego DJ'a, zarówno stowarzyszenie na dworze mówiło coś odnośnie narkotyków ale również najmniej mnie to interesowało. Postanowiłem że nie będę pobierać opinii od osób poza lokalem, gdyż każdy ma inne gusta i tak też udałem się do środka lokalu. Wchodząc do środka lokalu mocno mnie zaskoczył nowoczesny design klubu ale szczerze także załamałem się. Po obejrzeniu klubu dokładnie, zauważyłem że ponad trzydzieści procent lokalu to strefa dla gości V.I.P., zresztą parkiet obniżony stopniem wydawał się zdecydowanie wielkości strefy V.I.P. co było czymś dziwnym jak na przydomek klubu, a główne miejsca siedzące znajdywały się w okolicy barku, których również było zdecydowanie mało. Finalnie podszedłem w stronę barku i zamówiłem specjalność lokalu, drink przyrządzony przez barmana był bardzo dobry, lecz patrząc na całość klubu po wypiciu postanowiłem opuścić ów miejsce.

Podsumowując fakty, zdecydowanie była w klubie atmosfera do zabawy, DJ okazał się dość dobry, a sam barman potrafił zrobić również dobry napój pomimo faktu że nie było dużo kontaktu z klientem, możliwe że to przez fakt iż była późna godzina, wracając do designu, również mi się podobał, ale fakt iż w klubie jest mało miejsca zarówno tanecznego oraz do odpoczynku, a większość zajmuje strefa V.I.P. nie jest najlepszym co można się spodziewać. Doradził bym właścicielowi by lekko odmienił lokal, gdyż na sto procent klubu, trzydzieści procent to strefa V.I.P., drugie trzydzieści to parkiet i czterdzieści to strefa z małym barkiem oraz miejscem do poruszania się, a w okolicy są trzy miejsca z stolikami gdzie można odpocząć nie wliczając barku.

Ocena Kontrolującego: 3/5

+ Spory Parking
+ Miły Design
+ Dobrzy Barmani
+ Dobrej jakości alkohol

Rezus lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 26/12/2022, godzina 22:30, Kawiarnia Moka Cafe (( @Gwiazdka2020 ))

Tuż po Bożym Narodzeniu, w trakcie Boxing Day, postanowiłem że udam się do najgorzej ocenianej kawiarni przez What In Business, zwanej także przez ów dziennikarzy barem mlecznym, a mowa tutaj o Moka Cafe.

Dojeżdżając na miejsce byłem zadowolony z faktu iż posiadają oni parking z tyłu kawiarni przez co nie musiałem jechać kolejne sto metrów by zaparkować gdzieś swój pojazd, tylko mogłem spokojnie zaparkować samochód z tyłu lokalu. Udałem się do środka w spokojnym tempie, i wszedłem do środka po czym się rozejrzałem. W środku siedziało kilka osób, a za barem stała jedna osoba, sam wygląd lokalu był bardzo estetyczny i dość elegancki, mogę powiedzieć że w stylu klasycznym, ozdobiony różnymi roślinami które przyciągały uwagę zarówno jak same okolice barku, podszedłem do lady i postanowiłem poczekać na swoją kolej, zauważyłem iż przy barku znajdują się karty z menu, co prawda było one ogromne, a ja postanowiłem że doradzę się osoby za barem, ów osoba była bardzo miła, widać było że lekko przemęczona pracą ale potrafiła nawiązać miłą rozmowę z klientem. Ów osoba zaproponowała mi zarówno Latte oraz Donuta, tak też wybrałem i czekałem, cały czas spoglądając na ów pracownika lokalu, zauważyłem iż bardzo dokładnie przygotowuje kawę którą zamówiłem, i przyniosła mi ją do stolika, wtem chwyciła za donuta, oraz podała mi go na talerzyku. Postanowiłem że spróbuje ów wyrobu, popijając go kawą. A więc tak, kawa była bardzo łagodna, jak to Latte i posiadała dobry aromat świeżo mielonej Arabiki, sam donut był słodki, lecz ów nadzienie rozpływało się w ustach, wyczuć można było zmieszanie dobrej jakości czekolady z mlekiem, przez co smak ów nadzienia był w stylu mlecznej czekolady. Po zakończeniu posiłku, postanowiłem udać się w dalszą podróż.

Podsumowując, lokal jest warty odwiedzenia, lecz polecił bym aby osoby w nim pracujące więcej odpoczywały, gdyż widać że mają dość sporo na głowie i chodzą lekko zarobione, pomimo tego, lokal posiada wyśmienitą kawę w której wyczuwalny jest zarówno aromat jak i smak dobrej jakości, dodatkowo wypiek podany mi na talerzyku był również dobrej jakości oraz nie zbyt przesadzony, sam lokal w sobie był bardzo estetyczny i atrakcyjny, a otoczenie było bardzo miłe.

Ocena Kontrolującego: 4/5

+ Estetyczny klasyczny wygląd
+ Spokojne miejsce do spędzenia wolnego czasu
+ Miły dla oka design
+ Dobrej jakości wyroby
+ Dobrej klasy personel
+ Parking w okolicy lokalu
+ Ogromny wybór w menu

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin